Klasse M - 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Wellink Caesar B.V. en van de Gevel Mechanisatie.

Maximaal 2 paarden per deelnemer.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 30 september 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T Heijligers
A van Heeswijk
C Reijnders
Prijzengeld
1e prijs: € 175.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Teun Vestjens Fame Ircolando Sevenum
2 226 Leon Hegge Famke Adina HDH Bacardi VDL Heeze
3 238 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
4 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
5 30 Gabryella Dufour Silas - Someren
6 285 Paul Janssen Fontanarosso V. Alba R Well
7 Pieter van Kemenade Galant Legolas Someren
8 130 Michael Grijmans Huro's Bertus R Numero Uno Erp
9 Boy Peels Garcon du Cini Gaillard De La Pomme Waalre
10 311 Sacha Dito jk horsetrucks celeste jkh commanchi Helmond
11 Maikel van Mierlo galote zelote koningslust
12 158 johnny stevens Evico nn Bocholt
13 Lisanne van de Pasch Guus vd Smockelaer Londontimes Helmond
14 Richelle Verhoeven Davi Namelus R vught
15 104 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop
16 185 Rob van Bussel Eigenwijs Linton Deurne
17 Freek Vestjens Basha Cartano Sevenum
18 Yentl Tops Eltjade S Nabab de Reve Veldhoven
19 Marwin van den Nieuwenhuijzen Frodo Echo van Spieveld Sint-Oedenrode
20 Jaime Guerra flower numero uno elmpt
21 Puck Zweegers Calando Indorado Leende
22 David Jobertie Et si Belle van de Wolfsakker Vleut Poppel
23 Kim Sturme Fadina GLN Padinus Bakel
24 Wil Schellekens Casaletto Casquetto ESBEEK
25 Myrna de Ridder Barbos S Cartano Veldhoven
26 Thiago Ribas da Costa Joyce vh Heike lordanos ysselsteyn
27
28 Rob Heyligers Espoir Epilot asten
29 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
30 131 Michael Grijmans Huro's Fantastic Color R Vleut Erp
31 32 Gabryella Dufour Elegance nvt Someren
32 Paul Janssen Bandito Empire Well
33 Maikel van Mierlo Luxor Elvis Ter Putte koningslust
34 148 johnny stevens Cibeau nn Bocholt
35 Bianca Schoenmakers Gladstone HDH Capistrano Geldrop
36
37 Freek Vestjens Flow Zapatero Vdl Sevenum
38 1 Leon Hegge Cream Couleur HDH Cream on Top Heeze
39 204 Richelle Verhoeven Electra J nn Vught
40 Lisanne van de Pasch Faya Arezzo VDL Helmond
41 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint-Oedenrode
42 David Jobertie Chupachup van de wolfdsakker Casquetto Poppel
43 Yentl Tops Fabora S Nabab de Reve Veldhoven
44 Myrna de Ridder Eureka S Vigo D'arsouilles Veldhoven
45 296 Rob Heyligers G-Star Corland Asten
46 302 Thiago Ribas da Costa Florieke lordanos Ysselsteyn
47 Britt Snoeks Energy Landino Valkenswaard
48 Robert Bole Geste Rosa Numero Uno broekhuizen
49 Ortwin Kommers Figo d'Oase Vigo D'arsouilles lepelstraat
50 Kimberly Peter Ducati Carollus ll Eindhoven
51 Kim Jacobs chersi van gogh RUCPHEN
52 Ruby de Kok Upstairs Ultimate Vdl Rosmalen
53 Vincent Dings Dublin HDH Heeze
54 Thieu Timmermans Feline de tamerville Carthino Z Vlijmen
55 Monique van den Broek Farbantas Numero uno Sevenum
56
57 23 Jolanda Visser Verdientje Verdi Heeze
58 289 Bibianne Beerens Carius Z Cardento