5 Jarige paarden


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Graag een kopie van het paspoort van de paarden meenemen naar de wedstrijd en voor aanvang van de rubriek afgeven op het secretariaat.

Deze rubriek wordt gesponsord door: vd Vin ramen en kozijnen, Vandervelden Groen en Boomkwekerij v. Eijcken


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 4 oktober 2012
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Sacha Dito Jk Horsetrucks Handsome Douglas Helmond
2 Loewie Joppen Cardozo Blue Mr. Blue Maasbree
3 Roosje Brouwer Charming Edition Namelus R Waalre
4 Anne - Marie Poels Chersi Van Gogh Swolgen
5 Robin van de Wetering Hadicha Van De Marsweg Vader Onbekend De
6 Sandra Klaessen Cappucino -- Neer
7 Bianca Schoenmakers Chokotoff Hdh Rascin Geldrop
8 Leon Hegge Chefke Concorde Heeze
9 Gijs van de Mortel Quintara Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z Egchel
10 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
11 Anouk Kort Cappuccino Indoctro Lewedorp
12 Kim Rothengatter Clarima Clarimo Hoogeloon
13 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II Nuenen
14 Maikel van der Vleuten Charley Harley Vdl Mierlo
15 Marwin van den Nieuwenhuijzen Cuba Libre Quaprice Z X
16 Monique van den Broek Caramba Casantos Sevenum
17 Mirjan Horyon Caprice Hpe Padinus Meijel
18 Jeroen van Tienen DKS Chester Namelus R Reusel
19 Joanna Johansson Air Arko Z Air Jordan Weert
20
21 Sacha Dito Jk Horsetrucks Carthalvin Z Carthago Z Helmond
22 Kristian Houwen Charmeur Hs Heartbreaker Wanssum
23
24 Mitchel Sonneveld Cartina Verdi Sprundel
25 Eric Jr. van der Vleuten Caretino Gold Caretino B Est
26 Loewie Joppen Capua Wittinger VDL Maasbree
27 Jorn Emschove Vdl Groep Cassino Cassini II Hoogeloon
28 Anne - Marie Poels Clyde Chippendale Z Swolgen
29 Rob van Bussel Carrera L'Esprit Heusden-asten
30 James Payne VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon
31 Niclas Parmler VDL Groep Sting Z Stakkato Hoogeloon
32 Alexander Vincentius Courville L Vittorio Heesch
33 Sandra Klaessen Captain Andy -- Neer
34 Marcel Groen Charmeur D'uno V Numero Uno Meerlo
35 Rob Heyligers Cleopatra Van Gogh Asten
36 nina fagerstrom haribo colman Windraak HC
37 Leon Hegge Cash Oklund Heeze
38 Bianca Schoenmakers Cacao Hdh Vittorio Geldrop
39 Patrick Lemmen Charisma Stakkato Sevenum
40 Robin van de Wetering Corleone P Numero Uno De
41 Teddy van de Rijt fighting alfa Nuenen
42 Gijs van de Mortel Mizu Du Buisson Z Mr. Blue Egchel
43 Lisanne van de Pasch Chanel Verdi Helmond
44 Maxime de Clercq Casablanca Corland B Est
45 Kim Rothengatter VDL Groep C Tara Z Crown Z Hoogeloon
46 Mirjan Horyon Chanel Canturo Meijel
47 Loewie Joppen Heros Canadian River Maasbree
48 Anne - Marie Poels Cheeta Larino Swolgen
49 Niclas Parmler Vdl Groep Quasina Z Quidam de Revel Hoogeloon
50 Rob van Bussel Casper Larino Heusden-asten
51 Roosje Brouwer Colette Vincenzo Waalre
52 Rob Heyligers Carlinke Oklund X
53 Albert Smit Cassander Cassini 1 Gilze
54 Frans Adriaans Diva Duc Of The Lowlands Duc Du Rabutin X
55 Rene van Zuilen Cassima Carpo Casione Helden
56 nina fagerstrom emely embassy III Windraak
57 Alexander Vincentius Coco Berlin Heesch
58 Boris Koster Chivas Cassini I Helden
59 Pieter van Kemenade Con Amore Indoctro Asten
60 Sacha Dito Jk Horsetrucks Leasure Z Levisto Helmond
61 Ian Carrick Beemdhoeve's Cadesh nn Borkel En Schaft
62 Henk v.d. Goor Caloukie Carolus Sevenum
63 Kristian Houwen Cylidi HS Contendro Wanssum
64 Ronny Lauwrence Chrisje Quasimodo Z Weert
65 Patrick Lemmen Contiki Van De Helle Con Air Sevenum
66 Gijs van de Mortel Polia Du Buisson Z Poor Boy Egchel
67
68
69 Rob van Bussel Captain Capitos Heusden-asten
70 Rob Heyligers Cyrus Van Het Bogertje Harley Vdl Asten