Klassiek met barrage - 1.30m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

aanvangstijden zijn nog richttijden!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 3 april 2016
Tijd: 15:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H dhr B Vorselaars
T Dhr M Dusomos
V Mw T Kommers
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1266 Renee de Weert U-goldflower Kojak Ossendrecht
2
3 13 Geert Moerings Fiss Nabab De Reve Roosendaal
4 1301 Julian Kraay Bas-utopia Cartano Ederveen
5 270 Kelly Jochems Cocoblue Corrado Achtmaal
6 227 Kessy van Berlo Elegant Vb Verdi Veghel
7 120 Franklin Posmus Elkograaf Wietvot Zuidoostbeemster
8 129 Marwin van den Nieuwenhuijzen Zelena Cartier vd Heffinck Sint-oedenrode
9 527 Leon Kuijpers Frelino-gold Diarado Breda
10 424 Bianca Schoenmakers Deftig HDH Ustinov Geldrop
11 19 Mitchel Sonneveld Exclusive Citty Corland
12 603 Roosje Brouwer fitermo indoctro Waalre
13 1161 Maud Roosendaal Dundee Tolan R Heelweg
14 137 Albert Testers Caluna Carolus 2 Kruisland
15 1094 Sabrina van Rijswijk Homer de muze Nabab de reve Pijnacker
16 56 Jolein Roestenburg Game De Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
17 174 Sacha de Wit Millstream's Eurostar corland Ossendrecht
18 190 Raf Willemse Harvey Clinton Ravels
19 76 Jack Ansems Edition Uno H Numero Uno Roosendaal
20 156 Tom Fonken Gaillioux van de zelm Nonstop Hoogstraten
21 200 Suzanne Raming Atilla Corland Schijf
22 218 Veronica Bolders Brabant Lease Alekra Furore Neder
23 1299 Maurice van Vliet Heerlijkehuisjes.nl Dubai Zurich Roosendaal
24 346 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
25 1540 Julian Kraay ester quasimodo Ederveen
26 991 Stijn van der Velden Evelien Nassau Eindhoven
27 12 Bas Moerings Fasther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
28
29 1036 Manon Hees Cocanusa Numero uno Meterik
30
31 352 Billy Billet Womanhood Bs Tangelo Van De Zuuthoeve Rijsbergen
32 20 Mitchel Sonneveld Blom's Ascanalien Z Asca Z
33 425 Bianca Schoenmakers Elton John Zento Geldrop
34 119 Franklin Posmus Easy H Numero Uno Zuidoostbeemster
35 1268 Jack Ansems Diva Cantos Roosendaal
36 1387 Lotte Teuns ET Indoctro Hoogerheide
37 1095 Sabrina van Rijswijk Jackson Vd Bisschop Flipper D'Elle Pijnacker
38 1542 Maud Roosendaal L. Grafin II Celano Heelweg
39 977 Pieter-jan de Visser Arie Z Asca Z Woensdrecht
40 364 Martine van den Eynden Dicampione Indoctro Lepelstraat
41 4 Geert Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
42 608 Roosje Brouwer Catapult Quasimodo Z Waalre
43 428 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo Sint Willebrord
44 448 Danny Willems Quasy Adelheid Z Quality Touch Z Oosteind
45 487 Bas Knijff Ekarlus BH Namelus R Oude-tonge
46 660 Bert-jan van de Pol Zig Zag Cor De Emilion --
47 753 Christy Dictus Fupord van Beek nn Achtmaal
48 512 Leon Kuijpers Carlos NN Breda
49 975 Pieter-jan de Visser Foraday For Pleasure Woensdrecht
50 992 Stijn van der Velden Fanni Nassau Eindhoven
51 1014 Sjoerd Kommers Elisebalia Vaillant Lepelstraat
52 1054 Laurens Graper Diesel N Untouchable Prinsenbeek
53 1063 Lotte Teuns Excellent Vingino Hoogerheide
54 1093 Sabrina van Rijswijk Joris Vd Bisschop Erco van het Roosakker Pijnacker
55 426 Bianca Schoenmakers E-Vincent HDH nummero uno Geldrop
56 1502 Nick van der Graaf Dream Weaver Vaillant