13 - Grote Prijs Jumping Peel en Maas


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rabobank Venlo e.o Prijs

Aangeboden door: Rabobank Venlo e.o.

Grote Prijs Jumping Peel & Maas

Tabel A met Barrage 1m40 - KNHS Art. 238.2.b

Zaterdag 30 juli 2016     *Aanvang: 18.30 uur*       Rubriek: 13


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 50.00
Datum: 30 juli 2016
Tijd: 18:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 2500.-
2e prijs: € 2000.-
3e prijs: € 1500.-
4e prijs: € 1000.-
5e prijs: € 700.-
6e prijs: € 550.-
7e prijs: € 400.-
8e prijs: € 300.-
Regl. Volgprijzen: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 nicole caris Zaza Emelion Maria hoop
2 47 David Jobertie Un Diamant D' Azif Diamant de Semilly Poppel
3 Antonia Andersson Game Boy D 10 Winningmood Gruitrode
4 202 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
5 74 Thiago Ribas da Costa Cupido Cantos
6 191 Dave Maarse Zita Hold Up Premier Wellerlooi
7 Robbert Ehrens HRM Force Bellamy Indorado Sevenum
8 190 Niels Bulthuis Show Man Green Kannan Echt
9 Viktor Daem Icos Cicero Z Gruitrode
10 192 Thijs Derks Guevara S Conan Z Elsendorp
11 Anouk de Ruijter Ekimov Ustinov Kessel
12 Efe Siyahi Calumet Jouyeaux Ardent Baarlo
13 217 Simon Schroder fascination For Pleasure Venlo
14 Jil Buijze Venus Marome NW Baarland
15 100 arthur da silva Inonstop Non Stop
16 charlotte augier de moussac Bella Brown Van Gogh Weert
17 146 Loewie Joppen Ilatina Nabab De Reve Maasbree
18 167 Rodrigo Almeida Tanagra de Brekka Opium de Talma Maasbree
19 Tom Martens Ut Wodka Cassini Ospel
20 Hilary Scott Ducati VDP Ukato Sevenum
21 Sophie Schoonwater Carizzo Z Cassinii II Neeritter
22 Aniek Jansen Cent Carrats Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
23 Fleur van Lier Deejay Harley Vdl Sevenum
24 Wendy Hermans Wise Guy Cantos roggel
25 Emma Augier de Moussac Copia Cobra Weert
26 Henry de Wulf Zypria Adelheid Z Zandor Z Doenrade
27 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue deurne
28 Jan Berben Chilli B Berlin beringe
29 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas maaseik
30 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
31 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
32 201 Pieter Keunen Alban Cavalier Kessel
33 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere Meterik
34 79 Mark Martens Hakon de Kalvarie Indian Gold Kessel
35 193 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Elsendorp
36 Daniel Melis Pepperhill Negro belfeld
37 Arnold Boerekamps D'angelo Tangelo van de Zuuthoeve Asten
38 Anne - Marie Poels Ippon vh Rebelshof Catwalk vd Helle Swolgen
39 Jaime Guerra Casper Wizzerd Wv elmpt
40 Rob Heyligers Cream On Top Concorde asten
41 171 Malin Parmler Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Mierlo
42 173 Timothy Hendrix Beau Beau Untouchable Baarlo
43 Vincent Voorn Dante Padinus Weert
44 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
45 130 Jelmer Hoekstra Amour Numero uno Middelharnis
46 18 Dennis Caubergs Comboy Con Air Echt
47 Rob van Bussel Daisy Lyn Quasimodo vd Molendreef deurne
48 Martien Amendt Doloris Harley VDL broekhuizenvorst
49 32 Monique van den Broek Dacantos Up to Date Sevenum
50 Michel Hendrix Don diablo HX Vittorio Kessel
51 215 Paul van Wylick Slytherin Stakkato Gold Velden
52 Jack Ansems Dosco Van De Postbaan Con Air Roosendaal
53 28 Niclas Parmler VDL Groep Dylan Balou Du Rouet Z Hoogeloon