Outdoor Geldrop 2019 pony's


Outdoor Geldrop - RSC Manege Meulendijks Heeze


Omschrijving

Vrijdag

Oefenspringen

Zaterdag 

Voor de klasse B eerst een rubriek klassiek met barrage achteraf (op stijl), voor de klasses L t/m ZZ eerst een rubriek 2 fasen. Vervolgens voor alle klasses een rubriek progressief.

Zondag

Selectie Kring Eindhoven/de Kempen: alle klasses klassiek met barrage achteraf.
Voor iedere klasse wordt een finale verreden. Een startplaats in de finale verdien je door ten minste 2 van de 3 rubrieken op zaterdag en zondag mee te rijden en bij de beste 25% te eindigen. 


Contactgegevens secretariaat

Lynn 0612708022
Telefoon: Naomi 0617345466
Email: secretariaat@outdoor-geldrop.nl

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 5 Juli 2019
aansluitend 1 - Oefenspringen 20 cm Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 2 - Oefenspringen 40 cm Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 3 - Oefenspringen 50 cm Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 4 - Oefenspringen 60 cm Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 5 - Oefenspringen 70 cm Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 6 - Oefenspringen 80 cm Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 7 - Oefenspringen 90 cm Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 8 - Oefenspringen 1 m Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
Zaterdag 6 Juli 2019
aansluitend 9 - ABC-B op stijl met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 10 - ABC-L 2 Fasen Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 11 - DE-B op stijl met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 12 - DE-L 2 Fasen Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 13 - CDE-M 2 Fasen Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 14 - CDE-Z 2 Fasen Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 15 - CDE-ZZ 2 Fasen Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend 16 - ABC-B Progressief Deelnemerslijst
aansluitend 17 - ABC-L Progressief Deelnemerslijst
aansluitend 18 - DE-B Progressief Deelnemerslijst
aansluitend 19 - DE-L Progressief Deelnemerslijst
aansluitend 20 - CDE-M Progressief Deelnemerslijst
aansluitend 21 - CDE-Z Progressief Deelnemerslijst
aansluitend 22 - CDE-ZZ Progressief Deelnemerslijst
Zondag 7 Juli 2019
aansluitend 23 - ABC-B Selectie op stijl met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend Finale ABC-B Deelnemerslijst
aansluitend 24 - Selectie ABC-L Klassiek met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend Finale ABC-L Deelnemerslijst
aansluitend 25: DE-B Selectie op stijl met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend Finale DE-B Deelnemerslijst
aansluitend 26: DE-L Selectie Klassiek met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend Finale DE-L Deelnemerslijst
aansluitend 27: CDE-M Selectie Klassiek met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend Finale CDE-M Deelnemerslijst
aansluitend 28 - CDE-Z Selectie Klassiek met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend Finale CDE-Z Deelnemerslijst
aansluitend 29 - CDE-ZZ Selectie Klassiek met barrage Inschrijven vanaf: 01 May 2019 00:00
aansluitend Finale CDE-ZZ Deelnemerslijst