Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 september 2012
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 John Steeghs Beau limit No limit Meterik
2 Veronique Schmitz Roland -- Kessel
3 Twan Spanjers Vulcan S Armstrong Schaijk
4 James Payne VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon
5 Joseph Rothstein Barry White Twisther Meijel
6 Frank Wackers Contador Judokus Genhout
7 Rob Schipper Jk Horsetrucks Chantilly Calvaro Nn
8 Teddy van de Rijt Victoire Revenge W Nuenen
9 Bert-jan van de Pol Cash Vigo D'arsouilles Meijel
10 Mirjan Horyon Chanel Canturo Meijel
11 Niclas Parmler Vdl Groep Castello Indoctro Hoogeloon
12 Rob Heyligers Binkie Larino X
13 James Paterson Ciabeau Diabeau X
14 Therese Bakke Roccoco Onbekend X
15 Kim Rothengatter Vdl Groep Dalida Z Dutch Capitol Hoogeloon
16 Ruud Jaspers Madola Gentleman Swalmen
17 Ruud Vermeulen Bacardi Uptown Swolgen
18 Jan Berben Batje Verdi Beringe
19 Sandra Klaessen Bon Peu -- X
20 Luc Martens Newtender Z Nintender X
21 Jorn Emschove VDL Groep Beauty For Pleasure Hoogeloon
22 Robbert Ehrens Papermoon F Pascavello X
23 John Steeghs Amigo Indorado Meterik
24 Lenneke Rothengatter Madame Claire Numero Uno Hoogeloon
25 Caroline Manders Avanti D Padinus -
26 Leonie Verberne Cillus Massimo Asten
27 Thom van Dijck Coco Habana Celano Sint Oedenrode
28 Petra Bouwmans Zara Indoctro Griendtsveen
29 Manon Hees Bon Vivant Kojak Echt
30 Kristian Houwen Cidane Heartbreaker Wanssum
31 Ruben Lamers Hitchcock cd broekkant nn X
32 Anne - Marie Poels Charly nn Swolgen
33 Frank Wackers Canmore Eurocommerce Toulouse Genhout
34 Jan Verellen Beaublesse Cardento Ommel
35 Christina Kallmert Berlioz R X
36 Elke Jaspers Arena Amorose Van De Helle Swalmen
37 Daisy Zijl Valletta Manhattan Maasbracht
38 Monique van den Broek Calore van de Helle Casall Sevenum
39 Robbert Ehrens Everglades Vdl Ephebe For Ever Hamont
40 Veronique Schmitz Abanta Concorde Kessel
41 Maartje Bakker Atilla Ultimo Neerkant
42 Yentl Tops Buell Erco vh Roosakker Veldhoven
43 Teddy van de Rijt Le beau 37 Lancer Nuenen
44 Bert-jan van de Pol Cuba Massimo Meijel
45 John Steeghs Grand Chance Cardento Meterik
46 Martien Adelaars Big Star Montreal Heeze
47 Sandra Klaessen Captain Andy -- X
48 Kim Rothengatter VDL Groep C Tara Z Crown Z Hoogeloon
49 Jan Berben Chilli B Berlin Beringe
50 Rens Verberk Woodfield Cisertha Verdi Oploo
51 Ruud Vermeulen Nelido Nekton Swolgen
52 Leonie Verberne Argenta Cartier van de Heffinck Asten
53 Robin van de Wetering Alusinus Odermus R Mortel
54 Gaby van der Bruggen Bellagio Lord Z Vught
55 Johan Klein Zieverink ZZ Top Lupicor Nederweert-eind
56 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker Valkenswaard
57 Rob Heyligers Bokilly Ukato X
58 Vronie van de Rijt Amazing Namelus R Nuenen
59 Robbert Ehrens Byacinthe Calato Hamont
60 Victor Daem Cliffton Clinton X
61 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue Vught
62 Joep van der Kampen Cream On Top Z Caritano Z Soerendonk
63 Kristian Houwen Cupido V Numero Uno Wanssum
64 Christina Kallmert Branca Polydox Oirlo
65 Nick van Grunsven Gentel Timbel Van De Guldennagel X
66 Kim Couwenberg Bold Onbekend Nn
67 Sylvia Dorssers Babalou Balou Du Rouet Z Maasbree
68 Anne - Marie Poels Voevolda nn Swolgen
69 Monique van den Broek Baghi Upgrade Sevenum
70 Harry van Dooren Tin Rocco nn Heeze
71 Marlies van Soest Cloud Quisimodo Z X
72 Iris Jeurissen Arkansis Triomph de muze Oirlo
73 Jan Verellen Casali Oh Casall Ommel
74 Kim Rothengatter VDL Groep Beluga Indoctro Hoogeloon
75 Sandra Klaessen Zenna Polydox X
76 Veronique Schmitz Brit Casco Kessel
77 Jens van Giersbergen Wonderfee Pacific Best
78 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
79 Mirjan Horyon Caprice Hpe Padinus Meijel
80 Rian Smits Amay Artos Z Ommel
81 Nicole Caris Blue Lady Concorde Maria Hoop
82 Joep Raijmakers Berdi Verdi Asten
83 Kristian Houwen Charmeur Hs Heartbreaker Wanssum
84 Joep van der Kampen Bohemian Rhapsody Balourado Soerendonk
85 Christina Kallmert Bravola Quidam De Revel Sf X
86 Arnold Boerekamps Coco nn Milheeze
87 Rens Verberk Cyenna Crawford Oploo
88 Amber Fijen Azzuro Lauriston X
89
90 Victor Daem So Hood nn X
91 Sidney Eras Quirinus St Lois Quidam De Revel Sf X
92 Monique van den Broek Boogie Woogie Cantos Sevenum
93 Maikel Coolen Valencia Amarillo Geldrop
94 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
95 Iris Jeurissen zafira Haarlem Oirlo
96 Jan Verellen Carte Oh Z Caresino Ommel
97 Marielle Friesen Acarina Hold up de Premier Ommel
98 Sandra Klaessen Cappucino -- X
99 Rob Heyligers Bardo Zilverstone X
100 Wendy van Stiphout Zenith Edition A67 Namelus R X