Oefenspringen 95cm gr 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

U schrijft voor 2 parcoursen in; er wordt gestart met 1 combinatie ertussen.

wedstrijdtenue niet verplicht, wel is het dragen van een cap verplicht. 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 31 maart 2016
Tijd: 09:00
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1442 Olivier van der Vaart nn nn
2 1364 Cynthia Overbeeke Grand power w Vader Onbekend Capelle Aan Den Ijssel
3 1438 Olivier van der Vaart nn nn
4 595 Cynthia Overbeeke Grand power w Vader Onbekend Capelle A/d Ijssel
5 564 Danny Willems Houdini Inshallah de Muze Oosteind
6 670 Eline Vreijsen Hudson Dutch Design Etten Leur
7 564 Danny Willems Houdini Inshallah de Muze Oosteind
8 577 Eline Vreijsen Hudson Dutch Design Capelle A/d Ijssel
9 717 Margo van Nijnatten High Quality CS Chello III Caste;re
10 574 Lisa de Graaf Ginard Canturano Oudenbosch
11 717 Margo van Nijnatten High Quality CS Chello III Caste;re
12 70 Marloes de Jong Goodtimes Eros Platière Dongen
13 1326 Olivier van der Vaart nn nn Terheijden HC
14 70 Marloes de Jong Goodtimes Eros Platière Dongen
15 1327 Olivier van der Vaart nn nn Terheijden HC
16 1079 Dane Hoeve Hero Kojak Hulten
17 1064 Erik Kroot Besterly's Yara Cardento Baarle-nassau HC
18 1256 Danny Willems Mayday Mylord Carthago Oosteind
19 1272 Bregje Martens Gamona Vanquer Etten-leur
20 565 Danny Willems Mayday Mylord Carthago Oosteind
21 1254 Bregje Martens Gamona Vanquer Etten-leur
22 1258 Lotte Wilschut Urinka French Buffet Hoeven
23 1021 Yoni Hoekstra Electric Ogano Sitte (e.t.) Middelharnis
24 1270 Lotte Wilschut Urinka French Buffet Hoeven
25 503 Monique Hendriks Picasso Drum Kantje's Fahran Casteren
26 1081 Dane Hoeve Honeymoon Namelus Hulten
27 575 Cynthia Overbeeke Theoden Taloubet Capelle A/d Ijssel
28 1169 Esther Manders Assembly's Andiamo Andiamo Haaren HC
29 1439 Olivier van der Vaart nn nn
30 496 Annemiek Noteboom Fanfa w Flamenco de semilly Tholen
31 1440 Olivier van der Vaart nn nn
32 1075 Beau van Broekhoven Driesprong's Esther van de Kap Obus Delcour Wisbecq Rucphen
33 1065 Erik Kroot Besterly's Endorado Zento Baarle-nassau
34 1022 Yoni Hoekstra Garola Arizona Middelharnis
35 1079 Dane Hoeve Hero Kojak Hulten
36 579 Cynthia Overbeeke Caleandro d'hotot Z Caleandro Capelle A/d Ijssel
37 1170 Esther Manders flint AS nabab de reve Haaren
38 1185 Cynthia Overbeeke Caleandro d'hotot Z Caleandro Capelle Ad Ijssel
39 570 Eline Vreijsen Harley's Verdi Capelle A/d Ijssel
40 1362 Dane Hoeve Grutsk Crespo Hulten
41 566 Danny Willems Intendro Zeldenrust NN Oosteind
42 1081 Dane Hoeve Honeymoon Namelus Hulten
43 566 Danny Willems Intendro Zeldenrust NN Oosteind
44 679 Lisa de Graaf Ginard Canturano Etten Leur
45 1328 Olivier van der Vaart nn nn Terheijden HC
46 1365 Cynthia Overbeeke Case Z Caleandro Z Capelle Aan Den Ijssel
47 1441 Olivier van der Vaart nn nn
48 1363 Dane Hoeve Loco van Paemel Ugano Sitte Hulten
49 1361 Dane Hoeve Hommage de Reve Nabab de Reve Hulten