Klasse 1m30 - 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Autobedrijf de Burgh Eindhoven B.V. en M. Heezen B.V.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 1 oktober 2016
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Enckevoort
B van Enckevoort
T Heijligers
W Knops
Prijzengeld
1e prijs: € 225.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 29 Gabryella Dufour Fitonia - Someren
2 Rob van Bussel Eye Catcher Heartbreaker deurne
3 Emma Laarkamp Remmits Eastborn Cavalier ZUIDSCHERMER
4 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Nuenen
5 Rebecca Lindberg Chico Z Clinton I Aarle-Rixtel
6 Eric Jr. van der Vleuten Casper Cartano Someren
7 146 jan motmans Duandra nn
8 Gabriela Roger Ibars Fani Puigroq Indret del Maset xxxx
9 Jaime Guerra Cindi Casall elmpt
10 Stephanie Jennen Enrique Blue Mr Blue Balen
11 249 Jil Verheij Alandra nn Someren
12 159 Boy Peels Zissoga Concorde Waalre
13 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
14 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
15 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Middelbeerst
16 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
17 229 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
18 Emma Laarkamp Je T 'aime Cicero van Paemel Z ZUIDSCHERMER
19 Bente Kuipers Didi De Sabette Carolus 2 Boxtel
20 Michael Grijmans Huro's Bertus R Numero Uno Erp
21 Eric Jr. van der Vleuten Edarado Diarado Someren
22 4 Leon Hegge F-Ninjo HDH Napels Heeze
23 Jarno van Erp Eminea Namelus R Osssss
24 328 Rob Heyligers Chocolat Punch Trionphe de Muze Asten
25 106 Bianca Schoenmakers El-Rapide HDH Douglas Geldrop
26 colin savaria freak numero uno elmpt
27 krasimir dimitrov Cash Flow Carambo Eersel
28 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb nederweert
29 Rob van Bussel Ferdinand Clinton deurne
30 Monique van den Broek Dora van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
31 Erika Lickhammer Jazou Diktator Vd boslandhoeve Asten
32
33 Rebecca Lindberg Calvados Mb Chicago Z Aarle-Rixtel
34 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
35 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
36 Marielle Manders Daros Larino Valkenswaard
37 339 jan motmans july nn
38 Stephanie Jennen Ever so Clever Blue Mister Blue Balen
39 Boy Peels Elandria Quasimodo Z Waalre
40 Arnold Boerekamps SLI Balourado Baloubet Du Rouet Asten
41 302 Thiago Ribas da Costa Florieke lordanos ysselsteyn
42 134 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
43 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
44 Robin van de Wetering Eldorado nn De mortel
45 313 Nicole Caris tam tam de bacon Mr Blue Maria
46 Bas Theeuwes Dopharma's Evert Zirocco Blue Middelbeerst
47 Kim Sturme Ego Zidane Bakel
48 306 Kelly Jochems Balboa - Achtmaal
49 39 Gabryella Dufour Elcapone nvt Someren
50 113 Ines Van den Bosch Ecoline nn
51 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Elsendorp
52
53 Jarno van Erp Zadonis Lupicor Osssss
54 Michael Grijmans Fox SW Indoctro Erp
55 Nicky Deurzen All You Need Abke Elsendorp
56 319 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Xxx
57 David Jobertie Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
58
59 3 Leon Hegge Fight for it Larino Heeze
60 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
61 Joep van der Kampen VDL Groep Dumba Z?rich Hoogeloon
62 300 Rob Heyligers Damorano nn Asten
63 Monique van den Broek Farbantas Numero uno Sevenum
64 107 Bianca Schoenmakers E-Vincent HDH nummero uno Geldrop
65 Maikel van Mierlo Europe Cantos koningslust
66 Sacha Dito Jk Horsetrucks Leasure Z Levisto helmond
67 Erika Lickhammer Edette Namelus r Asten
68 colin savaria easy verdi elmpt
69 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
70 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard
71 340 Thiago Ribas da Costa Joyce vh Heike lordanos Ysselsteyn
72 201 Lotte Teuns ET Indoctro Hoogerheide
73 Boy Peels Davito Z Cade Z Waalre
74
75 Lisanne van de Pasch Dilena Vigaro Helmond
76 Tristan Marchal Aranca Mermus R Someren
77 Nicole Caris alisma vancouver maria hoop
78 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z Achtmaal
79 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
80 Nicky Deurzen Carrera Heartbreaker Elsendorp
81 329 Rob Heyligers Fire Vleut Asten
82
83 133 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
84 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
85 Jorn Emschove VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon
86 Patrick Alkema VDL Groep Aristo Z Air Jordan Z Hoogeloon
87 Joep van der Kampen VDL Groep Eternal Flame Mr. Blue Hoogeloon
88 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
89 Kim Sturme Fadina GLN Padinus Bakel
90 330 Jarno van Erp Blikvanger Hamlet Osssss
91 203 Leon Hegge Elmo HDH Larino Heeze
92 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
93 Robin van de Wetering fromas numero uno De mortel
94 Monique van den Broek Barika van de Helle Clearway Sevenum
95 326 Sacha Dito jk horsetrucks celeste jkh commanchi Helmond
96 116 Ines Van den Bosch Infinity van de Heffinck nn
97
98 105 Bianca Schoenmakers Faminka HDH Clinton I Geldrop
99 332 Gabryella Dufour Silas - Someren
100 David Jobertie Coxie du haut du roi Vigo d'arsouilles Poppel