Outdoor Geldrop 2018 paarden


Outdoor Geldrop - RSC Manege Meulendijks Heeze


Omschrijving

Gezien de hitte die tijdens ons concours verwacht wordt nemen we daar maatregelen voor, onder andere een extra wasplaats op het terrein.

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen.

Wijzigingen/afmeldingen t/m 24-06-2018 via de email secretariaat@outdoor-geldrop.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. Startlijsten zullen hier ten minste 24 uur voor aanvang van de wedstrijd gepubliceerd worden.

Indien u paarden als NN inschrijft in rubrieken die voor de wedstrijd zijn, dienen de paardennamen voor 25 juni door te zijn gegeven.

 

Prijsuitreiking te paard voor de eerste 5 ruiters, indien u niet aanwezig bent vervalt de prijs aan de organisatie.

 


Contactgegevens secretariaat

L. Stareng/Naomi de Kleijn
Telefoon: 0612708022
Email: secretariaat@outdoor-geldrop.nl

Rubrieken

Klik hier om snel in te schrijven!

Tijd Naam Inschrijven
Woensdag 27 Juni 2018
17:00 uur 25 cm-Jezebellicios Uitslagen
aansluitend 45 cm-SDA-Visser Exclusive Uitslagen
aansluitend 65 cm-Baxi Advies Uitslagen
aansluitend 85 cm-Laminaat4Life Uitslagen
aansluitend 95 cm-105cm-Decoprints-Manege Meulendijks Uitslagen
aansluitend ********* Startlijsten
Donderdag 28 Juni 2018
09:00 uur 1: L 2 Fasen Special-GVC Meubelen-040Fit-Hoefsmid Tim Stevens-Feien Perkplanten Uitslagen
aansluitend 2: M 2 Fasen Special-Floortec-Grande Vue-Vloerbedrijf Geldrop Uitslagen
aansluitend 3: Z 2 Fasen Special-M.Haazen BV-Schaaphouderij Adriaans Uitslagen
aansluitend 4: ZZ 2 Fasen Special-DaSeTo Uitslagen
Vrijdag 29 Juni 2018
09:00 uur 5: Warming-up Class BB 80-90cm-Autostartservice-Hoenskaas-VDL Startlijsten
aansluitend 6: Warming-up Class B 100 cm HC-Rosa-Stefan Bruinen-Verhallen Security Startlijsten
aansluitend 7: Warming-up Class L 110 cm HC-Electro Vermeldvoort-Van Hoorn Techniek-Van Hout Kabel Recycling Startlijsten
12:00 uur 8: 4-jarigen 1.00cm met jury-Offacility-Vet Centrum Someren-Van Mechlen Recycling Uitslagen
aansluitend 9: 5-jarigen 1.10cm met jury-Wim van Dommelen-Wiselaar-De goeij Deuren Uitslagen
aansluitend 10: Z 2 Fasen Special-Tegelcentrum Mierlo-Van Dommelen Brandhout Uitslagen
aansluitend 11: ZZ 2 Fasen Special-Baxi Advies-Coretrading-JK Horse Trucks Uitslagen
Zaterdag 30 Juni 2018
08:00 uur 12: L 2 Fasen Special-B.G.M-Bloem & Tuin-Borduur Studio Geldrop Uitslagen
aansluitend 13: M 2 Fasen Special-Asp-Bedrijfskleding Helmond-Brabants Ruiterhuis Uitslagen
aansluitend Masters-Rabobank Deelnemerslijst
aansluitend 14: Z 2 Fasen Special-Horsefood-I-Deal Trading Uitslagen
aansluitend 15: ZZ 2 Fasen Special-Boelo Meijer Fotografie-Laminaat4Life-MD Rondhout Uitslagen
Zondag 1 Juli 2018
08:00 uur 16: Klasse B-Autogarant-HM Catering Uitslagen
aansluitend 17: M 2 Fasen Special-Panasonic-Solar Energie Uitslagen
aansluitend 18: Z 2 Fasen Special-JMJ Stables-Manege Meulendijks Uitslagen
aansluitend 19: Overkamping Peugeot Kisbee-P van Lieshout Rijwielen-Visser Exclusive
aansluitend 20: Grand Prix 1.40m-SDA Uitslagen