Klasse L - 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Brabants Ruiterhuis.

Maximaal 2 paarden per deelnemer

 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 30 september 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Heeswijk
T Heijligers
C Reijnders
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Sander Sauve Goldika Numero uno Asten
2 230 Gabryella Dufour Duna nn Someren
3 Rosanne Janssen Mon Cheris Blue Z Mr. Blue Lierop
4 17 Malin de Vries Grande Dame HDH Cream on Top ..
5
6
7 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
8 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze Asten
9 128 Michael Grijmans Equine W Zento Erp
10 149 johnny stevens Danone nn
11 242 Kim Sturme Fontana Tangelo vd Zuuthoeve Bakel
12 Freek Vestjens Gluck Lexington Sevenum
13 Aafke Timmermans Dopharma's Galopeur Bustique Middelbeerst
14 Maikel van Mierlo george for passion koningslust
15 Teun Vestjens Girona Calvaro Sevenum
16 Vincent Dings Dublin HDH Heeze
17 Janneke van Lieshout Cleo Verdi Veldhoven
18 Lisanne van de Pasch Chapeau Z Chelltago Z Helmond
19 David Jobertie Egostern Krunch de breve Poppel
20 225 Leon Hegge Goedele nn Heeze
21 307 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue Sint-oedenrode
22 146 jan motmans Duandra nn
23 Rob Heyligers Fame - asten
24 100 Bianca Schoenmakers Galino HDH nn Geldrop
25 Joris van Helmond Cachgon - Asten
26
27
28
29 Wil Schellekens Casaletto Casquetto ESBEEK
30 129 Michael Grijmans Happyness Vigo D'Arsouilles Erp
31 284 Paul Janssen Elvis Namelus R Well
32 Maikel Coolen Valencia Amarillo Geldrop
33 Arnold Boerekamps Gaby Domingo Asten
34 263 Thijs Derks Grania-s Warrant Elsendorp
35 Vincent Dings Escape HDH nn Heeze
36 Sacha Dito JK Horsetrucks Wish of Jersey JK Horsetrucks Wish helmond
37
38 Jari van de Biggelaar hublot diarado hedel
39 164 Freek Vestjens Elli S Chap Sevenum
40 261 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Elsendorp
41 148 johnny stevens Cibeau nn
42 Michelle Dings Barbamama Hdh Larino Heeze
43 226 Leon Hegge Famke Adina HDH Bacardi VDL Heeze
44 Kim Sturme Gambler Quasimodo vd Molendreef Bakel
45 Teun Vestjens Gaja Andiamo Sevenum
46 147 jan motmans Siri de Tiji nn
47 101 Bianca Schoenmakers Gladstone HDH Capistrano Geldrop
48
49 Eric Jr. van der Vleuten Bandit de Texo Lamm de fetan Someren
50 Janneke van Lieshout Bonero Negro Veldhoven
51 Maikel van Mierlo othello ogano sitte koningslust
52 292 Ashlee Harrison Gail nn Asten
53 Lisanne van de Pasch Frodo C Marlon Helmond
54 303 David Jobertie Flinstoon van de Wolfsakker Arizona Poppel
55 Yentl Tops Julyjade s z Jumpy des Fontaines Veldhoven
56 295 Rob Heyligers Jacalida Calido Asten
57 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
58 Ad Reyrink Dilandra Namelus R Diessen
59 304 Kelly Jochems Levado van het Molenrietveld Der-Senaat Achtmaal
60 Danny Braat Eindhoven cicero z van paemel Son en breugel
61 Thiago Ribas da Costa Piper vd Withoeve Prince vd Wolfsakker ysselsteyn
62
63 Ortwin Kommers Hunter D'Oase Elvis Ter Putte lepelstraat
64 Johan Klein Zieverink Furisto Corland Elsendorp
65 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z deurne
66 Thijs Derks Gina Phin phin Elsendorp
67 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado Breugel
68 35 Gabryella Dufour Quickcorde K Quickstar Someren
69 Paul Janssen Gentlewoman Van Goch Well
70 Anique Sijkens Cina To Jo Pe Hoeve Z Chuck Z Geldrop
71 Stefanie Minkels Erana S -- Hapert
72 308 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixis Sir Shutterfly Sint-oedenrode
73 Noa van der Aa Denver Corland Asten
74 Rebecca Lindberg Galaya Harmony Aarle-Rixtel
75 Kim Jacobs chersi van gogh RUCPHEN
76 Nadine Koks Perik Corland ravels