Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

AANSLUITEND AAN KLASSE M

De startlijst is hier te vinden
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 september 2011
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 85.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 55.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Erika Lickhammer Caillou Z Cracky Z Ommel
2
3 Inge Bas Elina v h Elkenhof Non Stop Belgie HC
4 Christel Aben Time Out Sw Kennedy Maria Hoop
5 Roald van Lankveld Zanella Sheraton Ysselsteyn (lb)
6 Maayke Goossens Power Full Heartbreaker Xx
7 Leonie Verberne Acara Gentle Gentleman Asten
8 Frida Berggren Charisma Contino Middelbeers
9 Rik Vos Selona Calvados Swalmen
10 Manon Hees Ufarno Manhattan Echt
11 Gijs van de Mortel Zeus Du Buisson Z Zandor Z Egchel
12 Marielle Friesen Clio Coriano Z Ommel
13 Sanna Olsson nn nn Xx
14 Patrick Lemmen For Ever For Pleasure Sevenum
15 Miranda Harrington Chevu Z Concorde Ospel
16 Carolein Lankester Zetro Sent Tjungske Meijel
17 Kristian Houwen Alady Liberty Vm Heartbreaker Wanssum
18 Mark Martens nn nn Xx
19 Myrna de Ridder Ushi S Heartbreaker Nuenen
20 Thom van Dijck Vd Tequila Numero Uno Sint Oedenrode
21 Maaike Schoormans Zosja Goodtimes Hapert
22 Robbert Ehrens nn Hamont
23 Niels Tacken San Diego Ahorn X
24 Anne Fritsen Z Night Vision Namelus R Aarle Rixtel
25 Aimee van Gerwen Lady Lustig Locato Vught
26 Martien Adelaars Ardette S Lancester Heeze
27 Amber Fijen Rivolia D'icha L' arc de Triomphe Nieuwstadt
28 Erika Lickhammer Aragorn No Limit Ommel
29 Joris van Helmond Waldus Corlando Ommel
30 ragna zaar colorado corland Ommel
31 John Steeghs Machu Picchu D'amour Balou Du Rouet X
32 Sanne van Gendt Lincom's Alert Franco Nuenen
33 Anne - Marie Poels Amaretto Radisson X
34 Leon Vos Abocanto Calvados Swalmen
35 Mirjan Horyon Amiga Oklund Meijel
36 Roald van Lankveld Zamiro Casco Ysselsteyn (lb)
37 Nick van den Broek Buffalo Takashi Van Berkenbroeck Sevenum
38 Monique van den Broek Charlie Con Air Sevenum
39 Paula van den Tillaart Cantio VDT Calido I Zijtaart
40 Patrick Lemmen Zally Casall Sevenum
41 Twan Bardoel Lucky Star Startrek Sint Oedenrode
42 Martijn Verpoort udinola voltaire Veghel
43 Christel Aben Goldrose Goldfever Maria
44 James Paterson nn nn X
45 Maayke Goossens Diamond Chellano Z Xx
46 Maikel van der Vleuten nn nn X
47 Robin van de Wetering Zilox T Manhattan Mortel
48 Sanna Olsson nn nn Xx
49 Mark Martens nn nn Xx
50 Sacha Dito jkh Dassini Cassinin Xx
51 Rian Smits Amay Artos Z Ommel
52 Gijs van de Mortel Rubicon du buisson Mr blue Egchel
53 Frida Berggren Castello Contender Middelbeers
54 Thom van Dijck Archer Ginus Sint Oedenrode
55 Marielle Friesen Ananda Gentleman X
56 Jan Verellen Zilina Solitair Ommel
57 Maaike Schoormans El Grande El Bundy Hapert
58 Kristian Houwen Vona Cantos Wanssum
59 Erika Lickhammer Uzzia CASHANDCARRY Ommel
60 Aniek Poels Solide Voltaire Swolgen
61 Anne - Marie Poels Centos Chippendale Z X
62 John Steeghs Zurich nn X
63 Monique van den Broek Ronaldo De La Pomme Stakkato Sevenum
64 Nick van den Broek Valence Andiamo Sevenum
65 Martijn Verpoort toy Veghel
66 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle Rixtel
67 Patrick Lemmen Air Nike Z Air Jordan Z Sevenum
68 Robbert Ehrens nn Hamont
69 Joey Alberti Flip Phillip s Einighausen
70 Robin van de Wetering Zsa-Zsa Colander Mortel
71 Mirjan Horyon Wuberth Pierrot Meijel
72 Bert-jan van de Pol Zig Zag Cor De Emilion Meijel
73 Ruben Lamers Upsylon V/d Broekkant Darco Budel
74 Niels Tacken Wicket Lady Celano Xx
75 Sanna Olsson nn nn Xx
76 Maikel van der Vleuten nn nn X
77 Marielle Manders Wild Thing Lupicor X
78 Mark Martens nn nn Xx
79 Miranda Esser zara lupicor Swolgen
80 Sacha Dito JKH Cassinus Z nn Xx
81 Aniek Poels zeppelien clint eastwood Swolgen
82 Mike v Olst JKH Diva nn Xx
83 Vronie van de Rijt Saruso nn X
84 Marc Beckers Talitha Mistral X
85 Caroline Poels Bo Du Rouet Z Balou Du Rouet Z X
86 Anne - Marie Poels Zazou Germus R X