Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

B1 - 1m30 Twee fasen

Goed Werk Communicatie

Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B1       1.30m           2-fasen

Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 08:00                          Terrein 2


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Marielle Friesen
NN
Goedhart
Hengst/Schimmel/2011/Quasimodo Vd Molendreef x Clinton
2
Rebecca Lindberg
Paardenhouderij Corsten
Frodo C
Ruin/Bruin/2010/Marlon x Oklund
3
Erwin Bos
Jem v dongen
Amis z
Merrie/Donkerbruin/2010/Air jordan x Notaris
4
Kimberly Loos
Kimberly Loos
Katinka L
Merrie/Donkerbruin/2010/Vivaldi Du Seigneur x Cartier v/d Heffinck
5
Denise de Jongh
Denise de Jongh
Zolino
Ruin/Bruin/2004/Onbekend x Onbekend
6
Yannick Hendrikx
.anna hoeve horses
Goodtime
Ruin/Bruin/2011/ultimo. x Auite capitol
7
Sander Sauve
Sander sauve
Goldika
Merrie/Schimmel/2011/Numero uno x Larino
8
Judith Martens
Dhr. Wouters
Lynn vd Sonniuswijck
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2011/Cicero Z x Nagano
9
Stephanie Jennen
Louis smeets
nababette Z
///Nabab de reve x Gasper
10
Nikki de Vries
A.J.M. de Vries
Gracia
///Calvino Z x Indorado
11
Christel Spitters
Van Liere Stables
Uidam de Reverdy
Ruin/Bruin/2008/Quidam de Revel x Oberon du Moulin
12
Anne-martine van Liere
Can Liere Stables
Dilithyia Vls
Merrie/Blauwschimmel/2008/Vaust S. x Quattro
13
Rosanne Janssen
L. Vestjens
Doriena V
Merrie/Bruin/2008/Numero Uno x Hamlet
14
Jolein Roestenburg
Wim van Osch
Kellan du keske
Merrie/Schimmel/2010/Keops de la Lande x Carthago z
15
Gabryella Dufour
Fonss Coppelmans
Cicer
Ruin/Schimmel/2007/nvt x Springtime
16
Yves Winkelmolen
Fam. Verhoeven
Gitte S
Merrie/Bruin/2011/Aerobic x Concorde
17
Thieu Huijbregts
NN
Dalida van de Zuuthoeve
Merrie/Donkerbruin/2009/Thunder van de Zuuthoeve x Silvio
18
Iago Fratti
Herman Jacobs
Flying Dream
Hengst/Vos/2010/Zapatero VDl x Windoctro Ryal K
19
Ozgur Ozkan
Seabv horse
Levesto j.k.h. Z
Hengst/Overig/0005/Leasure jk horse trucks Z x Pumara
20
Camila Mazza Smit
xxxxxxxx
Gulliver vd Grundhoeve
Ruin/Bruin/2010/Grafiti van den Bisschop x xxxxxxxx
21
Lotte van der Wielen
Familie van der Wielen
Dakar VDW
Ruin/Donkerbruin/2003/Cento Lano x Codex
22
Alma Ranebo
Hästak AB
Quinstar Hästak
Ruin/Donkerbruin/2009/Quinton x Little Boy
23
Richelle Coppelmans
Coppelmans
Galaxy girl
Merrie/Bruin/2011/Verdi x Ramiro Z
24
Imke Gradussen
N. mulders
Feberlina
Merrie/Bruin/2010/Calvaro Z x Dageraad
25
Thijs Meulemeesters
Stal Meulemeesters
Falentina
Merrie/Vos//London x Andiamo
26
Marieke Verdaasdonk
J. Verdaasdonk
Flowerfee
Merrie/Bruin/2010/Namelus R x burggraaf
27
Maaike Schoormans
Edam
Hengst/Bruin/2009/Guidam x
28
Jan Janssen
jan janssen
Europe
Merrie/Blauwschimmel/2009/Crusador x zeoliet
29
Gaby Maarse
Dhr Mastenbroek
Gaia
Merrie/Donkere Vos/2011/Phin Phin x Navarone
30
Nick van den Broek
HBC Stal
Dubai HBC
Merrie/Donkerbruin/2008/NN x Lux
31
Miranda Harrington
Familie v.d. Heuvel
Edalinda
///Lexicon x Topas
32
Rob van Bussel
van Benten
Chica du Buisson Z
Merrie/Vos/2012/Calvaro Z x Mr. Blue
33
Jasper Bulthuis
Lolita
Merrie/Blauwschimmel/2011/Cento x
34
Emile Tacken
B Verheij
Bruminka
Merrie/Bruin/2006/Numero Uno x Acord
35
Kimberley Winsingh
C. Hermans & M. Martens
Gouverneur
Ruin/Bruin/2011/Conthargos x Unaniem
36
Kim Otten
Kim Otten
Darling Bleu
Merrie/Vos/2008/MR. Blue x Grannus
37
Thijs Derks
Jos van Deurzen
Gimondi
/Bruin//Eldorado vd Zeshoek x nvt
38
Ellen Beckers - van Bussel
Stal Beckers
Goldy Locks
Merrie/Vos/2011/Zambesi x Landlord
39
Marc Beckers
Stal Thijssen
Granito
Ruin/Zwart/2011/ x Cash
40
Perry Geryl
Johan Heins
Gutasha
Merrie/Bruin/2011/Lux x Indoctro
41
Frank van Helmond
f vanhelmond
Gemike
Merrie/Bruin/2011/Namelus x Corofino
42
sally hopkinson
David Hopkinson ltd
Crystal Clear
Merrie/Schimmel/2010/Cancara x Barinello
43
Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
Julie van de Verbindingshoeve
///Kashmir van Schuttershof x Kannan
44
Maja Burnell
Mrsb Equestrian BV
Ixy van de Nachtgaele
Merrie/Vos/2008/Echo Van Neerenbosh x Cicero
45
Leah de Martini
Elmsrock LLC
Clair II
///NN x
46
Joost Martens
W Wibringhaus
Concetta
Merrie/Schimmel/2010/Clinton x Nn
47
649 Marwin van den Nieuwenhuijzen
D. Braat
Eindhoven
Ruin/Bruin/2009/Cicero x Concorde
48
Rodrigo Morgado
R. Cornelissen
Cote Do`r
///Chamberlain x krunch de breve
49
Joep van der Kampen
Stal Thijssen
Cocoliche
Ruin/Schimmel/2010/C-Biscuit of Greenhill x Xxxxx
50
659 Amber Fijen
Fabrie Fijen Sporthorses
gucci
Merrie/Bruin/2011/Spartacus x niveau
51
Boy Peels
Egbert Schep en Peels stables BV
Gamble
Ruin/Schimmel/2011/Nabab de Rève x Crown Z
52
Rodrigo Almeida
Jo beddeleem
Gaga E
///NN x Elmshorn
53
Rob Heyligers
Dings
Elton John
Ruin/Bruin/2009/Zento x Nnnnn
54
Bart Lips
E.Schuurmans & M.Wagemakers
Celine Z
Merrie/Bruin/2010/Cesano II x Amigo
55
Malin Parmler
Stal thijssen
Freedom
Merrie//2010/Astrello x Good times
56
594 John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
Favoriet
Ruin/Bruin/2010/Cantos x Sando Boy
57
Bianca Schoenmakers
Hans Dings
F-Ninjo HDH
Merrie/Schimmel Vos Geboren/2010/Napels x Larino
58
Koen Leemans
NN
dopharma's egorite
///namelus x
59
Mark Martens
henk nooren / lauren hough
Candy
///- x candiro
60
Piet Raijmakers Jr.
Piet Raijmakers
G-orchidee
Merrie/Vos/2011/Rascin x Indoctro
61
Siebe Kramer
Verheij-Hoogvliet
cherise
Merrie///Tenerife Vdl x Rash R
62
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Godyno
/Bruin//- x Centauer Z
63
Ashlee Harrison
A. Harrison
Atout des Trambles
Ruin/Vos/2010/nectar des forets x jaspe de la grange
64
Jessica Mendoza
Sam de Bacon
///- x
65
Dave Maarse
Kerihuel Sporthorses
Duc de Kerihuel
Hengst/Zwart/2008/Padinus x Flemmingh
66
Leopold van Asten
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Geoffrey
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2011/Untouchable x Corrado I
67
Chris Pratt
Stal Jan Verellen Bv
Carte Blanche
Merrie/Schimmel/2010/Cartogran x Balou du Rouet
68
Stefanie Saperstein
El Sueno Europe BV
Sir Liberty
Ruin/Schimmel/2010/Liberace x Feliciano
69
Danielle Goldstein
NN
Gotcha
///NN x
70
Mathijs van Asten
Van Asten & Nybergh Equestrian BV
Quint vh Maarlo
Hengst/Vos/2010/Quidam De Revel x Landetto
71
Eric Jr. van der Vleuten
NN
Casantos
/// x Orlando
72
Maikel van der Vleuten
NN
Sildouch
Merrie/Schimmel/2011/Spartacus x Nelson Z

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 25-4-2019 04:55