Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

1,15 m


# Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum
2 Bisher Kayali Quentino Quality Time Middelbeers HC
3 Luc Martens Handsome Cara Ticallux Verte Ommel HC
4 Nick van den Broek Grazia NN
5 Perry Geryl Hamilton Glascow Kelpen Oler
6 Marwin van den Nieuwenhuijzen Hercules Spartacus Sint-Oedenrode
7 Michiel de Ruyter Giominka Numero Uno Sevenum
8 Mark Bunting Helre -
9 Christina Kallmert Garanta Cardento Oirlo
10 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Corland Asten
11 Lars Kersten Hallilea - egchel
12 Leon Hegge Cameleon HDH Cream on Top Geldrop
13 Zarah von Weisz Piper vd Withoeve Z Prince Van De Wolfsakker Ysselsteyn
14 Christel Spitters Cakes Clintissimo Weert
15 Anne-martine van Liere Homerun VLS Emilion Weert
16 Ellen Beckers - van Bussel Selena Z Spartacus roggel
17 Miranda Harrington Esperance Calvaro Z
18 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
19 Veronique van Wijlick Alyana Z Arthos R Kessel
20 Jillian Terceira Mia - Southampton HC
21 Arnold Boerekamps Inshallah HS Dortmund HS Asten
22 Martien Amendt Kalgon van de Mispelaere Equestro Broekhuizenvorst
23 Chika Matsunami Barrades JK Baloubet Kelpen Oler
24 Alexander Davis Zaccheaus Z Zandor Z Kelpen-Oler
25 Marwin van den Nieuwenhuijzen Giola Spartacus Sint-Oedenrode
26 Michiel de Ruyter Hello Ambler gambler Sevenum
27 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo
28 Rob Heyligers Hello Afellay Asten
29 Lars Kersten Halleluya Spartacus egchel
30 Leon Hegge Italy HDH Cream On Top Geldrop
31 Thiago Ribas da Costa Follow De Bouverie Arko III Ysselsteyn HC
32 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue Wellerlooi
33 Gaby Maarse Good Fellow Astrello Wellerlooi
34 Amy Collinson Chiva Z Chippendale Z
35 Constance Heidner Cassinir -
36 Joep van der Kampen Grandino Calvino z Sevenum
37 Luc Martens I'm the next be gentle Donder Ommel
38 Nick van den Broek Hilton NN
39 Miranda Harrington K2 Did It Diarado
40 Jeanne Heijligers Camelia Verdi Asten
41 Veronique van Wijlick Fustique Bustique Kessel
42 Perry Geryl Happy Solier Clinton Kelpen Oler
43 Aicha van Sprang Gi Gi xx
44 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Son en breugel
45 Manuel Albano Capella de Riverland Epsom Gesmeray Evertsoord
46 Alexander Davis Imna Mosa Spartacus Kelpen-oler
47 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
48 Marc Beckers Gothique Zacharov roggel
49 Timothy Hendrix Inzaghi van Molenheide NN HC
50 Thijs Meulemeesters Commissaris Casanova z Boekel HC
51 Gemma Johnsey Plumley TJ Ballourina Baloubet Du Rouet Asten HC
52 Jillian Terceira Junior - Southampton
53 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten HC
54 Perry Geryl hurry Hurry Echo van speirveld Kelpen Oler
55 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ilitta B Ustinov Sint-Oedenrode
56 Michiel de Ruyter Nena KZ Sevenum
57 Lovise Klemetzen Check out Check In
58 Mark Bunting Grand NN
59 Christina Kallmert Thijssen Z Tyson Oirlo
60 Rob Heyligers Irbha Inshallah de Muze Asten
61 Lars Kersten davine contender egchel
62 Leon Hegge Hard to Get Spartacus Geldrop
63 Thiago Ribas da Costa Eureka Kannan Ysselsteyn HC