Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

AANSLUITEND AAN KLASSE L

De startlijst is hier te vinden
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 september 2011
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Loewie Joppen Valentino Pacific Xx
2 Ellen van Bussel All in the Game Aachen X
3 Roald van Lankveld Nancy Z Nelson Z Ysselsteyn (lb)
4 Robbert Ehrens Finse Upsilon van de Heffinck Hamont
5 Sylvia Dorssers Uni Omni Star Maasbree
6 Loewie Joppen Pina Colada Pino Xx
7 Pieter Bergmans Alandra Lupicor Meijel
8 Mechelien Heuvelmans Avance Ultimo Casteren
9 Erika Lickhammer bella viente uno Ommel
10 Anne - Marie Poels Aquila Cantos X
11 Frida Berggren Shakira Cardento Middelbeers
12 Carolein Lankester Blue Berry Ustinov Meijel
13 Edwin Vogel Zornanda Burggraaf Ospel
14 Manon Hees Why not Voltaire Echt
15 Jil Buijze Born Wild Carolus Il Xx
16 Gijs van de Mortel Quit Du Buisson Z Quartz Ii Adelheid Z Egchel
17 Erwin Bos Zonnegoeie Indorado Eersel
18 Twan Spanjers Vulcan S Armstrong Schaijk
19 Therese Bakke Chelsea Caretino Weert
20 Vronie van de Rijt Saruso nn Nuenen
21 Roald van Lankveld Zanella Sheraton Ysselsteyn (lb)
22 Robbert Ehrens Barino Larino Hamont
23 Frank Maas Varrichella Goodtimes Meijel
24 Loewie Joppen Fleur Winningmood Xx
25 Sylvia Dorssers Ziedaan Gentleman Maasbree
26 Kristian Houwen Baronesse Minka Vm Silvio I Wanssum
27 Michiel de Ruyter Blend Chin Chin Meerlo
28 Mathijs van Asten nn nn X
29 Linn Backlund Cardiff Coriano X
30 sahron clout cougar carthago Weert
31 Anique Sijkens Zybon Radisson Geldrop
32 Pieter Bergmans Zilverstar Karandasj Meijel
33 Carolein Lankester Zetro Sent Tjungske Meijel
34 Teun Vestjens Lancelot Cavalier X HC
35 Dennis Verhoeven Unkie Dunkie Elmero B Beek En Donk
36 Manon Hees Archilly Indoctro Echt
37 Erika Lickhammer ace calvados Ommel
38 James Paterson nn nn X
39 Muriël Koelen Allstar No Limit \'s-hertogenbosch
40 Elisabeth Aspen Bugatti Quintessence Meterik
41 Ruben Lamers Fox-chin Chin Chin Budel
42 Aimee van Gerwen Alberto Nassau Vught
43 Rodrigo Morgado Babalou Dutch capitol Maashees
44 Martijn Verpoort bellisima sidney Veghel
45 Gijs van de Mortel Bersina Van 't Heemskind Colman Egchel
46 Rebecca Lindberg Calvados Mb Chicago Z Xx
47 Frida Berggren Contador Cassini I Middelbeers
48 Thom van Dijck wembley startrek X
49 Erwin Bos nn nn X
50 Sylvia Dorssers Babalou Balou Du Rouet Z Maasbree
51 Sanna Olsson nn nn Xx
52 Sanne van Gendt Lincom's Alert Franco Nuenen HC
53 Therese Bakke Chipito nn Weert
54 Martina Casaro nn nn Xx
55 Miranda Harrington Atomic Sitte Rexar Du Houssoit Ospel
56 Mirjan Horyon Artos Concorde Meijel
57 Anouk Kort Feros Van De Broekkant Couleur-rubin Budel
58 Caroline Manders Avanti D Padinus Valkenswaard
59 Anisa Danilova Bandito nn X
60 Mike v Olst JKH Pretty Boy nn Xx
61 Mark Martens nn nn Xx
62 Juus Bankers Whispering Hope Quidam De Revel Sf Deurne
63 Linn Backlund Ebonit nn X
64 Jil Buijze Zini nn X
65 Christina Kallmert nn nn X
66 Jan Verellen Big Star Verdi Ommel
67 Manon Hees Goldstern Diamant de Sinelly Echt
68 Sacha Dito Jk Horsetrucks Cascon Cassini I Xx
69 Pieter Bergmans Baboon Upgrade Meijel
70 Carolein Lankester Abracadabra Burggraaf Meijel
71 James Paterson nn nn X
72 Kristian Houwen Bibi-sijgje Verdi Wanssum
73 Amber Fijen Egge Lys De Darmen Nieuwstadt
74 Myrna de Ridder Ushi S Heartbreaker Nuenen HC
75 Erika Lickhammer Liberty Man Limbus Ommel
76 Kelly Hermans Herman vito Spaubeek
77 Michiel de Ruyter stiphout\'s caramella z caretano Meerlo
78 Gijs van de Mortel Zorro Du Buisson Z Zandor Z Egchel
79 Anisa Danilova Majhool nn X
80 Martijn Verpoort Arla B Parco Veghel
81 Niels Tacken Aqua Vite Indoctro Xx
82 Loewie Joppen Adoctro Indoctro Xx HC
83 Robin van de Wetering armani orame Mortel
84 Mirjan Horyon Brown Poppy Upgrade Meijel
85 Jil Buijze Edgar nn X
86 Ruben Lamers Coupe Coupe de Coeur Budel
87 Anouk Kort Gigolo Van De Broekkant Heartbreaker Budel
88 Erwin Bos nn nn X
89 Sanna Olsson nn nn Xx
90 Martina Casaro nn nn Xx
91 Mark Martens nn nn Xx
92 Miranda Esser Vayweis Pacific Swolgen
93 James Paterson Bocelli nn X
94 Juus Bankers Zamorano Heartbreaker Deurne
95 Sacha Dito Jk Horsetrucks Aristo Caretano Z 21 0237092 Xx
96 Mike v Olst JKH Big Bennie nn Xx
97 Marc Beckers Cassina Cassini 1 X
98 Jan Verellen Nubertus Z Nabab De Reve X
99 Maikel van der Vleuten nn nn X