Outdoor Geldrop 2019 pony's


Outdoor Geldrop - RSC Manege Meulendijks Heeze


Omschrijving

Vrijdag

Oefenspringen

Zaterdag 

Voor de klasse B eerst een rubriek klassiek met barrage achteraf (op stijl), voor de klasses L t/m ZZ eerst een rubriek 2 fasen. Vervolgens voor alle klasses een rubriek progressief.

Zondag

Selectie Kring Eindhoven/de Kempen: alle klasses klassiek met barrage achteraf.
Voor iedere klasse wordt een finale verreden. Een startplaats in de finale verdien je door ten minste 2 van de 3 rubrieken op zaterdag en zondag mee te rijden en bij de beste 25% te eindigen. 

Staanplaatsen op het terrein zijn gratis!
Stalling is mogelijk tegen betaling.

Op zaterdag en zondag kunt u voor € 5,00 per persoon deelnemen aan het ontbijt, op zaterdag vanaf 7 uur en op zondag vanaf 8 uur.

Op zaterdagavond hebben we voor € 15,00 per persoon een gezellige barbecue!

Let op!

Is je combinatienummer voor aanvang van de rubriek niet bekend? Dan wordt je start op HC gezet, let hier dus goed op!


Contactgegevens secretariaat

Lynn 0612708022
Telefoon: Naomi 0617345466
Email: secretariaat@outdoor-geldrop.nl

Rubrieken

Klik hier om snel in te schrijven!

Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 5 Juli 2019
aansluitend Staanplaats - camping Deelnemerslijst
17:00 uur 1 - Oefenspringen 20 cm Inschrijving gesloten
aansluitend 2 - Oefenspringen 40 cm Inschrijving gesloten
aansluitend 3 - Oefenspringen 50 cm Inschrijving gesloten
aansluitend 4 - Oefenspringen 60 cm Inschrijving gesloten
aansluitend 5 - Oefenspringen 70 cm Inschrijving gesloten
aansluitend 6 - Oefenspringen 80 cm + 90 cm Inschrijving gesloten
aansluitend 7 - *** Inschrijving gesloten
aansluitend 8 - Oefenspringen 1 m Inschrijving gesloten
aansluitend Stalling - Vrijdag t/m zondag Deelnemerslijst
Zaterdag 6 Juli 2019
07:00 uur Ontbijt Deelnemerslijst
08:00 uur 9 - AB-B op stijl met barrage Uitslagen
aansluitend 9A - C-B op stijl met barrage Uitslagen
aansluitend 10 - AB-L 2 Fasen Uitslagen
aansluitend 10A - C-L 2 Fasen Uitslagen
aansluitend 11 - DE-B op stijl met barrage Uitslagen
aansluitend 12 - DE-L 2 Fasen Uitslagen
aansluitend 13 - CDE-M 2 Fasen Uitslagen
aansluitend 14 - CDE-Z+ZZ 2 Fasen Uitslagen
aansluitend 15 - *** Startlijsten
aansluitend 16 - AB-B Progressief Uitslagen
aansluitend 16A - C-B Progressief Uitslagen
aansluitend 17 - AB-L Progressief Uitslagen
aansluitend 17A - C-L Progressief Uitslagen
aansluitend 18 - DE-B Progressief Uitslagen
aansluitend 19 - DE-L Progressief Uitslagen
aansluitend 20 - CDE-M Progressief Uitslagen
aansluitend 21 - CDE-Z+ZZ Progressief Uitslagen
aansluitend 22 - *** Startlijsten
19:00 uur Barbecue Deelnemerslijst
aansluitend Stalling zaterdag - zondag Deelnemerslijst
aansluitend Beachvolleybal Deelnemerslijst
Zondag 7 Juli 2019
08:00 uur Ontbijt Deelnemerslijst
09:00 uur 23 - AB-B Selectie op stijl met barrage Uitslagen
aansluitend Finale AB-B Uitslagen
aansluitend 23A - C-B Selectie op stijl met barrage Uitslagen
aansluitend Finale C-B Uitslagen
aansluitend 24 - Selectie AB-L Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Finale AB-L Uitslagen
aansluitend 24A - Selectie C-L Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Finale C-L Uitslagen
aansluitend 25: DE-B Selectie op stijl met barrage Uitslagen
aansluitend Finale DE-B Uitslagen
aansluitend 26: DE-L Selectie Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Finale DE-L Uitslagen
aansluitend 27: CDE-M Selectie Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Finale CDE-M Uitslagen
aansluitend 28 - CDE-Z + ZZ Selectie Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Finale CDE-Z + ZZ Uitslagen
aansluitend 29 - *** Startlijsten
aansluitend Finale CDE-ZZ Deelnemerslijst