5 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Accon AVM Prijs

Aangeboden door: Accon AVM

Klasse Z - Groep 2

Twee Fasen Special 1.30m - KNHS art. 274.5.f

Donderdag 28 juli 2016     *Aanvang: 13.30 uur*       Rubriek: 5


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 28 juli 2016
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Aleksandra Cebulak Eleonalda Vigaro Wanssum
2 Marlie van de Wetering Dondersteen Zirocco Blue Vdl Heesch
3 Liza Tiebot Amichi H Z Ami Z Wanssum
4 Kristian Houwen Bosch Blue HBC Cantos Wanssum
5 25 Teun Vestjens Queen Josephine Quidam de Revel Sevenum
6 Freek Vestjens Extra Lexicon Sevenum
7 Gabriel Coumans Flippant Baloubet Du Rouet deurne
8 Miranda Harrington Baron Colman Ospel
9 72 Thiago Ribas da Costa Jelena Vagabond de la Pomme
10 Aniek Jansen Espoir Tangelo van de Zuuthoeve Altforst
11 2 Rob Heyligers Fire Vleut Asten
12 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
13 82 Vincent Voorn Elan SFN Canturano Weert
14 Maikel van Mierlo First Baltic Baltic VDL koningslust
15 Claudia Verburgt Abbervail Diamant Diamant De Semilly maaseik
16 Stephanie Jennen Enrique Blue Mr Blue Balen
17 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
18 29 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
19 Kim Emmen Cibalia Numero Uno Dinteloord
20 Asaf Abudi Dixi Eria de la Salm Adelfos Maasbree
21 105 Emile Tacken Coocanusa Numero uno Meterik
22 Niels Bulthuis Zendo Heartbreaker Echt
23 Martien Amendt Batari Larino broekhuizenvorst
24 Ida Wilhelmsson Chinzana van de Helle Candillo Helmond
25 112 John Steeghs Energy Douglas Meterik
26 152 Efe Siyahi Alberto R- Vinckenburgh Baarlo
27 Monique van den Broek Farbantas Sevenum
28 Laurens Houben Farbantas Numero Uno Sevenum
29 Alexa Larkin Forlan H Warrant Weert
30 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
31 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
32 33 Jack Ansems Dosco Van De Postbaan Con Air Roosendaal
33 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
34 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
35 Oda Charlotte Lyngvar Florilottie Numero Uno Baarlo
36 Ellis Pex Carido Z CAYADO St-Joost
37 Elke Geraedts Evita Carambole Baexem
38 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze Boekel
39 Rob van Bussel Forever Blue Chacco Blue deurne
40 Henry de Wulf Bellefleur Ps Z Berlin Doenrade
41 184 Thiago Ribas da Costa Tupac vd Vrombautshoeve Z Thunder vd Zuuthoeve
42 0 Gianluca Brugnoli Bell Ragazzo Balou du Rouet
43 51 agnieszka cebulak Jolly Luxious
44 Jil Buijze Gibbs Grafiti Van Den Bisschop Baarland
45 90 Pieter Keunen Cherry Tania Cellestial Kessel
46
47 86 Michel Hendrix Alaska Asca Z Kessel
48 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
49 Marco Jaspers Cayenne Celano Swalmen
50 Michael Grijmans Fox SW Indoctro Erp
Bodem prepareren (0 minuten)
51 Linn Backlund Jastino Jasperado Ysselsteyn
52 Mans Buurman Faitana D'06 Conan Z Roggel
53 Ren van Zuilen Earl Grey Up To Date helden
54 Fleur van Lier Evergreen cristall Diarado Sevenum
55 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
56 Anneke van Wijngaarden Freya Spartacus Didam
57 69 Hilde Woudstra Dorinda Indoctro Daarle
58 Aniek Jansen Super Mario Ukato Altforst
59 Ida Wilhelmsson Cayman Corland Helmond
60 Aleksandra Cebulak Feline Quatro Z Wanssum
61 Marlie van de Wetering Domara Indorado Heesch
62 Liza Tiebot Fybalia HS Whistler Wanssum
63
64 24 Teun Vestjens Ekilly van der Horst Berlin Sevenum
65 Freek Vestjens Don-Diego Andiamo Speciale Sevenum
66 Gabriel Coumans Endgame Canturo deurne
67 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado Ospel
68 Rob Heyligers Barcelona Casantos asten
69 Vincent Voorn Excellent vd Zuuthoeve Tangelo vd Zuuthoeve Weert
70 Paul Janssen Bandito Empire Well
71 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
72 nicole caris alisma vancouver Maria hoop
73 Claudia Verburgt Abbervail Amber Ard Vdl Douglas maaseik
74 137 Anne - Marie Poels Duvelke Eurocommerce Berlin Swolgen
75 Stephanie Jennen Ever so Clever Blue Mister Blue Balen
76 Niels Tacken Diranca S Zambesi Meterik
77 187 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord
78 Emile Tacken Faithful Calvaro Meterik
79 17 Niels Bulthuis Blue Silver Balou du Rouet Echt
80 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker Waalre
81 63 Daniel Melis La Fuentera Landfriese Belfeld
82 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
83 Olivia Backsell Valdelamadre Always First Carpaccio Ysselsteyn
84 Mathijs van Asten Cashmaker Chin chin Ysselsteyn
85 Paul van Wylick Bianca Casall Velden
86 77 Martien Amendt Fire Bird Arizona Broekhuizenvorst
87 Rodrigo Almeida Davito Canturano Maasbree
88 153 Efe Siyahi Concret ESC Concreto Baarlo
89 31 Monique van den Broek Barika van de Helle Clearway Sevenum
90 35 Laurens Houben Figlia Bella Cicero Sevenum
91 84 Elina Petersson Fame DVL Cardento Weert
92 Alexa Larkin Cocobanta Douglas Weert
93 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
94 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
95 11 Jack Ansems Delia B Cantos Roosendaal
96 Arnold Boerekamps SLI Balourado Baloubet Du Rouet Asten
97 135 Gianluca Brugnoli Catwalk Z