Klasse M 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door: Jumbo Supermarkt en HAGU bv


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 5 oktober 2012
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Luc Steeghs Golo Van 't Nief Geel Cicero Baarlo
2
3 Miranda Harrington Cadiz Vancouver Ospel
4 Jeroen Bruens Zianta Ovidius Eindhoven
5 Christina Kallmert Dusty-s Z Dutch Capitol Oirlo
6 Dennis Evertse Zuffo Radja Eindhoven
7 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son X
8 Harry van Dooren Aragon Prestige Vdl Heeze
9
10 Sem Smolenaers Adette M Vancouver Panningen
11 Tim van Hal Zicorlien Indoctro Afsnee
12 Maikel van Mierlo Cerano Harley Vdl Koningslust
13 Nicole Mestrom Foltaire / Swalmen
14 Johan Klein Zieverink Zz Top Lupicor Nederweert-eind
15 Jody van Gerwen Zircone Of India Gem Of India Limbricht
16 elin berg lundin ela de la vega nn Ommel
17 Erika Lickhammer Nixon Hip Hop 1045 Ommel
18 Lisanne van de Pasch Winston Riverman Helmond
19 Sanne van Gendt Lincom's Amiracle Regilio Nuenen
20 Luc Steeghs Chemie Ancar P Z Chicago Z Baarlo
21
22 Reggy Hoffmann Buddy R nn Helmond
23 Erwin Bos Zonnegoeie Indorado Eersel
24
25 Robbert Ehrens Chocoprince Contender Hamont
26 Rian Smits Amay Artos Z Ommel
27 Stein Persoons Askara All in One Sint-miechielsgestel
28 Simone Pellegrom S.p. Exclusive Escudo I Son & Breugel
29 Christina Kallmert Bravola Quidam De Revel Sf Oirlo
30 Sandra Klaessen Bon Peu -- Neer
31 Monique van den Broek Calore Van De Helle Casall Sevenum
32
33 Joris van Helmond Bonaire Vigo D'arsouilles Ommel
34 Freek Vestjens Fountain Blue For Pleasure Sevenum
35 Ines Kessels Athene Cobra Nederweert-eind
36 Rob van Bussel Casper Larino Heusden-asten
37 Miranda Harrington Beluga Cardento Ospel
38 Harry van Dooren Balouette Z Balou Du Rouet Z Heeze
39 Anouk de Ruijter Lars London Kessel
40 Sem Smolenaers Harmony B Z Hornet Rose Panningen
41 Kim Sturme Alcapone Quite Easy 958 Bakel
42 Dennis Evertse Batistuta Emilion Eindhoven
43 Mario Wilson Fernandes Athletico Madrid Kojak Baarlo
44 Rob Heyligers Quintana Quasimodo Asten
45 Jeroen Bruens Z-irmette Sam R Eindhoven
46 Tim van Hal Carriblis Z Chablis I Z Afsnee
47 Jessica Nijssen Baileys Indoctro Eindhoven
48 Cody Auer Bea Cartano Eindhoven
49 Maikel van Mierlo Cross Harley Vdl Koningslust
50 Martien Adelaars Big Star Montreal Heeze
51 Loewie Joppen Boogy Woogy Lord Z Maasbree
52 Nicole Mestrom Zorthago Mermus R Swalmen
53
54 Johan Klein Zieverink Casa Nova Chamberlain Z Nederweert-eind
55 Anne - Marie Poels Voevolda Goodtimes Swolgen
56 Niels Tacken Uniek Upsilon Van De Heffinck Meterik
57 Rob Schipper Jk Horsetrucks Chantilly Calvaro X
58 Jody van Gerwen Cracky nn Limbricht
59 Frans Adriaans Diva Duc Of The Lowlands Duc Du Rabutin Xxx
60 Malin Parmler Bright Vittorio Meerlo
61 Leon Hegge Beter Weter Verdi Heeze
62 Bianca Schoenmakers Show Man Green Kannan Geldrop
63 Marwin van den Nieuwenhuijzen Blom's Zed Larino Xxx
64 Marcel Groen Beau Tess Texel Verdi Meerlo
65 Koen Leemans Grace van de Werf Querlybet Hero Middelbeers
66 Ruben Lamers Hitchcock Vd Broekkant Canturo Budel
67 Mirjan Horyon Caprice Hpe Padinus Meijel
68
69 Monique van den Broek Eclipse.be Cassini I Sevenum
70 James Paterson Chica nn Swolgen
71 James Payne VDL Groep Dalida Z Dutch Capitol Hoogeloon
72 Robbert Ehrens Byacinthe Calato Hamont
73 Joris van Helmond Corello nn Ommel
74 Bart Lips Bent Vancouver X
75 Erika Lickhammer obsession onassis Ommel
76 Jeroen van Tienen Vriend Ginus Reusel
77 Luc van Horen Audi?s Chuck Blue SFN Mr. Blue Beringe
78 Patrick Lemmen Charisma Stakkato Sevenum
79
80 Therese Bakke Roccoco Onbekend Weert
81 Sandra Klaessen Zenna Polydox Neer
82 Freek Vestjens Beyonce Quasimodo Z Sevenum
83
84 Puck Zweegers Zorro Haarlem Leende
85 Lisanne van de Pasch Chanel Verdi Helmond
86 Anouk de Ruijter Con Carlos Ginus Kessel
87 Anna Bolding Cinzano Z Cor De Emilion Z Heusden
88
89
90 Rob Heyligers Bokilly Ukato Asten
91 Mario Wilson Fernandes Binoche Ukato Baarlo
92 Leon Hegge Bingo Numero Uno Heeze
93 Bianca Schoenmakers Cacao Hdh Vittorio Geldrop
94
95 Koen Leemans Abracadabra Cartier Vd Heffinck Middelbeers
96 Stein Persoons Daydream Vd Brouwershoeve Jumpy des Fontaines Sint-miechielsgestel
97 Albert Smit Artos Guidam Gilze
98
99
100 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
101 Marwin van den Nieuwenhuijzen Blom's Apperetivo Lupicor St.
102 Mirjan Horyon Chanel Canturo Meijel
103 Marc Beckers Bettertimes Londontimes Roggel
104 Malin Parmler Bravoure Tolano Van 't Riethof Meerlo
105 Marcel Groen Charmeur D'uno V Numero Uno Meerlo
106 Anne - Marie Poels Lois Larson Larson Swolgen
107 Loewie Joppen Cardozo Blue Mr. Blue Maasbree
108 James Paterson Ciabeau Diabeau Swolgen
109 Aniek Poels Charley Harley Vdl Swolgen
110 Caroline Poels Carlando Rush Con Capitol Swolgen
111 Simon Schroder Blitz nn Beringe
112 Bart Lips Woodjak Sent Kojak X
113 Michiel de Ruyter Ultramar Germus Maasbree