Klasse 1m30 - klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Kuijpers Mercedes Centrum B.V. en Ruitersportcentrum Manege Meulendijks.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 2 oktober 2016
Tijd: 10:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B van Enckevoort
A van Enckevoort
T Heijligers
|W Knops
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jaime Guerra Faith Chacco Blue elmpt
2 350 Boy Peels Zoe Z nn Waalre
3 Rob van Bussel From Heidi Andiamo Z deurne
4 Michael Grijmans Fox SW Indoctro Erp
5 165 Freek Vestjens Don-Diego Andiamo Speciale Sevenum
6 Marwin van den Nieuwenhuijzen Excentriek Ustinov Sint-Oedenrode
7 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno Elshout
8 Guus Mulders Emma Pierrot Berghem
9 29 Gabryella Dufour Fitonia - Someren
10 348 Eric Jr. van der Vleuten Edarado Diarado Someren
11 331 Jarno van Erp Amigo Go manhattan Oss
12 Maikel van Mierlo First Baltic Baltic VDL koningslust
13 111 Bianca Schoenmakers Faminka HDH Clinton I Geldrop
14 Bas Theeuwes Dopharma's Evert NN Middelbeers
15 Teun Vestjens Electra Vleut Sevenum
16 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb nederweert
17 342 Rob van Bussel Ferdinand Clinton Deurne
18 Arnold Boerekamps SLI Balourado Baloubet Du Rouet Asten
19 319 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Xxx
20 Tristan Marchal Aranca Mermus R Someren
21 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Elsendorp
22
23
24 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
25 Jarno van Erp Zadonis Lupicor Oss
26 Jaime Guerra Fifty Fifty Ukato elmpt
27 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
28 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
29 Nicky Deurzen All You Need Abke Elsendorp
30 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve asten
31 166 Freek Vestjens Jamal vd Heffinck Kalaska de Semilly Sevenum
32 Erika Lickhammer Jazou Diktator Vd boslandhoeve Asten
33 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint-Oedenrode
34 Boy Peels Elandria Quasimodo Z Waalre
35 Rob van Bussel Gotcha Gameboy deurne
36 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
37 Marielle Manders Daros Larino Valkenswaard
38 354 Teun Vestjens Cyrinda S Cartano Sevenum
39 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
40 David Jobertie Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
41 Patrick Alkema VDL Groep Aristo Z Air Jordan Z Hoogeloon
42 Joep van der Kampen VDL Groep Dumba Z?rich Hoogeloon
43 297 arthur da silva Inonstop Non Stop Mattwil
44 106 Bianca Schoenmakers El-Rapide HDH Douglas Geldrop
45 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
46
47 Gabriela Roger Ibars Fani Puigroq Indret del Maset xxxx
48 233 Gabryella Dufour El Capone onbekend Someren
49 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Middelbeers
50 306 Kelly Jochems Balboa - Achtmaal
51 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
52 302 Thiago Ribas da Costa Florieke lordanos ysselsteyn
53 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
54 Roald van Lankveld Doriena V Numero Uno YSSELSTEYN (LB)
55 352 Sacha Dito jk horsetrucks celeste jkh commanchi Helmond
56
57 Marwin van den Nieuwenhuijzen Zelena Cartier vd Heffinck Sint-Oedenrode
58 116 Ines Van den Bosch Infinity van de Heffinck nn
59 318 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
60 167 Freek Vestjens Dabrina S nn Sevenum
61 Jarno van Erp Ziesto Go lupicor Oss
62 Boy Peels Davito Z Cade Z Waalre
63 Erika Lickhammer Edette Namelus r Asten
64 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
65 Jorn Emschove VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon
66 Teun Vestjens Queen Josefine n.n.b. Sevenum
67 Joep van der Kampen VDL Groep Eternal Flame Mr. Blue Hoogeloon
68 David Jobertie Coxie du haut du roi Vigo d'arsouilles Poppel
69 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
70 107 Bianca Schoenmakers E-Vincent HDH nummero uno Geldrop
71 Caroline Jordan Fahrenheit Sandro Beast Asten
72 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard
73 24 Jolanda Visser Verdientje Verdi Heeze
74 349 Frida Berggren Essential Toulon Lommel
75 Eric Jr. van der Vleuten Casper Cartano Someren
76
77 Iris Michels Adidetje Dutch Capitol Liessel
78 Lotte Teuns ET Indoctro Hoogerheide
79 213 Roald van Lankveld Fianta Arizona Ysselsteyn
80
81 351 Gabryella Dufour Silas - Someren