Geldrop Hippique 2019 - springen pony's


Geldropse Jagertjes, PC - Heeze


Omschrijving

LET OP! DE FINALE OP ZONDAG STARTEN NIET EERDER DAN 12:00 UUR!!!!!

ER ZIJN OP DIT MOMENT WERKZAAMHEDEN AAN DE WEG RICHTING DE MANEGE. RIJDT OP TIJD AAN EN VOLG DE OMLEIDINGSROUTE A VANAF DE SNELWEG ,DUS NA DE AFSLAG GELDROP PAS A VOLGEN. DIT IS DE ENIGSTE MANIER OP DE LOCATIE AAN TE KOMEN. BIJ ELKE ANDERE ROUTE ZULT U ZICH VASTRIJDEN.

 

 

 

Het betreft een meerdaagsconcours op Geldrop Hippique 2019, dit is een indoorwedstrijd.  Bij inschrijving schrijft u automatisch in voor 2 rubrieken. Op zondag zullen er finale;'s gereden worden waar minimaal 25% van de beste ruiters over 2 parcoursen deel mogen nemen.

 

***Deze wedstrijd is ook selectiewedstrijd voor PonyCupZuid NL. Voor meer informatie en het wedstrijdregelement rondom deze wedstrijdreeks: www.ponycupzuidnederland.nl

 

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 24/09/2019 00:00  via de email lynnstareng@hotmail.com  zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. 

Vragen kunt u stellen via de mail

 Email adres is lynnstareng@hotmail.com of bellen 0612708022


Contactgegevens secretariaat

Lynn Stareng
Telefoon: 0612708022
Email: lynnstareng@hotmail.com

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 27 September 2019
15:00 uur Stalling Startlijsten
15:00 uur Standplaats Startlijsten
17:00 uur Rubriek 1: Klasse C-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 2: Klasse C-L 2 fasen speciaal Uitslagen
aansluitend Rubriek 3: Klasse D/E-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 4: Klasse D/E-L 2 fasen speciaal Uitslagen
Zaterdag 28 September 2019
08:00 uur Manegeklasse 08 uur-direct op rijstijl Startlijsten
aansluitend Rubriek 5: Klasse A/B-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 6: Klasse A/B-L 2 fasen speciaal Uitslagen
aansluitend Rubriek 7: Klasse C-M/Z 2 fasen speciaal Uitslagen
aansluitend Rubriek 8: Klasse D/E-M 2 fasen speciaal Uitslagen
aansluitend Rubriek 9: Klasse D/E-Z/ZZ 2 fasen speciaal Uitslagen
aansluitend Rubriek 9B: Klasse DE/ZZ Uitslagen
aansluitend Rubriek 10: Klasse A/B-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 11: Klasse A/B-L progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 12: Klasse C-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 13: Klasse C-L progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 14: Klasse D/E-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 15: Klasse D/E-L progressief Uitslagen
19:30 uur "Team activiteit " Startlijsten
22:00 uur Rodeo Champion Individual Startlijsten
Zondag 29 September 2019
09:00 uur Rubriek 16: Klasse C-M/Z snel & wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 17: Klasse D/E-M snel & wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 18: Klasse D/E - Z/ZZ snel & wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 19: Finale AB-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 20: Finale AB-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 21: Finale C-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 22: Finale C-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 23: Finale D/E-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 24: Finale D/E-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Aanmoedigingsprijs Uitslagen
aansluitend Rubriek 24B: Derby Finale C/MZ Uitslagen
aansluitend Rubriek 25: Derby Finale D/E-M Uitslagen
aansluitend Rubriek 26: Derby Finale D/E-Z/ZZ Uitslagen