Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie


Equestrian Centre de Peelbergen. - Kronenberg


Omschrijving

 

Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie Dressuur 2017/2018

 

 

 

 

 

Startlijst Kronenberg, maandag 18 december

 

 

DRESSUUR

 

 

 

 

 

 

 

2e competitiewedstrijd

 

 

 

Plaats: Kronenberg

 

 

 

 

 

 

 

Bij uitvallers schuiven de starttijden op

 

 

 

 

 

 

 

Programma dressuur

Aanvang

 

 

Baan verkennen M/Z

15:45 uur – 16:20 uur

 

Klasse Z

16:25 uur - 16:55 uur, aansluitend prijsuitreiking

Klasse M

17:10 uur - 18:30 uur, aansluitend prijsuitreiking

Baan verkennen klasse L groep 1 t/m 5

18:40 uur – 19:10 uur

 

Klasse L groep 1 t/m 5

19:15 uur - 20:15 uur

 

Baan verkennen klasse L groep 6 t/m 9

20:15 uur – 20:35 uur

 

Klasse L groep 6 t/m 9

20:37 uur - 21:25 uur, aansluitend prijsuitreiking

 

 

 

 

Bezoekadres:

 

 

 

Equestrian Centre De Peelbergen

 

 

 

Travers 5 (navigatie Peelstraat)

 

 

 

5976 PL Kronenberg

 

 

 

 

 

 

 

Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie Dressuur 2017/2018

 

 

 

 

 

Startlijst Kronenberg, maandag 18 december

 

 

DRESSUUR

 

 

 

 

 

 

 

2e competitiewedstrijd

 

 

 

Plaats: Kronenberg

 

 

 

 

 

 

 

Bij uitvallers schuiven de starttijden op

 

 

 

 

 

 

 

Programma dressuur

Aanvang

 

 

Baan verkennen M/Z

15:45 uur – 16:20 uur

 

Klasse Z

16:25 uur - 16:55 uur, aansluitend prijsuitreiking

Klasse M

17:10 uur - 18:30 uur, aansluitend prijsuitreiking

Baan verkennen klasse L groep 1 t/m 5

18:40 uur – 19:10 uur

 

Klasse L groep 1 t/m 5

19:15 uur - 20:15 uur

 

Baan verkennen klasse L groep 6 t/m 9

20:15 uur – 20:35 uur

 

Klasse L groep 6 t/m 9

20:37 uur - 21:25 uur, aansluitend prijsuitreiking

 

 

 

 

Bezoekadres:

 

 

 

Equestrian Centre De Peelbergen

 

 

 

Travers 5 (navigatie Peelstraat)

 

 

 

5976 PL Kronenberg

 

 

 

 

 

 

 

 


Contactgegevens secretariaat

Sherin Hogenkamp

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Maandag 18 December 2017
16:25 uur Klasse Z - 6 jarige Startlijsten
17:10 uur Klasse M - 5 jarige Startlijsten
19:15 uur Klasse L - 4 jarige Startlijsten