CH Mierlo 2019


Stichting Concours Hippique Mierlo - Mierlo


Omschrijving

Vraagprogramma:

Het vraagprogramma is te vinden op de website van CH Mierlo

Contactgegevens secretariaat:

Pony, Paarden t/m 1m35: Anne van Bussel (vanbussel.juwelier@planet.nl)

1m40 en Nationaal kampioenschappen: Yvonne van Bergen (info@yvonnevanbergen.nl)

Veteranen: info@chmierlo.nl

Nederlands kampioenschap:

Eindstand NK Children

Eindstand NK Junioren

Eindstand NK Young Riders

Eindstand NK Senioren


Contactgegevens secretariaat

Mathijs Meulendijks

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Donderdag 25 April 2019
Hoofdterrein
08:30 uur N1 - 1m40 Uitslagen
10:30 uur 1e onderdeel NK Children Uitslagen
12:00 uur 1e onderdeel NK Junioren Uitslagen
14:15 uur 1e onderdeel NK Young Riders Uitslagen
16:00 uur 1e onderdeel NK Senioren Uitslagen
Terrein II
08:30 uur B1 - 1m30 Twee fasen Uitslagen
11:15 uur N2 - 1m40 (Kwalificatie Grote Prijs) Uitslagen
14:45 uur B2 - 1m30 Direct op tijd Uitslagen
Vrijdag 26 April 2019
Hoofdterrein
08:30 uur N3 - 1m40 (Kwalificatie Grote Prijs) Uitslagen
11:45 uur 2e onderdeel NK Children Uitslagen
13:00 uur 2e onderdeel NK Junioren Uitslagen
15:00 uur 2e onderdeel NK Young Riders Uitslagen
16:30 uur 2e onderdeel NK Senioren Uitslagen
Terrein II
09:00 uur B3 - 1m35 Twee fasen Uitslagen
12:30 uur B4 - Klasse M Uitslagen
Zaterdag 27 April 2019
Hoofdterrein
08:00 uur 3e onderdeel NK Children Uitslagen
09:15 uur 3e onderdeel NK Junioren Uitslagen
11:15 uur 3e onderdeel NK Young Riders Uitslagen
13:00 uur Grote Prijs van Mierlo Uitslagen
15:45 uur 3e onderdeel NK Children - 2e Manche Uitslagen
16:45 uur 3e onderdeel NK Junioren - 2e Manche Uitslagen
18:15 uur 3e onderdeel NK Young Riders - 2e Manche Uitslagen
Terrein II
08:00 uur P1 - Klasse DE-B Uitslagen
aansluitend P2 - Klasse DE-L Uitslagen
aansluitend P3 - Klasse DE-M Uitslagen
aansluitend P4 - Klasse DE-Z Uitslagen
aansluitend P5 - Klasse DE-ZZ Uitslagen
aansluitend P6 - Klasse AB-B Uitslagen
aansluitend P7 - Klasse C-B Uitslagen
aansluitend P8 - Klasse AB-L Uitslagen
aansluitend P9 - Klasse C-L Uitslagen
aansluitend P10 - Klasse C-M/Z Uitslagen
Zondag 28 April 2019
Hoofdterrein
08:30 uur N5 - 1m40 Uitslagen
10:15 uur Kampioenschap van Nederland voor Veteranen Uitslagen
13:00 uur 3e onderdeel NK Senioren Uitslagen
15:15 uur BrabantSport Cup Uitslagen
16:15 uur 3e onderdeel NK Senioren - 2e Manche Uitslagen
Terrein II
09:00 uur B5 - Klasse L Uitslagen