CH Mierlo 2019


Stichting Concours Hippique Mierlo - Mierlo


Omschrijving

Vraagprogramma:

Het vraagprogramma is te vinden op de website van CH Mierlo

Contactgegevens secretariaat:

Pony, Paarden t/m 1m35: Anne van Bussel (vanbussel.juwelier@planet.nl)

1m40 en Nationaal kampioenschappen: Yvonne van Bergen (info@yvonnevanbergen.nl)

Veteranen: info@chmierlo.nl

Nederlands kampioenschap:

Tussenstand NK Children

Tussenstand NK Junioren

Tussenstand NK Young Riders

Tussenstand NK Senioren


Contactgegevens secretariaat

Zie omschrijving

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Donderdag 25 April 2019
Hoofdterrein
08:30 uur N1 - 1m40 Uitslagen
10:30 uur 1e onderdeel NK Children Uitslagen
12:00 uur 1e onderdeel NK Junioren Startlijsten
14:15 uur 1e onderdeel NK Young Riders Startlijsten
16:00 uur 1e onderdeel NK Senioren Startlijsten
Terrein II
08:30 uur B1 - 1m30 Twee fasen Uitslagen
11:15 uur N2 - 1m40 (Kwalificatie Grote Prijs) Startlijsten
14:45 uur B2 - 1m30 Direct op tijd Startlijsten
Vrijdag 26 April 2019
Hoofdterrein
08:30 uur N3 - 1m40 (Kwalificatie Grote Prijs) Startlijsten
13:30 uur C2 - 2e onderdeel NK Children
14:00 uur J2 - 2e onderdeel Junioren
16:00 uur Y2 - 2e onderdeel NK Young Riders
17:30 uur S2 - 2e onderdeel NK Senioren
Terrein II
09:00 uur B3 - 1m35 Twee fasen Startlijsten
12:45 uur B4 - Klasse M Startlijsten
Zaterdag 27 April 2019
Hoofdterrein
08:00 uur C3 - 3e onderdeel NK Children
09:30 uur J3 - 3e onderdeel NK Junioren
11:30 uur Y3 - 3e onderdeel NK Young Riders
13:15 uur N4 - 1m40 Grote Prijs
16:00 uur C3 - 3e onderdeel NK Children - 2e manche
17:30 uur J3 - 3e onderdeel NK Junioren - 2e manche
19:15 uur Y3 - 3e onderdeel NK Young Riders 2e manche
Terrein II
08:00 uur P1 - Klasse DE-B Startlijsten
aansluitend P2 - Klasse DE-L Startlijsten
aansluitend P3 - Klasse DE-M Startlijsten
aansluitend P4 - Klasse DE-Z Startlijsten
aansluitend P5 - Klasse DE-ZZ Startlijsten
aansluitend P6 - Klasse AB-B Startlijsten
aansluitend P7 - Klasse C-B Startlijsten
aansluitend P8 - Klasse AB-L Startlijsten
aansluitend P9 - Klasse C-L Startlijsten
aansluitend P10 - Klasse C-M/Z Startlijsten
Zondag 28 April 2019
Hoofdterrein
08:30 uur N5 - 1m40 Deelnemerslijst
10:45 uur V1 - NK Veteranen Startlijsten
13:00 uur S3 - 3e onderdeel NK Senioren
15:00 uur Showrubriek - Brabantsport Cup
16:15 uur S3 - 3e onderdeel NK Senioren - 2e manche
Terrein II
09:00 uur B5 - Klasse L Startlijsten