Klasse M klassiek - 2/4


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

met barrage

Indien er een wachtlijst blijft max 2 paarden per ruiter. 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 april 2016
Tijd: 13:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H Hr B Vorselaars
T Mw T Kommers
V Dhr J Wilmink
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 17 Mitchel Sonneveld Blom's Ever Blue Zirocco Blue
2 30 Barbara Schreuder Eye of the tiger Carambole Polsbroek
3 705 Dominique Greeve Charley Brown B B - Z Chippendale Z Rucphen
4 123 Marwin van den Nieuwenhuijzen Excentriek Ustinov Sint-oedenrode
5 64 Janneke van der Linden Bindorado Indorado Vlierden
6 102 Cheryl Sjouke Peu Blanche B Peter Pan Lienden
7 164 Olivier van der Vaart Citoloma II Tygo Terheijden
8 132 Gert Willemse Casan Uptown Weelde
9 140 Loes van Gils Amourette -- Zundert
10 14 Bas Moerings Egarde Flipper d'elle Roosendaal
11 437 Danny Willems Tip Top's Celinde Indorado Oosteind
12 707 Patricia Greeve Flyer B Arizona Rucphen
13 541 Lisanne Verdonk Enerma Unaniem K
14 386 Marit Huige Fhyterma Zapatero VDL Nisse
15 165 Julia Van Kuijk Bocelli Vainquer Vught
16 173 Thom de Koff Flick Flack Bessemeind's Casino Renswoude
17 196 Esther Timmermans Kwandor Nabab De Reve Ravels
18
19 1018 Puck Zweegers Calando Indorado Leende
20 209 Lisanne van de Pasch J'oublie S Winningmood van der Aerenberg Helmond
21 216 Veronica Bolders Brabant Lease Bikkel Indoctro Neder
22 270 Kelly Jochems Cocoblue Corrado Achtmaal
23 737 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord
24 231 Yvonne Jakobsen For Ami Zirocco Blue Vdl Meliskerke
25 257 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
26 1288 Renee de Weert Conloma Conpolydor Ossendrecht
27 79 Tom Huybregts Tipsy Hors la loi II Zundert
28 1373 Wil Schellekens Kalune van de Fruitkorf Kannan X-6261 Sbs Esbeek
29 330 Maxi de Weert Fabulous Kannan Ossendrecht
30 1349 Danny Willems Eclips Cardento Oosteind
31 360 Anne Britt Jorissen Sensation White Vader Onbekend Hoogstraten
32 1522 Olivier van der Vaart Eternal Flame Zelote Vdl Terheijden
33 33 Barbara Schreuder Ted Calvaro Z Polsbroek
34 18 Mitchel Sonneveld Blom's Kasper vd Bisschop Nabab de Reve
35 124 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint-oedenrode
36 183 Sacha de Wit Millstream's Eurostar corland Ossendrecht
37 401 Kaylee Heynen grazia z Glasgow-w Vh Merelsnest Tholen
38 409 Wilma de Bruijn Cognac Z Contender Sprundel
39 410 Josephine Huijbregts Vandiama Andiamo Raamsdonksveer
40 1370 Willem Van Nieuwkerk MADOX CH Dollar Du Murier Vlaardingen
41 388 Marit Huige Denver Cardento Nisse
42
43 1518 Kelly Jochems Falou Eldorado van de zeshoek Achtmaal
44 822 Wendy Scholten Blom's Eulanda Ustinov Lichtenvoorde
45 1407 Bas van Opstal Caristo Z Cristo Schijf
46 706 Dominique Greeve First boy BB Hamlet Rucphen
47 1368 Sailuby Lertratanaicha Vrauke W Corland Rucphen
48 1512 Sjoerd Kommers Figo D'Oase Vigo D'Arsouilles
49 1223 Roy de Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed Roosendaal
50 1374 Wil Schellekens Quidam's Zahra H Quidam De Revel Sf Esbeek
51 125 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint-oedenrode
52 1351 Danny Willems Tip Top's Estafette Zirocco Blue Oosteind