Klasse BB Impuls


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Impuls - eenvoudig parcours, niet voor puntenregistratie.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 11.00
Datum: 25 juni 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 77 Indy Albers Quintin van de Laarseheide Z Quintessence Z Eindhoven
2 94 Josette van den Berg Geronimo Amazing Star Castenray
3 130 Michael Grijmans Tiqila du Cache Z Tonixe Z Erp HC
4 172 Robin van de Wetering nn nn De Mortel HC
5 186 Thijs Derks Immer Fortuna Berlin Zeeland
6
7 229 Alien Baelden I'm Specialesgraaf Z Inshallah de muze Dinteloord
8 250 Martine Guns fighting giralda vigaro Maarheeze
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20 222 Laila Schmidt Bubbels. nn Lieshout
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37 230 Alien Baelden Donatelli M Z Dakar TN Dinteloord
38
39
40
41 71 Christine Mattheus Chanel Tangelo Van De Zuuthoeve Veldhoven
42
43
44
45
46
47
48
49
50 99 Manon van Rixtel Imagine Don Diablo Oploo
51 169 Stephanie Haefkens Halla van de Eikhof Inshallah de Muze Beers HC
52 241 Roald van Lankveld Imperium Zavall VDL Ysselsteyn (lb) HC
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62 235 Anouk Deenen Charm Of Romance Rembrandt Hegelsom HC
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81 240 Roald van Lankveld It's Ivy Vittorio Ysselsteyn (lb) HC
82 231 Alien Baelden Independent Callas Inshallah de muze Dinteloord
83 199 Sanne Bressers Clementine Carrico Helmond HC
84 193 Melanie Marek Ivy Bustique Venray HC
85 187 Thijs Derks I PERFORM Air Jordan Z Zeeland
86 182 Johan Klein Zieverink Indigo S Tangelo van de Zuuthoeve Lierop
87 181 Emmely Langenhuizen Zandroboy - Haaren
88 157 Demi Bardoel Zig Zag Cor De Emilion Z Mariahout
89 143 Levi Driessen Infinity Quality Time Helvoirt
90 142 Jolein Roestenburg Havida Z Harley vdl Son En Breugel HC
91 141 Judith Spanjers Ibbe S Zirocco Bleu Schaijk
92 98 Manon van Rixtel Happyness Harmony Oploo HC
93 96 Lisa Donkers Orlando blue Zirocco blue vdl Beek En Donm
94 92 Robin van den Heuvel Emerald Carosso VDL Gemonde HC
95 74 Indy Albers Quintin van de Laarseheide Z Quintessence Z Eindhoven
96 64 Nicole Dubois Future Vleut Eindhoven
97 131 Michael Grijmans Iveline Vulkaan v/h Braunerthof Erp HC
98 61 Eva Daalderop van Wiggen Devoted Coconut Grove Breugel HC
99 22 Maarten Vd Oever Ilez Brightling Breugel HC
100 55 Ramona Sour - van de Ven Gubha Pacific Uden