Geldrop Hippique springen pony's 2018


Geldropse Jagertjes, PC - RSC Manege Meulendijks Heeze


Omschrijving

Het betreft een meerdaagsconcours op Geldrop Hippique 2018, dit is een indoorwedstrijd.  Bij inschrijving schrijft u automatisch in voor 2 rubrieken. Op zondag zullen er finale;'s  gereden worden waar minimaal 25% van de beste ruiters over 2 parcoursen deel mogen nemen.

Inschrijving loopt van 1 augustus 18:00 tot 21 september 23:59. 

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email geldropsejagertjes@pmls.nl  zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. 

Vragen kunt u stellen via de mail wij zullen deze wekelijks,een week voor aanvang van het concours dagelijks beantwoorden. Email adres is geldropsejagertjes@pmls.nl

 


Contactgegevens secretariaat

Molema-Stareng
Telefoon: 0612708022
Email: geldropsejagertjes@pmls.nl

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 28 September 2018
15:00 uur Stalling 3 / 50
15:00 uur Standplaats 1 / 30
17:00 uur Rubriek 1: Klasse C-B klassiek met barrage 4 / 35
aansluitend Rubriek 2: Klasse C-L klassiek met barrage 4 / 35
aansluitend Rubriek 3: Klasse D/E-B klassiek met barrage 4 / 35
aansluitend Rubriek 4: Klasse D/E-L klassiek met barrage 4 / 35
Zaterdag 29 September 2018
aansluitend Rubriek 5: Klasse A/B-B klassiek met barrage 4 / 35
aansluitend Rubriek 6: Klasse A/B-L klassiek met barrage 1 / 35
aansluitend Rubriek 7: Klasse C-M/Z 2 fasen 1 / 35
aansluitend Rubriek 8: Klasse D/E-M 2 fasen 1 / 35
aansluitend Rubriek 9: Klasse D/E-Z 2 fasen 2 / 35
aansluitend Rubriek 10: Klasse D/E-ZZ 2 fasen 0 / 35
aansluitend Rubriek 11: Klasse A/B-B progressief Startlijsten
aansluitend Rubriek 12: Klasse A/B-L progressief Startlijsten
aansluitend Rubriek 13: Klasse C-B progressief Startlijsten
aansluitend Rubriek 14: Klasse C-L progressief Startlijsten
aansluitend Rubriek 15: Klasse D/E-B progressief Startlijsten
aansluitend Rubriek 16: Klasse D/E-L progressief Startlijsten
Zondag 30 September 2018
aansluitend Rubriek 17: Klasse C-M/Z snel & wendbaar Startlijsten
aansluitend Rubriek 18: Klasse D/E-M snel & wendbaar Startlijsten
aansluitend Rubriek 19: Klasse D/E-Z snel & wendbaar Startlijsten
aansluitend Rubriek 20: Klasse D/E-ZZ snel & wendbaar Startlijsten
aansluitend Rubriek 21: Finale AB-B klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 22: Finale AB-L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 23: Finale C-B klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 24: Finale C-L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 25: Finale D/E-B klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 26: Finale D/E-L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 27: Finale C-M/Z klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 28: Derby Finale D/E-M Startlijsten
aansluitend Rubriek 29: Derby Finale D/E-Z Startlijsten
aansluitend Rubriek 30: Derby Finale D/E-ZZ Startlijsten