JUMPING INDOOR HELDEN PONY'S


PSV De Cavaliers - Helden


Omschrijving

Driedaagse springwedstrijd voor pony's. Bij inschrijving schrijft automatisch u in voor 2 rubrieken.

Selectie Jumping Indoor Maastricht voor de klasse DE M, DE Z en DE ZZ.

Selectie voor de PonyCupZuid NL. Voor meer informatie en het wedstrijdregelement rondom deze wedstrijdreeks: www.ponycupzuidnederland.nl

Selectie voor het Regionaal Spring Kampioenschap Limburg voor alle klasses.

Op zondag zullen er finale;'s gereden worden waar minimaal 25% van de beste ruiters over 2 parcoursen deel mogen nemen.

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Inschrijven via www.concours.nl

Betalingen dienen plaats te vinden via Ideal.
Na betaling van het inschrijfgeld wordt inschrijving definitief en wordt je op de startlijst geplaatst.

Wijzigingen/afmeldingen t/m 24-10-19  via de email kleinecavaliers@hotmail.com  zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. 

Vragen kunt u stellen via de mail kleinecavaliers@hotmail.com.

 

 


Contactgegevens secretariaat

Irene Couperus
Email: kleinecavaliers@hotmail.com

Rubrieken

Klik hier om snel in te schrijven!

Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 1 November 2019
18:00 uur Rubriek 1: Klasse CDE-M klassiek met barrage 33 / 40
aansluitend Rubriek 2: Klasse CDE-Z/ZZ klassiek met barrage 16 / 20
aansluitend Rubriek 3 : Klasse DE-L klassiek met barrage 22 / 24
Zaterdag 2 November 2019
09:00 uur Rubriek 4: Klasse AB-B klassiek met barrage 8 / 20
aansluitend Rubriek 5: Klasse AB-L klassiek met barrage 5 / 20
aansluitend Rubriek 6: Klasse C-B klassiek met barrage 14 / 20
aansluitend Rubriek 7: Klasse C-L klassiek met barrage 10 / 20
aansluitend Rubriek 8: Klasse AB-B Progressief Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 9: Klasse AB-L Progressief Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 10: Klasse C-B Progressief Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 11: Klasse C-L Progressief Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 12: Klasse DE B Klassiek met barrage 24 / 30
aansluitend Rubriek 13: Klasse DE-B Progressief Deelnemerslijst
aansluitend TEAM SPRINGEN Startlijsten
Zondag 3 November 2019
09:00 uur Rubriek 15: Klasse CDE-M Jachtspringen Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 16: Klasse CDE-Z/ZZ Jachtspringen Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 14: Klasse DE-L Progressief Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 17: Finale klasse ABC-B klassiek met barrage Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 18: Finale klasse ABC-L klassiek met barrage Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 19: Finale klasse DE-B klassiek met barrage Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 20: Finale Klasse CDE-M DERBY Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 21: Finale Klasse CDE-Z/ZZ DERBY Deelnemerslijst
aansluitend Rubriek 22: Finale klasse DE-L klassiek met barrage Deelnemerslijst