Geldrop Hippique springen pony's 2018


Geldropse Jagertjes, PC - RSC Manege Meulendijks Heeze


Omschrijving

Alle binnenbakken van RSC Manege Meulendijks zijn sinds september 2018 voorzien van een nieuwe Wijlaars bodem.

Het betreft een meerdaagsconcours op Geldrop Hippique 2018, dit is een indoorwedstrijd.  Bij inschrijving schrijft u automatisch in voor 2 rubrieken. Op zondag zullen er finale;'s  gereden worden waar minimaal 25% van de beste ruiters over 2 parcoursen deel mogen nemen.

***Deze wedstrijd is ook selectiewedstrijd voor PonyCupZuid NL. Voor meer informatie en het wedstrijdregelement rondom deze wedstrijdreeks: www.ponycupzuidnederland.nl

Inschrijving loopt van 1 augustus 18:00 tot 21 september 23:59. 

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email geldropsejagertjes@pmls.nl  zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. 

Vragen kunt u stellen via de mail wij zullen deze wekelijks,een week voor aanvang van het concours dagelijks beantwoorden. Email adres is geldropsejagertjes@pmls.nl

 


Contactgegevens secretariaat

Molema-Stareng
Telefoon: 0612708022
Email: geldropsejagertjes@pmls.nl

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 28 September 2018
15:00 uur Stalling Startlijsten
15:00 uur Standplaats Startlijsten
17:00 uur Rubriek 1: Klasse C-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 2: Klasse C-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 3: Klasse D/E-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 4: Klasse D/E-L klassiek met barrage Uitslagen
Zaterdag 29 September 2018
08:00 uur Manegeklasse 08 uur-direct op rijstijl Uitslagen
aansluitend Rubriek 5: Klasse A/B-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 6: Klasse A/B-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 7: Klasse C-M/Z Klassiek Uitslagen
aansluitend Rubriek 8: Klasse D/E-M Klassiek Uitslagen
aansluitend Rubriek 9: Klasse D/E-Z Klassiek Uitslagen
aansluitend Rubriek 10: Klasse D/E-ZZ Klassiek Uitslagen
aansluitend Rubriek 11: Klasse A/B-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 12: Klasse A/B-L progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 13: Klasse C-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 14: Klasse C-L progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 15: Klasse D/E-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 16: Klasse D/E-L progressief Uitslagen
19:30 uur Team activiteit "rodeostier-reuzenbal-funbroek-waterspel Startlijsten
Zondag 30 September 2018
09:00 uur Rubriek 17: Klasse C-M/Z snel & wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 18: Klasse D/E-M snel & wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 19: Klasse D/E-Z snel & wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 20: Klasse D/E-ZZ snel & wendbaar Uitslagen
aansluitend Rubriek 21: Finale AB-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 22: Finale AB-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 23: Finale C-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 24: Finale C-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 25: Finale D/E-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 26: Finale D/E-L klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend ******* Startlijsten
aansluitend Rubriek 28: Derby Finale C/D/E-M Uitslagen
aansluitend Rubriek 29: Derby Finale D/E-Z/ZZ Uitslagen
aansluitend ********* Startlijsten
14:00 uur Aanmoedigingsprijs Startlijsten