Pony's D-Z2 Individuele proef


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Verreden wordt de FEI individuele proef voor pony's.

Deze rubriek wordt gesponsord door: Securitas Telematics


Discipline: Dressuur
Categorie: D-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 29 september 2012
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Dhr. H. van Esch
C Mw. J. van Twist
H Dhr. M. Boomaars
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
09:00 1 Fleur Hofstra Duesmann Der Feine Lord At Emmen
09:08 2 Mercedes Verwey Excellent Diablo Kantje 's Ronaldo Hem
09:16 3 Shanna Lust Anjershof's Pablo Anjershof Rocky Oostzaan
09:24 4 Kaylee Gouda Dollar Girl Donnerwetter Ijmuiden
09:32 5 Lisanne Zoutendijk Kostendrukkers Amaretto Alfred St. Willebrord
09:40 6 Guusje van Heeswijk Klavertje Character Condor Spoordonk
09:48 7 Demy Kurstjens Nina Van De Beekerheide Neptune Van De Beekerheide Helvoirt
09:56 8 Daphne van Peperstraten Donata Dreamdancer Oude Tonge
10:04 9 Celine Jeurissen Kantje's Renaldo B B. Kantje's Ronaldo /keur Ps.d.h. Landgraaf
10:12 10 Amber Vermeer Golden Midway Goldwind Empire`s Design Hilvarenbeek
Pauze (20 minuten)
10:40 11 Bo Oudhof Day Of La Divinia Deinhard B Nijeberkoop
10:48 12 Dave Olde Orchard Red Prince Aester El Nino Coevorden
10:56 13 Floor van Manen Divano Du Bois Dornik B Emmen
11:04 14
11:12 15 Joelle Peters Haasendonk's Sultan Nieuwmoeds Patrick Helmond
11:20 16 Rianne Kooistra diva nemara bonaparte Napoleon Jonkerslan
11:28 17 Suzanne Glas Theo Diabolo Danny Gold Wognum
11:36 18 Tessa de Groot Timo Coelenhage's Purioso Riel
11:44 19 Zoe de Booij Voltage Volltreffer Axel
11:52 20 Demy Kurstjens Kingsley Ciske Composer Van De Beekerheide Helvoirt
Pauze (25 minuten)
12:25 21 Karlijn Geelkerken Molenhorn's Rico Vita Nova's Golden Boris Enschede
12:33 22 Merel Hooijer Deja Vu Dornik B Kwadijk
12:41 23 Kaylee Gouda Don Camillo Du Bois Dornick B Ijmuiden
12:49 24 Shanna Lust Stukhuster Orlando Oosteind's Rocco Oostzaan
12:57 25 Mercedes Verwey Brouwershaven?s Nairobi Woldhoeve's Silco Hem
13:05 26 Jelle Peeters Nandor Orchard D'avranches Kinrooi
13:13 27 Celine Jeurissen Bolheim's Karel Anjershof Rocky Landgraaf
13:21 28 Guusje van Heeswijk Amigo - Spoordonk
13:29 29 Lisanne Zoutendijk Champ of Class FS Champion de Luxe St. Willebrord
13:37 30 Daphne van Peperstraten Make My Day Diogenes Kay Oude Tonge