Klasse 1m35 - 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Concours NL en AH Heeze Boonaerts.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 1 oktober 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B van Enckevoort
A van Enckevoort
T Heijligers
W Knops
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 225.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 42 Gabryella Dufour Dior Onbekend Someren
2 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
3 Jarno van Erp Bugatty Go Concorde Osssss
4 Elke Geraedts Carono Z Carat Baexem
5
6 247 Sam Versteijnen Bling Bling Quasimodo Z Berkel-enschot
7 Erika Lickhammer Dolman Colman Asten
8 Caroline Manders Avanti D Padinus Valkenswaard
9 Michael Grijmans Bepomein Chacco Blue Erp
10 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
11 Kim Sturme Doretta Vittorio Bakel
12 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
13 135 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
14 114 Ines Van den Bosch Watch me nn
15 Leonie Verberne Cillus Massimo asten
16 Rob van Bussel Toll Annabel II Onbekend deurne
17 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
18 Robin van de Wetering Den Dekker - De mortel
19 344 Thiago Ribas da Costa Corvette des Collines Ugano Sitte Ysselsteyn
20
21 Rob Heyligers Bien Venue Numero Uno asten
22 Lotte Teuns La Vida Loca 9 Carentino Hoogerheide
23 Boy Peels Douglas Douglas Waalre
24 Arnold Boerekamps Darco - Asten
25 Niclas Parmler VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
26 Elke Geraedts Evita Carambole Baexem
27 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Osssss
28 345 Bianca Schoenmakers Boss Hdh Phin Phin Geldrop
29 343 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
30 Sophie Schoonwater Carizzo Z Cassinii II Neeritter
31 Jari van de Biggelaar Cialotti Contendro 1 hedel
32 136 Niels Tacken Esprit Carthino Meterik
33
34 Rob van Bussel Falco V Bustique deurne
35 David Jobertie Illinois van de Bucxtaele Boris van het Kluizebos Poppel
36 203 Leon Hegge Elmo HDH Larino Heeze
37 240 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
38 Boy Peels Elloma Indoctro Waalre
39 Lotte Teuns Excellent Vingino Hoogerheide
40 Jaime Guerra Lego Carmarque elmpt
41 Luc Martens Deveny Ticallux Verte Ommel
42 Thiago Ribas da Costa Gemma Chatman ysselsteyn
43 Leonie Verberne Dali T Phin Phin asten
44 Arnold Boerekamps D'angelo Tangelo van de Zuuthoeve Asten
45 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Elsendorp
46 Aurora Hansen Jovinal jokinal de bornival leunen
47 312 krasimir dimitrov Honneur nn Eersel
48 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
49 Robin van de Wetering Evithya Diarado De mortel
50 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
51 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Osssss