Geldrop Hippique pony springen


Geldropse Jagertjes, PC - Heeze


Omschrijving

Zondag beginnen wij om 10 uur

Finale AB-B 13 uur andere rubrieken aansluitend

 

 

Het betreft een meerdaagsconcours op Geldrop Hippique 2017, dit is een indoorwedstrijd.  Bij inschrijving schrijft u automatisch in voor 2 rubrieken. Op zondag zullen er finale;'s  gereden worden waar minimaal 25% van de beste ruiters over 2 parcoursen deel mogen nemen.

Inschrijving loopt van 1 juli 18:00 tot 14 september 23:59. 

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email geldropsejagertjes@pmls.nl  zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. 

Vragen kunt u stellen via de mail wij zullen deze wekelijks, in de periode van 5 t/m 26 augustus kan dit wat minder zijn ivm vakantie, een week voor aanvang van het concours dagelijks beantwoorden. Email adres is geldropsejagertjes@pmls.nl


Contactgegevens secretariaat

Marie-Louise Molema-Haans
Telefoon: 0654340092
Email: geldropsejagertjes@pmls.nl

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 22 September 2017
12:00 uur Stalling Startlijsten
12:00 uur Standplaats Startlijsten
15:00 uur Secretariaat Startlijsten
17:00 uur Rubriek 1: Klasse C-B Klassiek met Barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 2: Klasse C-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 3: Klasse D/E-B Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 4: Klasse D/E-L Klassiek met barrage Uitslagen
Zaterdag 23 September 2017
09:00 uur Rubriek 5: Klasse A/B-B Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 6: Klasse A/B-L Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 7: Klasse C-M/Z 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 8: Klasse D/E-M 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 9: Klasse D/E-Z-ZZ 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 10: Klasse D/E-ZZ 2 fasen vervallen Uitslagen
aansluitend Rubriek 11: Klasse A/B-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 12: Klasse A/B-L progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 13: Klasse C-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 14: Klasse C-L progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 15: Klasse D/E-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 16: Klasse D/E-L Progressief Uitslagen
20:00 uur Feestavond Startlijsten
Zondag 24 September 2017
10:00 uur Rubriek 17: Klasse C-M/Z Snel & Wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 18: Klasse D/E-M Snel & Wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 19: Klasse D/E-Z-ZZ Snel & Wendbaar Uitslagen
aansluitend ******** Startlijsten
13:00 uur Rubriek 21: Finale AB-B Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 22: Finale AB-L Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 23: Finale C-B Klassiek met Barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 24: Finale C-L Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 25: Finale D/E-B Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 26: Finale D/E-L Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 27: Finale C-M/Z Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 28: Derby Finale D/E-M Uitslagen
aansluitend Rubriek 29: Derby Finale D/E-Z-ZZ Uitslagen
aansluitend ****** Startlijsten