Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.00
Datum: 25 juni 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 54 Nick van Grunsven Amaretto B Air Jordan Handel
2 149 Renske Kroeze Caretan Roos nn Helvoirt HC
3
4 175 Robin van de Wetering Ancora Jo Kannan De Mortel
5 24 Juus Bankers Sildouch Z Spartacus Deurne
6 253 agnieszka cebulak Lulana vh Keizershof nn Wanssum HC
7 254 Aleksandra Cebulak Feline Quatro Z Wanssum HC
8 88 Stefan Holvast Avanti - Elst Gld
9 267 Robin van de Wetering Honey Duc Houston De Mortel
10 184 Johan Klein Zieverink Fardento Cardento Lierop
11 207 Arnold Boerekamps Didola Con air Asten
12 215 Marcel Dufour Duporienna nn
13 216 Marcel Dufour Silas nn
14
15 111 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
16 32 Sierra Michelle Wilson Audi's Gisca Cantos Dinteloord
17 59 Emma Weber Fa?si P Indoctro Boekel
18 179 Jalissa Steevens Damira nn Geldrop
19 264 Jorn van Kuyk Grandesa b Spartacus
20
21
22
23
24
25 239 Kim Verstappen Goldykaat Quality Time Venray
26 218 ricardo slooff Vivaldi de Semilly Diamant de Semilly Grave
27
28
29
30 70 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen
31
32
33
34 156 Patrick Verbakel Golden coconut Numero Uno Aarle-rixtel
35 25 Juus Bankers Diamond Lady Ustinov Deurne
36
37 208 Arnold Boerekamps Dinky Toy van de Castershoeve Moujik de Sohan Asten
38 112 Lisanne van de Pasch Chianti Argentinus Helmond
39
40 33 Sierra Michelle Wilson Audi's Gasha Spartacus Dinteloord
41
42 69 Max van de Rijt Choco White Choco Prince Nuenen
43 135 Michael Grijmans Happyness Vigo D'Arsouilles Erp
44 89 Stefan Holvast Fair Play Wizzard Elst Gld
45 151 Jarno Duiker Diva Atlantic Zeeland
46 192 Thijs Derks Grania-s Warrant Zeeland
47 255 Aleksandra Cebulak Lordan Z nn Wanssum HC
48 258 Sylwia Mazur Rihana nn Wanssum HC
49 260 Bartosz Kut Con Lou NN Wanssum HC
50
51
52 246 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
53
54
55
56
57
58
59
60 113 Lisanne van de Pasch Fuerte Chico Vleut Helmond
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72 90 Stefan Holvast Popeye Z Poor Boy Elst Gld
73
74 117 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
75
76
77 165 Sander Sauve Goldika Numero uno Asten
78
79
80 209 Arnold Boerekamps Gradini Diarado Asten HC
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93 185 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lierop
94 152 Michelle Arts Zovenge Revenge W Brunssum
95 17 Jorn Verbakel Da Vinci Unaniem Lieshout
96 20 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
97
98
99
100 11 Mark Gerrits Faleva H Azteca Vdl Wilbertoord