Klasse L - 2 fasen 1/4


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 1 april 2016
Tijd: 09:00
Jury‘s
a Mw I Veeke
b Hr J Moerings
c Mw J van Twist
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 55.-
3e prijs: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1055 Esther Manders Emary-AS Nabab De Reve Haaren
2 50 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Roosendaal
3 696 Pieter Rutten Guilietta Clinton Rucphen
4 1255 Danny Willems Ferarie-Zeldenrust Indoctro Oosteind
5 155 Olivier van der Vaart Gaiyento corland Terheijden
6 1495 Nick van der Graaf Gorsina Cardento Rucphen
7 625 Geert Jan Boer Mojito Mylord Carthago Wateringen
8 551 Tamara Klop Bitcoin Glasgow-w Vh Merelsnest Oudenbosch
9 269 Tim Koch Gold digger Nabab de reve Oud Beijerland
10 279 Bart Schouwenaars Forever-chic Corland Zundert
11 1284 Anoek van der Pluijm Go Go F Corland Roosendaal
12 380 Marit Huige Geisha Boss VDL Nisse
13 412 Sharon Broeders Dewulia Corland Sint Willebrord
14 1069 Vicky de Visser Call me everyday Z Calvados Z Hoogerheide
15 814 Yoni Hoekstra Electric Ogano Sitte (e.t.) Middelharnis
16 235 Yvonne Jakobsen Grand ami Zirocco Blue Meliskerke
17 107 Helma van Thiel Felix Kim nt Advance Hierden
18 762 Kees Verheijen zinzie Mermus R Rijsbergen
19 695 Pieter Rutten Grace Rucphen
20 1008 Janneke Brouwers Dulana Vingino Eindhoven
21 781 Pien Ullings De Roosberg's Wings San Remo Bavel
22 1057 Esther Manders Fletcher Canturano Haaren
23 43 Jack Ansems Finally de Reve . Roosendaal
24 1348 Danny Willems Fadalka-Zeldenrust Verdi Oosteind
25 334 Sammy-jo Smit Capalino Z -- Gilze
26 832 Miranda van Geloof Estrella Cardento Made
27 902 Femke Hoekstra Casper NN -
28 624 Geert Jan Boer Go Eldor NN Wateringen
29 1547 Nick van der Graaf elodie nn Rucphen
30 1132 Casper Meegdes Emporio de Bellerose Vagabond de la pomme Huijbergen
31 750 Emma Bro?nda Coco de Conte Gilze
32 552 Tamara Klop Gaudi van de Molendreef Gigolo van de Molendreef Oudenbosch
33 150 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
34 267 Tim Koch Gylord carthago bh Vader Onbekend Oud Beijerland
35 615 Anoek van der Pluijm C Wellie Calvin Z Made
36 995 Edwin Willemsz Geeroms Gladiator Andiamo Waspik
37 1040 Valesca van Toren Da Vinci Dynamite V'T Oudenbosch
38 1070 Vicky de Visser Vodka Coke Lime Niagara Hoogerheide
39 1022 Yoni Hoekstra Garola Arizona Middelharnis
40
41 1007 Janneke Brouwers Davinci Van De Bernsehoeve Quasimodo Z Eindhoven
42 1058 Esther Manders J&B van de Rollebeek Haaren
43 47 Jack Ansems Future v/d Silverhoeve Cardento Roosendaal
44 1379 Pieter Rutten Goldstar Ukato Rucphen
45 1491 Danny Willems Grizzly Zirocco