Sallandse Ruiterdagen


Sallandse Ruiterdagen - Marienheem


Omschrijving

Definitieve startlijsten online.

Wijzigingen z.s.m. doorgeven per mail.

27-12 is vol!

Mailen naar: wedstrijdsecretariaat@ruiterdagen.nl

 

 

 

Let op!!

De opzet van de klasse ZZ is veranderd. Het is nu mogelijk om je te selecteren voor de finale klasse ZZ door 1 parcours te rijden.

Je hoeft dus niet verplicht beide parcoursen te rijden.
Je mag wel zowel ZZ als 1.40 rijden, en ook via het 1.40 kan je je plaatsen voor de finale klasse ZZ. (aantal finaleplaatsen afhankelijk van inschrijvingen)

 

Programma paarden springen 2018

Tijden zijn richttijden! Afhankelijk van inschrijvingen kan dit aangepast worden.

Kijk goed welke rubrieken gecombineerd zijn. Het is alleen mogelijk om in te schrijven voor een gecombineerde rubriek!

Boxen reserveren via: wedstrijdsecretariaat@ruiterdagen.nl: o.v.v. naam en aantal boxen per dag.(€15,- per box per dag)

 

Woensdag 26 december 2018

50 – Oefenspringen – 80 cm                                                                      09.00 uur

1- B        Klassiek direct op stijl                                                                    10.15 uur

2- L         Klassiek direct op tijd                                                                    12.45 uur

3- B        Progressief direct op tijd                                                             14.30 uur

4- L         Progressief direct op tijd                                                             16.45 uur

Donderdag 27 december 2018

5-B         Klassiek direct op stijl                                                                    08.30 uur

6- L         Klassiek direct op tijd                                                                    11.00 uur

7- B        Progressief direct op tijd                                                             13.30 uur

8- L         Progressief direct op tijd                                                             15.30 uur

9- L         Klassiek direct op tijd                                                                    17.30 uur

10- L      Progressief direct op tijd                                                             19.45 uur

Vrijdag 28 december 2018

11- B     Klassiek direct op stijl                                                                    09.30 uur

12- M    Klassiek met ingebouwde barrage (2e parcours 29-12)   11.30 uur

13- B     Progressief direct op tijd                                                             13.15 uur

14- M    Klassiek met ingebouwde barrage (2e parcours 30-12)   15.15 uur

15- Z      Klassiek ingebouwde barrage (2e parcours op 30-12)      16.45 uur

16- ZZ   Klassiek ingebouwde barrage  (2e parcours op 30-12)     18.45 uur

17- 1.40m           Klassiek met barrage achteraf (1 parcours)          20.30 uur

Zaterdag 29 december 2018

18- L      Klassiek direct op tijd                                                                    09.30 uur

19- M    2-Fasen speciaal (1e parcours 28-12)                                      12.00 uur

20- L      Progressief direct op tijd                                                             13.30 uur

21- M    Klassiek direct op tijd (2e parcours 30-12)                            15.45 uur

22- Z      Klassiek direct op tijd (2e parcours 30-12)                            17.15 uur

23- B     FINALE klassiek met barrage achteraf                                     19.00 uur

24- L      FINALE klassiek met barrage achteraf                                     20.30 uur

Zondag 30 december 2018

25- M    2-Fasen speciaal (1e parcours 29-12)                                      10.00 uur

26- Z      2-Fasen speciaal (1e parcours 29-12)                                      12.00 uur

27- M    Jacht  (1e parcours 28-12)                                                           13.30 uur

28- Z      Jacht (1e parcours 28-12)                                                            15.00 uur

29- ZZ   2-Fasen speciaal (1e parcours 28-12)                                      16.45 uur

30-M     FINALE klassiek met barrage achteraf                                     19.00 uur

31- Z/ZZ  FINALE klassiek met barrage achteraf                                 21.00 uur

 

Overzicht gecombineerde rubrieken

Rubriek 1/3 – B-  klassiek direct op stijl/progressief direct op tijd

Rubriek 2/4  – L- klassiek direct op tijd/progressief direct op tijd

Rubriek 5/7 – B-  klassiek direct op stijl/progressief direct op tijd

Rubriek 6/8 – L-  klassiek direct op tijd/progressief direct op tijd

Rubriek 9/10 – L- klassiek direct op tijd/progressief direct op tijd

Rubriek 11/13 – B-  klassiek direct op stijl/progressief direct op tijd

Rubriek 12/19 – M-  klassiek met ingebouwde barrage/2-fasen speciaal

Rubriek 14/27 – M- klassiek met ingebouwde barrage/ jacht

Rubriek 15/28 – Z-  klassiek met ingebouwde barrage/jacht

Rubriek 16/29 – ZZ-  klassiek met ingebouwde barrage/2-fasen speciaal

Rubriek 17 – 1.40m- klassiek met barrage achteraf

Rubriek 18/20 – L- klassiek direct op tijd/progressief direct op tijd

Rubriek 21/25 – M- klassiek direct op tijd/2-fasen speciaal

Rubriek 22/26 – Z- klassiek direct op tijd/2-fasen speciaal

 

Inschrijfgeld blijft verplicht voor deelnemers die niet of niet tijdig aan de start verschijnen dan wel zich afmelden na de sluitingsdatum (16-12-2018).

Per paard kan slechts worden deelgenomen aan één gecombineerde rubriek.

Verdere informatie op www.ruiterdagen.nl

Voor vragen: wedstrijdsecretariaat@ruiterdagen.nl (inschrijvingen per email worden niet aangenomen!)


Contactgegevens secretariaat

Jolanda krosman
Telefoon: 0638532971
Email: wedstrijdsecretariaat@ruiterdagen.nl

Rubrieken

Klik hier om snel in te schrijven!

Tijd Naam Inschrijven
Woensdag 26 December 2018
09:00 uur Rubriek 50 - oefenspringen 80 cm Uitslagen
10:15 uur Rubriek 1 - Klasse B Uitslagen
12:45 uur Rubriek 2, klasse L Uitslagen
14:30 uur Rubriek 3, klasse B Uitslagen
16:45 uur Rubriek 4, klasse L Uitslagen
Donderdag 27 December 2018
08:30 uur Rubriek 5 klasse B Uitslagen
11:00 uur Rubriek 6 - klasse L Uitslagen
13:30 uur Rubriek 7, klasse B Uitslagen
15:30 uur Rubriek 8, klasse L Uitslagen
17:30 uur Rubriek 9 klasse L Uitslagen
19:45 uur Rubriek 10, klasse L Uitslagen
Vrijdag 28 December 2018
09:30 uur Rubriek 11 klasse B Uitslagen
11:30 uur Rubriek 12 klasse M Uitslagen
13:15 uur Rubriek 13, klasse B Uitslagen
15:15 uur Rubriek 14 klasse M Uitslagen
16:45 uur Rubriek 15 klasse Z Uitslagen
18:45 uur Rubriek 16 klasse ZZ Uitslagen
20:30 uur Rubriek 17 - 1.40m Uitslagen
Zaterdag 29 December 2018
09:30 uur Rubriek 18 klasse L Uitslagen
12:00 uur Rubriek 19 - klasse M Uitslagen
13:30 uur Rubriek 20, klasse L Uitslagen
15:45 uur Rubriek 21 klasse M Uitslagen
17:15 uur Rubriek 22 klasse Z Uitslagen
19:00 uur Finale klasse B Uitslagen
20:30 uur Finale klasse L Uitslagen
Zondag 30 December 2018
10:00 uur Rubriek 25 - klasse M Uitslagen
12:00 uur Rubriek 26 - klasse Z Uitslagen
13:30 uur Rubriek 27 - klasse M Uitslagen
15:00 uur Rubriek 28 - klasse Z Uitslagen
16:45 uur Rubriek 29 - klasse ZZ Uitslagen
19:00 uur Finale klasse M Uitslagen
21:00 uur Finale klasse Z/ZZ Uitslagen
Maandag 31 December 2018
12:00 uur Afgemeld