Klasse L klassiek - 2/4 2e groep


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Bij wachtlijst: max 2 paarden per ruiter/amazone en geen HC


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 april 2016
Tijd: 16:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
h dhr B Vorselaars
t mw T Kommers
v Dhr J Wilmink
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 195 Monique van Es Zidane Amsterdam Bavel
2 392 Christjan Pinxteren Egorijke Vaillant Achtmaal
3 411 Marc Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
4 472 Bas Knijff Gwenna N Kashmir van het Schuttershof Oude-tonge
5 1516 Danny Willems Dimaggio zapatero
6 451 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
7 823 Juliette Kromeich Quimortelle Z Quidam De Revel Helvoirt
8 87 Tom Huybregts Intertoy Z Interadel Z Zundert
9 1219 Roy de Nijs Femme Fatale Ut Liekt Goed Roosendaal
10 1399 Viktor Evtimov Gilensio J Zelote Vdl Prinsenbeek
11 505 Manon Lazeroms Go'briën O'briën Sprundel
12 32 Lynn de Bie Anyway Emilion Dongen
13 532 Britt de Groen Ascaro Z Asca Z Rucphen
14 733 Maaike Theunis TTO Farusa Ut Liekt Goed Moerstraten
15 542 Lisanne Verdonk bollenhoeve`s first choice Manhattan K
16 543 willem van nieuwkerk corinda vd reesthoeve valiant Vlaardingen
17 559 Bibi le Grand Bona Landor Halsteren
18 1375 Wil Schellekens Charmeur-D'eric NN Esbeek
19 609 Rowena de Weert Wannahave Lupicor Heerle
20 610 Sjoerd Vrijhoeven Galatasaray Zirocco Blue VDL Dongen
21 1350 Danny Willems Fire Fly Indoctro Oosteind
22 477 Bas Knijff Golden Boy Boss VDL Oude-tonge
23 649 Bas van Opstal Excellent Lexicon Schijf
24 667 Milou Testers Bella SR Z Baltic VDL Steenbergen
25 715 Anouk van de Nieuwenhuijzen Irena Z Indoctro Keldonk
26 127 Marwin van den Nieuwenhuijzen Napoly Napels Sint-oedenrode
27 775 Kees Verheijen zinzie Mermus R Rijsbergen
28 1220 Roy de Nijs Empire-M Canturano Roosendaal
29 1400 Viktor Evtimov Faltic Baltic Prinsenbeek
30 1517 Kelly Jochems Gaillard's son Gaillard de la pomme Achtmaal
31 799 Dahley van Delzen Dasanina Phin Phin Rotterdam
32 88 Tom Huybregts U2 Lux Zundert
33 1309 Mats Joris Fersinaa Tangelo v/d Zuuthoeve Moerstraten
34 871 Mitchell Koolhoven Eronette Cardino
35 738 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
36 876 Joost Versteijnen Gipsy Hamlet Poppel
37 907 Famke Bastiaansen Extra Cool Amadeus Gilze
38 1016 Sjoerd Kommers Gemmabalia Nabab de reve Lepelstraat
39 941 Maikel Rutten Ad Pak's Winti Van De Wiel Up Chiqui Oosteind
40 968 Mike van der Meer Coca Z Coriano Z Kruisland
41 133 Nick Bastiaanssen Qualite Vd Laarse Heide Z Quintessence Etten-leur
42 414 Renee van der Westen Feline V Ustinov Someren
43 1143 Wil Schellekens Casaletto Casquetto Esbeek
44 641 Sharona Hack Eye Catcher E.b. Levantos Ii 210068791 Achthuizen
45 1222 Roy de Nijs Gatusso vd Marehoeve Roosendaal
46 482 Bas Knijff Cassius Clay Calvino Z Oude-tonge
47 136 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
48 443 Danny Willems El Futuro Echo van 't neerenbosch Oosteind