De Karwats in Equestrian Centre de Peelbergen


Karwats Blerick, RV de - Kronenberg


Omschrijving

Inschrijven

Betalingen dienen plaats te vinden vooraf online. Indien de organisatie geen afmelding ontvangt blijft inschrijfgeld verschuldigd. Na betaling van inschrijfgeld wordt inschrijving definitief. Prijzengeld kan afgehaald worden op het wedstrijdsecretariaat. Indien het prijzengeld niet opgehaald is voor 3 november 2019 vervalt de prijs aan de organisatie.

Inschrijfgeld: Bij afmelden na 25 oktober 2019 blijft inschrijfgeld verschuldigd. 25 oktober 2019 geldt als sluitingsdatum voor afmeldingen. 
 

Betalen:    Vooraf overmaken
IBAN:        NL64RABO0107752808
T.n.v.:        RV de Karwats
Bij betaling vermelden:    Naam ruiter en klasse

Combinatienummer

Controleer via uw inschrijvingslink in de mail of u het correcte combinatie nummer heeft ingevoerd. Indien het combinatie nummer ontbreekt, deze zo spoedig mogelijk voor de wedstrijd doorgeven via de mail: springen@dekarwats.nl
Indien het correcte combinatie nummer niet tijdig is doorgegeven, zullen de uitslagen zonder combinatie nummer naar de KNHS worden verstuurd. 

Programma

Vrijdag 1 november

Piste west  (start time 08h00)

Klasse BB
Klasse 4-jarige
Klasse 5-jarige
Klasse 6-jarige
Klasse L

Piste oost (start time 08h00)
Klasse M
Klasse Z
Klasse ZZ
Klasse B

 

Zaterdag 2 november

Piste West  (start time 09h00)

Klasse Z
Showrubriek: Ladies Cup
Klasse ZZ 
 

Piste Oost  (start time 08h00)
Klasse BB
Klasse B
Klasse L 
Klasse M


Showrubriek Ladies Cup Klasse M/Z (1.20m/1.30m) in handicap
Maximaal 2 paarden per ruiter. 
Inschrijfgeld €16,50
Prijzengeld:  €500,- | €350,- | €225,- | €150,- | €75,- volg. €25,-

 

Zondag 3 november

Piste West  (start time 08:00)

Klasse B
Klasse Z
 Klasse Grote Prijs 1.40 m

Piste Oost (start time 08:00)
Klasse BB
Klasse L 
Klasse M

Elke combinatie kan per dag slechts in 1 klasse per discipline voor de wedstrijd starten; Voor alle rubrieken geldt maximaal 3 paarden per deelnemer per dag met uitzonder can showrubriek Ladies C/up maxiamaal 2 paarden; Bij grote deelname zullen de klassen B en ZZ op vrijdag, zaterdag en zondag eventueel met een ingesloten barrage of volgens artikel 274.5.F (wedstrijd in 2 fasen special) worden verreden; indien de organisatie het mogelijk acht wordt de klasse B met barrage verreden; Bij grote deelname in de klasse 1.40 behoudt de vereniging zich het recht om het aantal paarden per deelnemer te limiteren op twee. De resultaten komen voor puntenregistratie in aanmerking; De wedstrijd is opengesteld voor buitenlandse deelnemers; De vereniging behoudt zich het recht voor bij een te groot aantal inschrijvingen de inschrijving per rubriek/klasse vroegtijdig te sluiten, VOL=VOL; 

Prijsuitreiking te paard, bij niet verschijnen vervalt de prijs aan de organisatie, behoudens uitzonderingen door bestuur van de vereniging te maken. 

In gevallen waarin deze voorwaarden niet voorzien beslist bestuur van De Karwats, met inachtneming van het gestelde onder punt 1.Door het inschrijven voor dit concours hippique accepteert de deelnemer de hierboven omschreven voorwaarden en het programma als zodanig.


Contactgegevens secretariaat

Marsha Aarts
Email: springen@dekarwats.nl

Rubrieken

Klik hier om snel in te schrijven!

Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 1 November 2019
West
08:00 uur Rubriek 1: Klasse BB (70/80 cm) Uitslagen
aansluitend Rubriek 2: Klasse 4-jarige Uitslagen
aansluitend Rubriek 3: Klasse 5-jarige Uitslagen
aansluitend Rubriek 4: Klasse 6-jarige Uitslagen
aansluitend Rubriek 7: Klasse L (1.10 m) Uitslagen
Oost
08:00 uur Rubriek 8: Klasse M (1.20 m) Uitslagen
aansluitend Rubriek 9: Klasse Z (1.30 m) Uitslagen
aansluitend Rubriek 10: Klasse ZZ (1.35 m) Uitslagen
aansluitend Rubriek 6: Klasse B (1.00 m) Uitslagen
Zaterdag 2 November 2019
West
09:00 uur Rubriek 16: Klasse Z (1.30 m) Uitslagen
aansluitend Rubriek 5: Ladies Cup (1.20/1.30) Uitslagen
aansluitend 2/11 |Rubriek 17: Klasse ZZ (1.35 m) Uitslagen
aansluitend -------
aansluitend --------
Oost
08:00 uur Rubriek 11: Klasse BB (70/80 cm) Uitslagen
aansluitend Rubriek 12: Klasse B (1.00 m) Uitslagen
aansluitend Rubriek 13: Klasse L (1.10 m) Uitslagen
aansluitend 2/11 Rubriek 24: Klasse M (1.20 m) Uitslagen
Zondag 3 November 2019
West
08:00 uur Rubriek 19: Klasse B (1.00 m) Uitslagen
aansluitend Rubriek 22: Klasse Z (1.30 m) Uitslagen
aansluitend Rubriek 23: Grote Prijs 1.40 m Uitslagen
Oost
08:00 uur Rubriek 18: Klasse BB (70/80 cm) Uitslagen
aansluitend Rubriek 20: Klasse L (1.10 m) Uitslagen
aansluitend Rubriek 21: Klasse M (1.20 m) Uitslagen
aansluitend -----