Outdoor Geldrop 2016 Paarden


Outdoor Geldrop - Geldrop


Omschrijving

LET OP DE AANVANGSTIJDEN VAN ONZE WEDSTRIJD OP DONDERDAG, ZATERDAG EN ZONDAG ZIJN VERVROEGD NAAR 08:00. 
DE WEDSTRIJD OP DONDERDAG, ZATERDAG EN ZONDAG IS VOL.
PRIJSUITREIKING IS TE PAARD VOOR DE EERSTE 5 RUITERS, BIJ 2 PRIJZENSCHALEN DE EERSTE 3 PER SCHAAL. ALS U NIET AANWEZIG BENT VERVALT DE PRIJS AAN DE VERENIGING.

Indien er ingeschreven wordt met nn combinaties dienen de definitieve paardnamen voor 14 juni doorgegeven te worden per mail aan het secretariaat anders wordt, bij een reservelijst, een combinatie uit de reservelijst toegevoegd aan de startlijst.

Indien mogelijk graag bij inschrijving van meerdere paarden zelf rekening houden met de afstand welke u tussen de paarden wilt hebben, Wij stellen het als secretariaat op prijs dat u zoveel mogelijk u vragen stelt aan ons via de mail. Emails worden binnen enkele dagen beantwoord.

Afmelding na sluitingsdatum worden altijd in rekening gebracht.

Wijzigingen kunt u doorgeven op outdoorgeldrop@pmls.nl. Voor noodgevallen kunt u 06 - 12 70 80 22 bellen.


Contactgegevens secretariaat

Marie-Louise Molema-Haans
Email: outdoorgeldrop@pmls.nl

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Woensdag 29 Juni 2016
17:00 uur Impuls 40 cm Startlijsten
aansluitend Impuls 60 cm Startlijsten
aansluitend Impuls 80 cm Startlijsten
aansluitend Impuls 90 cm Startlijsten
aansluitend Impuls 100cm Startlijsten
Donderdag 30 Juni 2016
08:00 uur Rubriek 1: M 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 2: Z 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 3: ZZ 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 4: L 2 Fasen Uitslagen
Vrijdag 1 Juli 2016
10:00 uur Rubriek 5: 4-jarige paarden met jury Startlijsten
aansluitend Rubriek 6: 5-jarige paarden met jury Startlijsten
aansluitend Rubriek 7: 6-7 jarige paarden Uitslagen
18:00 uur Rubriek 8: B Rijstijl Uitslagen
20:15 uur Showrubriek Sponsoren Startlijsten
Zaterdag 2 Juli 2016
00:00 uur Rubriek 11A: Z 2 fasen Uitslagen
08:00 uur Rubriek 9: L 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 10: M 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 11: Z 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 12: ZZ 2 fasen Uitslagen
20:00 uur Rubriek 13: Rabobank Masters 20 uur Startlijsten
Zondag 3 Juli 2016
08:00 uur Rubriek 14: B Direct op stijl Uitslagen
aansluitend Rubriek 15: M 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 16: Z 2 fasen Uitslagen
aansluitend Rubriek 17: 1.40cm Klassiek Uitslagen