Klasse M1, M2, Z1 en Z2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Juryleden:

M1: mevr. Pleunis

M2: mevr. de Witte
Z2: mevr. de Witte
Z1: mevr. de Witte

Discipline: Dressuur
Categorie: E-Pony‘s Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 19 januari 2013
Tijd: 14:00
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
14:00 1 Megan van Bruggen Wilgenhaar's Samba Orchard Red Prince M1 Proef 15 D
14:07 2 Roos van Zandwijk Frank Marrondales Macintosh M1 Proef 15 D
14:15 3 Sanne den Hertog Paddington Kimberley M1 Proef 15
14:22 4 Megan van Bruggen Wilgenhaar's Samba Orchard Red Prince M1 Proef 16 D
14:30 5 Roos van Zandwijk Frank Marrondales Macintosh M1 Proef 16 D
14:37 6 Sanne den Hertog Paddington Kimberley M1 Proef 16
14:45 7 Cinderella Meeuwisse Zupreme Jumper Future M1 Proef 15
14:52 8 Mariska Norder Wise Guy Wolfgang M1 Proef 15
15:00 9 Vera Vossenberg Rabin Marlon M1 Proef 15
15:07 10 Cinderella Meeuwisse Zupreme Jumper Future M1 Proef 16
15:15 11 Mariska Norder Wise Guy Wolfgang M1 Proef 16
15:22 12 Vera Vossenberg Rabin Marlon M1 Proef 16
15:30 13 Marrianne Tippens Voice-mail Florett As M1 Proef 15
15:37 14 Anja Sloot Dl Lorena Laurentianer M1 Proef 15
15:45 15 Isolde Goulooze Lady M Sandro Hit M1 Proef 15
15:52 16 Marrianne Tippens Voice-mail Florett As M1 Proef 16
16:00 17 Anja Sloot Dl Lorena Laurentianer M1 Proef 16
16:07 18 Isolde Goulooze Lady M Sandro Hit M1 Proef 16
16:15 19
16:22 20
16:30 21 Joline van Bostelen Don D?ja Vue Diamond Hit M2 Proef 19
16:37 22 Charlotte Wagenaar Wembley Redford M2 Proef 19
16:45 23 Joline van Bostelen Don D?ja Vue Diamond Hit M2 Proef 20
16:52 24 Charlotte Wagenaar Wembley Redford M2 Proef 20
17:00 25 Irma Scheerder Amanecer XXl Cautivo Xiii M2 Proef 19
17:07 26 Willeke Hendriks Ribaldi Rousseau Gribaldi M2 Proef 19
17:15 27 Irma Scheerder Amanecer XXl Cautivo Xiii M2 Proef 20
17:22 28 Willeke Hendriks Ribaldi Rousseau Gribaldi M2 Proef 20
17:30 29
17:37 30
17:45 31 Jitske Prosman Charina Du Bois Danny Gold Z1 Proef 23 D
17:52 32 Fulco Roskam Vamatto G Polansky Z1 Proef 23
18:00 33 Jitske Prosman Charina Du Bois Danny Gold Z1 Proef 24 D
18:07 34 Fulco Roskam Vamatto G Polansky Z1 Proef 24
18:15 35 Lynn Schmitz San Seven Olivi Z1 Proef 23
18:22 36 Joy de Jonge Vic Jazz Z1 Proef 23
18:30 37 Lynn Schmitz San Seven Olivi Z1 Proef 24
18:37 38 Joy de Jonge Vic Jazz Z1 Proef 24
18:45 39
18:52 40 Serena Vergunst Bonitamunde Quattro Z1 Proef 23
19:00 41 Jitske Prosman Reekamp's Saladin Aladin Z1 Proef 23 D
19:07 42 Serena Vergunst Bonitamunde Quattro Z1 Proef 24
19:15 43 Jitske Prosman Reekamp's Saladin Aladin Z1 Proef 24 D
19:22 44 Tamara Mallan Valderana Amsterdam Z2 Proef 27
19:30 45 Tamara Mallan Valderana Amsterdam Z2 Proef 28