11 - Klasse Z - Finale


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Meldon Prijs

Aangeboden door: Meldon Excellent Extrusion

Klasse Z - Finale

Tabel A met Barrage 1m30 - KNHS Art. 238.2.b

Zaterdag 30 juli 2016     *Aanvang: 11.00 uur*       Rubriek: 11


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 30 juli 2016
Tijd: 11:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 31 Monique van den Broek Barika van de Helle Clearway Sevenum
2 Aniek Jansen Super Mario Ukato Altforst
3 137 Anne - Marie Poels Duvelke Eurocommerce Berlin Swolgen
4 Oda Charlotte Lyngvar Dalmerette Vittorio Baarlo
5 Elke Geraedts Evita Carambole Baexem
6 Freek Vestjens Don-Diego Andiamo Speciale Sevenum
7 40 Marcel Groen Cazapiloco Corrado Mierlo
8 Martien Amendt Batari Larino broekhuizenvorst
9 Kim Emmen Cibalia Numero Uno Dinteloord
10 Maxime de Clercq Cardouch Z Calvaro Someren
11 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado Ospel
12 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
13 Jack Dodd Fairytale Verdi TN N.O.P. Kessel
14 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
15 Dave Maarse Finesse B Vigo D'arsouilles Wellerlooi
16 Sarah Barker Enzo Ustinov kessel
17 43 Annika Axelsson Ekarla van de Horst Canturano
18 Liza Tiebot Fybalia HS Whistler Wanssum
19 90 Pieter Keunen Cherry Tania Cellestial Kessel
20 Robin van de Wetering Evithya Diarado De mortel
21 Simon Schroder Fabrice DN Emilion venlo
22 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
23 Loewie Joppen Fabergé H & S Corneille Maasbree
24 51 agnieszka cebulak Jolly Luxious
25 Gabryella Dufour Azitia K Taloubet Vessem
26 63 Daniel Melis La Fuentera Landfriese Belfeld
27 184 Thiago Ribas da Costa Tupac vd Vrombautshoeve Z Thunder vd Zuuthoeve
28 Maikel van Mierlo First Baltic Baltic VDL koningslust
29 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
30 Monique van den Broek Farbantas Sevenum
31 48 Anouk de Ruijter Espirit Calvaro Kessel
32 Charles Berron Valentino VZ Verdi TN N.O.P. Kessel
33 29 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
34 Lisa Cubitt Oaks Valuna Vivant Sevenum
35 Martina Bernini Cassiopea Cassini I Baarlo
36 121 Laura Scheepers Czardas Wizzerd Wv Sevenum
37 Henry de Wulf Bellefleur Ps Z Berlin Doenrade
38 25 Teun Vestjens Queen Josephine Quidam de Revel Sevenum
39 211 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
40 187 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord
41 Paul Janssen Bandito Empire Well
42 Giovanni Torre Toscane de keraganne X Eindhoven
43 86 Michel Hendrix Alaska Asca Z Kessel
44 152 Efe Siyahi Alberto R- Vinckenburgh Baarlo
45 Viktor Daem Jaimi van Dorperheide Winningmood Gruitrode
46 168 Annika Axelsson King de Papignies Kashmir van Schuttershof
47 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
48 Pieter Keunen F.Umonia Chellano Z Kessel
49 Maxime de Clercq Gantico Canturo Someren
50 6 Hilary Scott Oaks Visionary Vivant Sevenum
51 Kim Mestrom Casanova Z Colander ohe en laak
52 160 Simon Schroder Emilia Venlo
53 15 Dennis Caubergs Citanja Lord Z Echt
54 49 Anouk de Ruijter Fiorie Zacharov Kessel
55 72 Thiago Ribas da Costa Jelena Vagabond de la Pomme
56 Arnold Boerekamps SLI Balourado Baloubet Du Rouet Asten
57 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust