Klasse 1m35 - klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Sneltransport van de Boogaard, Bavaria B.V. en Meulendijks Drankenhandel.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 2 oktober 2016
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Enckevoort
B van Enckevoort
T Heijligers
W Knops
Prijzengeld
1e prijs: € 500.-
2e prijs: € 400.-
3e prijs: € 300.-
4e prijs: € 200.-
5e prijs: € 150.-
6e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 356 arthur da silva Inonstop Non Stop Mattwil
2 David Jobertie Illinois van de Bucxtaele Boris van het Kluizebos Poppel
3 357 Gabryella Dufour Silas - Someren
4 Jaime Guerra Lego Carmarque elmpt
5 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
6 107 Bianca Schoenmakers E-Vincent HDH nummero uno Geldrop
7 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago YSSELSTEYN (LB)
8 Marwin van den Nieuwenhuijzen ERP van www.olland.biz Amadeus Sint-Oedenrode
9 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
10 Leonie Verberne Cillus Massimo asten
11 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
12 Jarno van Erp Baldewijn Concorde Oss
13 Freek Vestjens Zapata No Limit Sevenum
14 Thiago Ribas da Costa Casanova nn ysselsteyn
15 Erika Lickhammer Dolman Colman Asten
16 Rob van Bussel Toll Annabel II Onbekend deurne
17 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Elsendorp
18 Guus Mulders Chaser Indoctro Berghem
19 Niclas Parmler VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
20 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z Achtmaal
21 Jaime Guerra Cindi Casall elmpt
22 Boy Peels Elloma Indoctro Waalre
23 Luc Martens Deveny Ticallux Verte Ommel
24 Lotte Teuns La Vida Loca 9 Carentino Hoogerheide
25 119 Ines Van den Bosch Watch me nn
26 Caroline Manders Avanti D Padinus Valkenswaard
27 Arnold Boerekamps Darco - Asten
28 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi gemert
29 Bianca Schoenmakers Boss Hdh Phin Phin Geldrop
30 Leonie Verberne Dali T Phin Phin asten
31 341 Rob van Bussel Eye Catcher Heartbreaker Deurne
32 347 Jari van de Biggelaar Cialotti Contendro 1 Hedel
33 Jarno van Erp Bugatty Go Concorde Oss
34 Thiago Ribas da Costa Gemma Chatman ysselsteyn
35 Boy Peels Douglas Douglas Waalre
36 168 Freek Vestjens El Capone nn Sevenum
37 249 Jil Verheij Alandra nn Someren
38 Lotte Teuns Excellent Vingino Hoogerheide
39 51 Gabryella Dufour Dior Onbekend Someren
40 355 Sacha Dito Jk Horsetrucks Leasure Z Levisto Helmond