JUMPING MAASSLUIS 2019 (Springen en Dressuur)


Lickebaert (PSV), RV - Maassluis


Omschrijving

Inschrijven voor KNHS springen van 31 mei  t/m 2 juni 2019 uitsluitend via: concours.nl.
De inschrijving is open vanaf 8 april t/m 15 mei 2019. Na 15 mei 2019 blijft het inschrijfgeld te allen tijde verschuldigd.
Na 25 mei 2019 worden er geen wijzigingen meer aangenomen en blijft de startvolgorde van deelnemers en paarden zoals geplaatst door de organisatie.
Prijsuitreiking is te paard, bij het niet deelnemen aan de betreffende prijsuitreiking vervalt de prijs.

Overallprijzen B pony's categorie AB/CDE en L pony's categorie AB 
Om mee te kunnen dingen naar de overall prijzen is de deelnemer verplicht te starten in 3 rubrieken.

Finale L/M/Z/ZZ pony's categorie CDE 
Om te kunnen deelnemen aan de Finale pony's dienen combinaties zich te kwalificeren. Alle L/M/Z/ZZ rubrieken van vrijdag en zaterdag dienen als kwalificatierubrieken.
Combinaties moeten aan alle drie de rubrieken hebben meegedaan. De beste 10L, 6M, 2Z en 2ZZ combinaties mogen uitkomen in de Finale.

De selectiewedstrijden voor de Zuid-Holland Voorjaarstrofee zijn alle rubrieken met barrage op vrijdag 31 mei 2019.

Zondag zal de Klasse M paarden met barrage achteraf rijden voor de Marco Lambooy Trofee!

Zondag zullen er twee finales verreden worden:
Finale Klasse Z/ZZ en Finale Rofianda Klasse 1.40

Voor het volledige reglement en het vraagprogramma, kijk op onze website: jumpingmaassluis.nl
Voor informatie en/of vragen, mail naar: springen@jumpingmaassluis.nl 

Er zijn stallingsmogelijkheden, voor reserveringen graag een mail naar: stalling@jumpingmaassluis.nl

De Dressuurdagen zijn op 29 en 30 mei 2019 en hier is een apart vraagprogramma voor. 
Zie voor informatie onze website:
 jumpingmaassluis.nl
Inschrijvingen voor Dressuur gaan via: mijnknhs

Informatie en/of vragen, mail naar: dressuurmaassluis@hotmail.com 

15 MINUTEN VOOR AANVANG VAN ELKE RUBRIEK IS ER PARCOURS VERKENNEN. 
De ponyrubrieken die gesplitst zijn in AB en CDE pony's verkennen gezamenlijk parcours 15 minuten voor aanvang van de AB pony's
De prijsuitreiking van deze rubrieken is aan het einde van de CDE-pony's.

Wanneer wij niet in het bezit zijn van een combinatienummer, wordt de inschrijving automatisch HC.
Het combinatienummer dient een half uur voor aanvang van de betreffende rubriek bij ons bekend te zijn, wanneer dit niet het geval is blijft de inschrijving HC.
Let op! Startgeld voor aanvang van de rubriek contant betalen op het secretariaat. Er is geen pin aanwezig!


Contactgegevens secretariaat

Annemieke Struijk
Telefoon: 06 - 33 85 25 95
Email: springen@jumpingmaassluis.nl

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 31 Mei 2019
Ring 1
08:00 uur 1, Klasse B Paarden, Klassiek op stijl met barrage Uitslagen
10:30 uur 2. Klasse L Paarden, Direct op tijd met barrage Uitslagen
13:30 uur 3. Klasse M Paarden, Direct op tijd met barrage Uitslagen
15:45 uur 4. Klasse Z Paarden, Direct op tijd met barrage Uitslagen
17:45 uur 5. Klasse ZZ Paarden, Direct op tijd met barrage Uitslagen
Ring 2
08:30 uur 6. Klasse B-AB Pony's, Klassiek met barrage Uitslagen
08:35 uur 6. Klasse B-CDE Pony's, Klassiek met barrage Uitslagen
10:15 uur 7. Klasse B-AB Pony's, Klassiek op stijl Uitslagen
10:20 uur 7. Klasse B-CDE Pony's, Klassiek op stijl Uitslagen
11:30 uur 8. Klasse L-AB Pony's, Direct op tijd met barrage Uitslagen
11:35 uur 8. Klasse L-CDE Pony's, Direct op tijd met barrage Uitslagen
13:00 uur 9. Klasse L-AB Pony's, Direct op tijd Uitslagen
13:05 uur 9. Klasse L-CDE Pony's, Direct op tijd Uitslagen
14:15 uur 10. Klasse M-CDE Pony's, Direct op tijd met barrage Uitslagen
15:00 uur 11. Klasse M-CDE Pony's, Direct op tijd Uitslagen
16:00 uur 12. Klasse Z/ZZ-CDE Pony's, Direct op tijd met barrage Uitslagen
16:45 uur 13. Klasse Z/ZZ-CDE Pony's, Direct op tijd Uitslagen
Zaterdag 1 Juni 2019
Ring 1
09:30 uur 14. Klasse L Paarden, Direct op tijd met barrage Uitslagen
11:30 uur 15. Klasse M Paarden, Direct op tijd met barrage Uitslagen
14:00 uur 16. Klasse Z Paarden, Direct op tijd met barrage Uitslagen
15:30 uur 17. Klasse ZZ Paarden, Direct op tijd met barrage Uitslagen
Ring 2
08:30 uur 18. Klasse B-AB Pony's, Klassiek op stijl Uitslagen
08:35 uur 18. Klasse B-CDE Pony's, Klassiek op stijl Uitslagen
10:00 uur 19. Klasse L-AB Pony's, 2 fasen Uitslagen
10:05 uur 19. Klasse L-CDE Pony's, 2 fasen Uitslagen
11:15 uur 20. Klasse M-CDE Pony's, 2 fasen Uitslagen
12:00 uur 21. Klasse Z/ZZ-CDE Pony's, 2 fasen Uitslagen
13:00 uur 22. FINALE PONY'S, Klasse L/M/Z/ZZ-CDE pony's met barrage (achteraf) Uitslagen
14:45 uur 23. Klasse BB80 Paarden, Klassiek op stijl Uitslagen
16:00 uur 24. Klasse B Paarden, Klassiek met barrage Uitslagen
Zondag 2 Juni 2019
Ring 1
09:00 uur 25. Klasse L Paarden, 2 fasen Uitslagen
11:00 uur 26. Klasse M Paarden, Marco Lambooy Trofee, Direct op tijd met barrage (achteraf) Uitslagen
13:30 uur 27. FINALE WILDEBOER Z/ZZ Paarden, Direct op tijd met barrage (achteraf) Uitslagen
15:30 uur 28. FINALE ROFIANDA Paarden, Klasse 1.40 met barrage (achteraf) Uitslagen
Ring 2
09:00 uur 29. Klasse BB80 Paarden, Klassiek op stijl Uitslagen
10:15 uur 30. Klasse B Paarden, Klassiek met barrage Uitslagen
13:00 uur 31. Klasse B Paarden, Klassiek op stijl Uitslagen