Sluiten Terug naar Concours.nl

Eindstand

NK Springen Junioren

26 - 29 april 2018

Rk Medailles
Hnr Naam
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
1e Ond 2e Ond 3e
Ond
Totaal
1 GOUD
€ 750.00
130 MEL THIJSSEN
Stal Thijssen
CARTOLANA
Merrie/Donkerbruin/2010/Cartogran x Lando
2.11000 2.11
2 ZILVER
€ 500.00
126 KIM MESTROM
H. van Oers & K. Mestrom
CASANOVA Z
Ruin/Bruin Roan/2006/Colander x Faust Z
2.13000 2.13
3 BRONS
€ 250.00
132 PARIS MORSSINKHOF
S. Morssinkhof
BAYAMO
Ruin/Bruin/2004/Balou du Rouet x Gralshuter
2.39000 2.39
4 107 IRIS HAKVOORT
Hakvoort
DON'T TELL ME WHAT TO DO
Ruin/Bruin/2008/Canturano x Wolfgang
1.64100 2.64
5 116 BEAU SCHUTTELAAR
Beau Schuttelaar & Stal Thijssen
CARETINO
Ruin/Donkerbruin/2007/Singulord Joter x Ramiro's Son II
3.02100 4.02
6 121 ROWEN VAN DE MHEEN
Wilgo van de Mheen
QVERDI
Ruin/Schimmel/2009/Verdi x Contendeo
0.26005 5.26
7 114 NIELS KERSTEN
J. Becker
CAN WIN
Ruin/Vos/2005/Canabis x Come On
2.46005 7.46
8 111 LARS KERSTEN
Pieter kersten
DORA DE NESS
Merrie/Zwart/2009/Nabab de Reve x Wolfgang
0.00044 8.00
9 142 NIELS BULTHUIS
H. Vrijvogel
FREEBIRD
Hengst/Bruin/2003/Lupicor x Qaut
1.48404 9.48
10 123 ELIZE VAN DE MHEEN
Wilgo van de Mheen
FERDINAND
Ruin/Donkerbruin/2010/Verdi x Heartbreaker
6.29081 15.29
11 133 TOM SCHELLEKENS
Mw. B. Thielen
CAMILLY Z
Merrie/Bruin/2004/Crown Z x Ilmeo
3.31048 15.31
12 146 IRIS MICHELS
Stal Thijssen
WISHKARLA
Merrie/Schimmel/2003/Cavalier x Purioso
3.62444 15.62
13 139 HESSEL HOEKSTRA
E.H.J. Hoogenraat & G.J. Remmerswaal
CONTESSA
Merrie/Vos/2007/Contendro II x Lupicor
7.81911 18.81
14 140 VINCENT DINGS
Hans Dings
ANASTASIA HDH
Merrie/Donkerbruin/2005/Oklund x Baloubet du Rouet
6.92444 18.92
15 148 ILSE TOLBOOM
H.W.M. Tolboom
GARTBREAKER
Ruin/Bruin/2011/Heartbreaker x Lancelot
9.35506 20.35
16 137 MAX DE MOL
Stokbroekhoeve NV
CAVADIO O.H.
Ruin/Schimmel/2009/Cachas x Lavado
7.72509 21.72
17 110 PAM NIEUWENHUIS
Pam Nieuwenhuis
VENDORLUX V
Ruin/Bruin/2002/Lux x Nimmerdor
10.98804 22.98
18 145 NINA VAN ENCKEVORT
Henk van Enckevort
DARC DU RONA Z
Ruin/Bruin/2010/Diarado x Centaur Z
8.8041118 41.80
19 101 JULIA ENGELSMAN
C.Huis in 't Veld & P. Engelsman
DAME BLANCHE
Merrie/Schimmel/2008/Clinton x Libero H
2.6500Uit
20 115 LOTTE VAN SANTVLIET
Stal van Santvliet
ZOMODO P
Ruin/Bruin/2004/Quasimodo Z x Ahorn
6.2255Uit
118 LARS SLAGTER
K. Scheich- Smit
DESMOND R
Ruin/Bruin/2008/Tenerife VDL x Concorde
6.4514NG
136 IRIS ZWIENENBERG
Fam. Schreuder
BE IMPRESSED
Merrie/Donkerbruin/2006/Vancouver x Elcaro
3.93113NG
127 REBECCA HELLEMONS
M. Hellemons
CUPFIGHTER Z
Ruin/Bruin/2009/Casino x Hornet Rose
5.97112NG
129 SAMMY-JO SMIT
R.Bazelmans
ECLIPS
Merrie/Donkerbruin/2009/Cardento x Skippy II
7.3149NG
103 BABS KERKHOFFS
Kerkhoffs
EVITA VAN SPIERINGEN
Merrie/Vos/0000/Eros Platiere x Happy wind d'hof ten Bos
8.71017NG
105 ZOE SCHIPPER
Fam. Schipper
HALLA VD WELLINGTON
Merrie/Donkerbruin/2007/Contact vd Heffinck x Heartbreaker
8.381220NG
125 MADEE SCHUTTENBELD
Pakfood
PICCOLO R
Ruin/Bruin/2008/Centauer Z x Avontuur
3.710UitNG
119 LYSANNE KRUIZINGA
Stal Kruizinga & H.J. Drenth
ERUNELLA D
Merrie/Donkerbruin/2009/Veron x Cantero
3.718UitNG
106 ANOUK VAN DER VELDE
van Kooten
CASCO
Ruin/Bruin/2007/Indoctro x Contango
7.275UitNG
104 CAROLINE BRUMMELHUIS
H. Brummelhuis
GRACE-ROSE
Merrie/Bruin/2011/Zambesi x Ahoy
24.1813UitNG
135 SAVANNAH BRANDES
G. Huttenhuis
NOSEBREAKER
Merrie/Bruin/2007/Carthino Z x Amulet
24.1833NGNG
Tweede paard niet opgenomen in eindklassement
108 IRIS HAKVOORT
M. Lanooy
BML FLORIDA BALIA NL
Merrie/Bruin/2010/Bustique x Lux
2.92015 8.92
122 ROWEN VAN DE MHEEN
Wilgo van de Mheen
ELRADO
Ruin/Donkerbruin/2009/Eldorado vd Zeshoek x Cash
8.41411 14.41
113 NIELS KERSTEN
O. Becker
ARIBA
Merrie/Vos/2010/Arpeggio x Quidam
4.49145 14.49
134 TOM SCHELLEKENS
W. Schellekens
CASANDER
Ruin/Bruin/2007/Lord Z x Concorde
2.33555 17.33
131 MEL THIJSSEN
Stal Thijssen
FHILAVSKA
Merrie/Vos/2010/Nabab de Reve x Voltaire
5.02851 19.02
141 VINCENT DINGS
Hans Dings
DIRK HDH
Ruin/Bruin/2008/Douglas x Olympic Lux
9.37951 24.37
138 HESSEL HOEKSTRA
Dvorakova Stanislava
F-NARCIST
Ruin/Donkerbruin/2010/Eurocommerce Napels x Vanoverbeek
5.1911113 30.19
109 PAM NIEUWENHUIS
Pam Nieuwenhuis
GOLDEN BOY V
Ruin/Vos/2011/Boss VDL x Tangelo vd Zuuthoeve
2.508913 32.50
143 NIELS BULTHUIS
Christa Ceelen
QUIERO
Ruin/Vos/2006/Quick Nick x Onbekend
11.838410 33.83
112 LARS KERSTEN
Kyle Timm
GENUA
Merrie/Zwart/2010/Gaillard de la Pomme x Landeur
2.6880Uit
124 ELIZE VAN DE MHEEN
Giuseppe Porporato
UNFINITY BOIS MARGOT
Merrie/Bruin/2008/L' Arc de Triomphe x Darco
6.1584NG
128 SAMMY-JO SMIT
Sammy-Jo Smit
DIJKERHOEVE`S HERBIE
Ruin/Bruin/2002/Onbekend x Onbekend
14.1859NG
144 NINA VAN ENCKEVORT
Peter Xinnack
CONCHITA S
Merrie/Schimmel/2005/Con Cento x Quidam de Revel
4.2411NGNG
120 LYSANNE KRUIZINGA
C. Wijnbergen & Stal Kruizinga
FLORA DUDITH
Merrie/Bruin/2010/Lexicon x Hornet Rose
3.3933NGNG
147 ILSE TOLBOOM
H.W.M. Tolboom
FIGO
Ruin/Schimmel/2010/Zapatero VDL x Libero H
3.6433NGNG
117 BEAU SCHUTTELAAR
Stal Thijssen & Schuttert Sporthorses
FUGON
Ruin/Bruin/2010/Ultimo x Julius
24.1833NGNG
102 JULIA ENGELSMAN
C.Huis in 't Veld & P. Engelsman
DON JUAN
Ruin/Schimmel/2008/Berlin x Heartbreaker
24.18NGNGNG

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 18-7-2018 16:03