Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

J1 - 1e onderdeel NK Junioren

Morssinkhof-Rymoplast Prijs

1e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.35m

KNHS Regl. 263

Donderdag 26 april 2018                                              Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Basistijd Str.p. Eindtijd
1
144 Nina van Enckevort
Peter Xinnack
Conchita S
Merrie/Schimmel/2005/Con Cento x Quidam de Revel
2
140 Vincent Dings
Hans Dings
Anastasia HDH
Merrie/Donkerbruin/2005/Oklund x Baloubet du Rouet
3
113 Niels Kersten
O. Becker
Ariba
Merrie/Vos/2010/Arpeggio x Quidam
4
116 Beau Schuttelaar
Beau Schuttelaar & Stal Thijssen
Caretino
Ruin/Donkerbruin/2007/Singulord Joter x Ramiro's Son II
5
123 Elize van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Ferdinand
Ruin/Donkerbruin/2010/Verdi x Heartbreaker
6
110 Pam Nieuwenhuis
Pam Nieuwenhuis
Vendorlux V
Ruin/Bruin/2002/Lux x Nimmerdor
7
108 Iris Hakvoort
M. Lanooy
BML Florida Balia NL
Merrie/Bruin/2010/Bustique x Lux
8
133 Tom Schellekens
Mw. B. Thielen
Camilly Z
Merrie/Bruin/2004/Crown Z x Ilmeo
9
129 Sammy-jo Smit
R.Bazelmans
Eclips
Merrie/Donkerbruin/2009/Cardento x Skippy II
10
138 Hessel Hoekstra
Dvorakova Stanislava
F-Narcist
Ruin/Donkerbruin/2010/Eurocommerce Napels x Vanoverbeek
11
121 Rowen van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Qverdi
Ruin/Schimmel/2009/Verdi x Contendro 1
12
102 Julia Engelsman
C.Huis in 't Veld & P. Engelsman
Don Juan
Ruin/Schimmel/2008/Berlin x Heartbreaker
13
112 Lars Kersten
Kyle Timm
Genua
Merrie/Zwart/2010/Gaillard de la Pomme x Landeur
14
120 Lysanne Kruizinga
C. Wijnbergen & Stal Kruizinga
Flora Dudith
Merrie/Bruin/2010/Lexicon x Hornet Rose
15
130 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Cartolana
Merrie/Donkerbruin/2010/Cartogran x Lando
16
147 Ilse Tolboom
H.W.M. Tolboom
Figo
Ruin/Schimmel/2010/Zapatero VDL x Libero H
17
143 Niels Bulthuis
Christa Ceelen
Quiero
Ruin/Vos/2006/Quick Nick x Onbekend
18
146 Iris Michels
Stal Thijssen
Wishkarla
Merrie/Schimmel/2003/Cavalier x Purioso
19
135 Savannah Brandes
G. Huttenhuis
Nosebreaker
Merrie/Bruin/2007/Carthino Z x Amulet
20
125 Madee Schuttenbeld
Pakfood
Piccolo R
Ruin/Bruin/2008/Centauer Z x Avontuur
21
127 Rebecca Hellemons
M. Hellemons
Cupfighter Z
Ruin/Bruin/2009/Casino x Hornet Rose
22
136 Iris Zwienenberg
Fam. Schreuder
Be Impressed
Merrie/Donkerbruin/2006/Vancouver x Elcaro
23
104 Caroline Brummelhuis
H. Brummelhuis
Grace-Rose
Merrie/Bruin/2011/Zambesi x Ahoy
24
137 Max de Mol
Stokbroekhoeve NV
Cavadio O.H.
Ruin/Schimmel/2009/Cachas x Lavado
25
106 Anouk Van Der Velde
van Kooten
Casco
Ruin/Bruin/2007/Indoctro x Contango
26
118 Lars Slagter
K. Scheich- Smit
Desmond R
Ruin/Bruin/2008/Tenerife VDL x Concorde
27
126 Kim Mestrom
H. van Oers & K. Mestrom
Casanova Z
Ruin/Bruin Roan/2006/Colander x Faust Z
28
105 Zoe Schipper
Zoƫ Schipper
Halla vd Wellington
Merrie/Donkerbruin/2007/Contact vd Heffinck x Heartbreaker
29
115 Lotte van Santvliet
Stal van Santvliet
Zomodo P
Ruin/Bruin/2004/Quasimodo Z x Ahorn
30
103 Babs Kerkhoffs
Kerkhoffs
Evita van Spieringen
Merrie/Vos//Eros Platiere x Happy wind d'hof ten Bos
31
132 Paris Morssinkhof
S. Morssinkhof
Bayamo
Ruin/Bruin/2004/Balou du Rouet x Gralshuter
32
119 Lysanne Kruizinga
Stal Kruizinga & H.J. Drenth
Erunella D
Merrie/Donkerbruin/2009/Veron x Cantero
33
117 Beau Schuttelaar
Stal Thijssen & Schuttert Sporthorses
Fugon
Ruin/Bruin/2010/Ultimo x Julius
34
131 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Fhilavska
Merrie/Vos/2010/Nabab de Reve x Voltaire
35
148 Ilse Tolboom
H.W.M. Tolboom
Gartbreaker
Ruin/Bruin/2011/Heartbreaker x Lancelot
36
122 Rowen van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Elrado
Ruin/Donkerbruin/2009/Eldorado vd Zeshoek x Cash
37
109 Pam Nieuwenhuis
Pam Nieuwenhuis
Golden Boy V
Ruin/Vos/2011/Boss VDL x Tangelo vd Zuuthoeve
38
134 Tom Schellekens
W. Schellekens
Casander
Ruin/Bruin/2007/Lord Z x Concorde
39
124 Elize van de Mheen
Giuseppe Porporato
Unfinity Bois Margot
Merrie/Bruin/2008/L' Arc de Triomphe x Darco
40
101 Julia Engelsman
C.Huis in 't Veld & P. Engelsman
Dame Blanche
Merrie/Schimmel/2008/Clinton x Libero H
41
139 Hessel Hoekstra
E.H.J. Hoogenraat & G.J. Remmerswaal
Contessa
Merrie/Vos/2007/Contendro II x Lupicor
42
114 Niels Kersten
J. Becker
Can Win
Ruin/Vos/2005/Canabis x Come On
43
107 Iris Hakvoort
Hakvoort
Don't Tell Me What To Do
Ruin/Bruin/2008/Canturano x Wolfgang
44
111 Lars Kersten
Pieter Kersten
Dora de Ness
Merrie/Zwart/2009/Nabab de Reve x Wolfgang
45
142 Niels Bulthuis
H. Vrijvogel
Freebird
Hengst/Bruin/2003/Lupicor x Qaut
46
145 Nina van Enckevort
Henk van Enckevort
Darc du Rona Z
Ruin/Bruin/2010/Diarado x Centaur Z
47
128 Sammy-jo Smit
Sammy-Jo Smit
Dijkerhoeve`s Herbie
Ruin/Bruin/2002/Onbekend x Onbekend
48
141 Vincent Dings
Hans Dings
Dirk HDH
Ruin/Bruin/2008/Douglas x Olympic Lux

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 03:49