Pony's D-Z2 Landenproef


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Verreden wordt de FEI landenproef voor pony's.

Deze rubriek wordt gesponsord door: RSC Manege Meulendijks


Discipline: Dressuur
Categorie: D-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 28 september 2012
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Mw E. van den Berg
C Mw M. Peutz
H Dhr F. Nijskens
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
13:30 1 Vera van Winkoop Meijereihoeve's Roy Valentino (NF) Brummen
13:38 2 Gyvano Schouws Jenarc's Black Magic Mikel Echt
13:46 3 Tessa de Groot Timo Coelenhage's Purioso Riel
13:54 4 Rianne Kooistra diva nemara bonaparte Napoleon Jonkerslan
14:02 5 Amber Vermeer Golden Midway Goldwind Empire`s Design Hilvarenbeek
14:10 6 Shanna Lust Anjershof's Pablo Anjershof Rocky Oostzaan
14:18 7 Mercedes Verwey Brouwershaven?s Nairobi Woldhoeve's Silco Hem
14:26 8 Lisanne Zoutendijk Kostendrukkers Amaretto Alfred St. Willebrord
14:34 9 Kaylee Gouda Dollar Girl Donnerwetter Ijmuiden
14:42 10 Guusje van Heeswijk Amigo - Spoordonk
14:50 11 Daphne van Peperstraten Make My Day Diogenes Kay Oude Tonge
Pauze (19 minuten)
15:17 12 Celine Jeurissen Bolheim's Karel Anjershof Rocky Landgraaf
15:25 13 Demy Kurstjens Nina Van De Beekerheide Neptune Van De Beekerheide Helvoirt
15:33 14 Bo Oudhof Day Of La Divinia Deinhard B Nijeberkoop
15:41 15 Dave Olde Orchard Red Prince Aester El Nino Coevorden
15:49 16 Merel Hooijer Deja Vu Dornik B Kwadijk
15:57 17 Suzanne Glas Theo Diabolo Danny Gold Wognum
16:05 18 Zoe de Booij Voltage Volltreffer Axel
16:13 19 Britt van der Panne Vitell W Vita Nova's Hanassie Kockengen
16:21 20 Fleur Hofstra Duesmann Der Feine Lord At Emmen
16:29 21 Floor van Manen Divano Du Bois Dornik B Emmen
16:37 22 Febe van Zwambagt Fs Coco Jambo Fs Champion De Luxe Bergharen
Pauze (20 minuten)
17:05 23 Joelle Peters Haasendonk's Sultan Nieuwmoeds Patrick Helmond
17:13 24 Karlijn Geelkerken Molenhorn's Rico Vita Nova's Golden Boris Enschede
17:21 25 Demy Kurstjens Kingsley Ciske Composer Van De Beekerheide Helvoirt
17:29 26 Celine Jeurissen Kantje's Renaldo B B. Kantje's Ronaldo /keur Ps.d.h. Landgraaf
17:37 27 Mercedes Verwey Excellent Diablo Kantje 's Ronaldo Hem
17:45 28 Lisanne Zoutendijk Champ of Class FS Champion de Luxe St. Willebrord
17:53 29 Guusje van Heeswijk Klavertje Character Condor Spoordonk
18:01 30 Jelle Peeters Nandor Orchard D'avranches Kinrooi
18:09 31 Shanna Lust Stukhuster Orlando Oosteind's Rocco Oostzaan
18:17 32 Kaylee Gouda Don Camillo Du Bois Dornick B Ijmuiden
18:25 33 Daphne van Peperstraten Donata Dreamdancer Oude Tonge