Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 25 juni 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 173 Robin van de Wetering Madou vd bisschop Stakkato De Mortel
2 268 Robin van de Wetering Eliana - De Mortel
3 79 Charelle van Rooij Equador H Ulano H Helmond
4 134 Michael Grijmans Gando VZ Cardento Erp
5 213 Marcel Dufour Duporienna nn
6 214 Marcel Dufour Silas nn
7 103 Manon van Rixtel Herrera Eldorado Oploo
8 147 Renske Kroeze Catalina Caleandro Helvoirt
9 236 Kim Verstappen Hazel If ever III Venray
10 190 Thijs Derks GIMOSA Numero uno Zeeland
11 248 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar
12 201 Mieke Raijmakers Enna Singapore Someren
13 226 Larissa Bijl El Salvador Ticallux Verte Deurne
14 86 Stefan Holvast Cavallino Bianco - Elst Gld
15 1 Veerle Van Laarhoven Gylonie Boss Aarle-rixtel
16 30 Sierra Michelle Wilson Audi's Highway Clearway Dinteloord
17 203 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
18 249 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo HC
19 251 agnieszka cebulak Lulana vh Keizershof nn Wanssum HC
20 159 Anton Kersten Fontain Blue - Nederweert
21 256 Wiktoria Hojda Eldorado W NN Wanssum HC
22 3 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
23 257 Sylwia Mazur Rihana nn Wanssum HC
24 168 Ellenore Kluin Haley D Warrant Schijndel
25 150 Jarno Duiker Ziesto Go Lupicor Zeeland HC
26 5 Lotte van den Broek Empire Vigaro Lierop
27 259 Bartosz Kut Kolibra nn Wanssum HC
28 263 Jorn van Kuyk zenifa zento
29
30
31 205 Wouter Enzerink Zabrina Calvados Asten-heusden
32
33 227 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
34
35 13 Hilde Van Ansem Gucci Boss Milheeze
36
37
38 196 Jolein Roestenburg Urs du keske Ultimo van ter Moude Son En Breugel
39
40
41
42
43
44 87 Stefan Holvast Fury Lady Canturano Elst Gld
45 14 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
46 237 Kim Verstappen Heidykaat Vigaro Venray
47 219 Kimberly Loos Minerva AEG president Beek En Donk
48 121 Geke Roebers Eclips Lina Indoctro Best
49 198 Amber Thaens Florite Azteca VDL Someren
50 31 Sierra Michelle Wilson Audi's Hope Nummero uno Dinteloord
51 154 Patrick Verbakel Happiness Zavall VDL Aarle-rixtel
52 155 Lianne Verbakel Follow me nn Aarle-rixtel
53 202 Mieke Raijmakers Enna nn Someren
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64 153 Jens van Giersbergen Levisto Spartacus Best
65 35 Jolein Roestenburg Falke du keske Andiamo Breugel
66 110 Lisanne van de Pasch Harrant Warrant Helmond
67 4 Lotte van den Broek Glyn Cazall Lierop
68 15 Maartje Verbakel Franklin 6 For Edition Lieshout
69 228 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
70
71
72 16 Jorn Verbakel Hilton S Inshallah de muze Lieshout
73 139 Noor Leesberg Coupe de Lady Coupe de Coeur Erp Nb
74
75
76
77
78
79
80
81 60 Emma Weber Emorania P Berlin Boekel
82
83
84
85
86
87
88
89 148 Renske Kroeze Caretan Roos nn Helvoirt HC
90 2 Lynn van Kraaij Cookie Monster Cassin Helmond
91
92
93
94
95
96
97 191 Thijs Derks Herma Toulon Zeeland
98 109 Silke van Boxtel Fernando Pierrot Boekel