Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 2 september 2012
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Lynn Stareng Zaphira Utopia Radisson Heeze
2 Arnold Boerekamps S.l.i. Digitalis Douglas Milheeze
3 Tamara Bal Chikawahwah Onze Fons Genhout
4 Koos Derks Costro Indoctro Merselo
5 Robert Bole Adidetje Dutch Capitol 2101324 Heusden
6 Linda van Litsenburg Zarianne Casantos Geldrop
7 Lonneke Mulder Werra Claudio's Son Sittard
8
9 Nicole Mestrom Amalia Dutch Capitol 2101324 Swalmen
10 Dion van Groesen Vdl Groep Cavalli Lord Z Hoogeloon
11 Jose de Vries Asanta Casantos Helvoirt
12 Loes Hofmans Captain Jack Jumpilot (ex Jumper) Horst
13 Tjarda van der Bruggen Aphrodite Sira Z Alme Crack Z Vught
14 Mirjan Horyon Diaronno Lord Z Meijel
15 Jorn Emschove VDL Groep Curt Caspar Hoogeloon
16 Kaily van Wandeloo Bitorio Vittorio Melick
17 Niclas Parmler VDL Groep Sting Z Stakkato Hoogeloon
18 Jelena Sokolova Zylvio Trichta Lupicor Horst
19 Marco Jaspers Contra Contender Swalmen
20 Arnold Boerekamps Domingo Lupicor Milheeze
21 Sylvia Dorssers Cri Indoctro Maasbree
22 Robbert Ehrens Arla B Parco Hamont
23 Harry van Dooren Aragon Prestige Vdl Heeze
24 Robert Bole Cudina Larino Heusden
25 Koos Derks Careltje Carolus II Merselo
26 Ruben Spreuwenberg Bogard Burggraaf Kessel
27 Rob Heyligers Lupin nn X
28 Rob Schipper Jk Horsetrucks Mr. Harrison Darco Nn
29 Maartje Bakker Bakkertje Burggraaf Neerkant
30 Lenneke Rothengatter VDL Groep Cassino Cassini Il Hoogeloon
31 Thom van Dijck AO,s CD veneur Sint Oedenrode
32 Victor Daem Ideal Clarico X
33 Nicole Mestrom Badboy Mermus R Swalmen
34 Anouk Kort Cappuccino nn X
35 Judith Spanjers Challenge S Tangelo Van De Zuuthoeve Schaijk
36 Milan Lamers Wincentino Lupicor X
37 Suzanne van de Wijnboom Cacharel Z Calvino Z Lierop
38
39 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Milheeze
40 James Payne VDL Groep Carneol Z Caritano Z Hoogeloon
41 Kim Rothengatter Clarima Clarimo Hoogeloon
42 Mirjan Horyon Darthus Mr. Blue Meijel
43 Tamara Bal Anyway Argentinus Genhout
44 Amber Fijen Ciola Stich X
45 Manon Hees Cinanda Douglas Echt
46 Jose de Vries Winsome Indoctro Helvoirt
47 Joni Vollenberg Calimero Lupicor Horst
48 Anique Sijkens Zybon Radisson Nn
49 Luciana Bakker Be-yenta Gentleman Neerkant
50 Kaily van Wandeloo Wish Me Luck Triomphe De Muze Melick
51 Anne - Marie Poels Chersi nn Swolgen
52 Loes Hofmans Dover Nintender Horst
53 Anne Grefkens Dupp Deejay Z Dutch Capitol Helvoirt
54 Jorn Emschove Canberra Z Coupe de Coeur Hoogeloon
55
56
57
58 Nicole Mestrom Bolivia Equador Swalmen
59 Anouk Kort Comme Ci comme Ca nn X
60 Rob Heyligers Condor Concorde X
61 Maaike Schoormans Dente Odermus R X
62 Rob Schipper JK Horsetr.Highvalley nn Nn
63 Kaitlin Kitto Bianco Cartano X
64 Leonie Verberne Bimke Ustinov Asten
65
66 Robbert Ehrens Cillian Canto Hamont
67 Joseph Rothstein Chloe Upgrade Meijel
68
69 Marielle Friesen Acarina Hold up de Premier Ommel
70 Robin van de Wetering Hadicha Van De Marsweg Vader Onbekend Mortel
71 Ruben Lamers Hanturo vd Broekkant X
72 Manon Hees Hong Kong Nonstop Echt
73 Judith Spanjers Brunnera S Unistar X
74 Harry van Dooren What ever Sidney Heeze
75 Luuk Verberk Codette M Douglas Oploo
76 Bert-jan van de Pol Romario Z Romo Z Meijel
77 Mirjan Horyon Bubertha Vigo D'Arouilles X
78 Elke Jaspers Calibra Epsom Gesmeray Swalmen
79 Ruud Vermeulen Zapato Royal Bravour Swolgen
80 Anne - Marie Poels Clyde Chippendale Z Swolgen
81 Amber Fijen Stich nn X
82 Ralf Vossen Atascha Corland Stein
83 Victor Daem Clarico Lasino X
84 Jan Berben Berruby Namelus R Beringe
85 Maartje Bakker Chochabamba Carthino Z Neerkant
86 Kristian Houwen Burandot Hs Contendro II Wanssum
87 Iris Jeurissen viola v olensa orame Oirlo
88 Daisy Zijl Badermie Calido Maasbracht
89 Sten van Grunsven Pontiack Boreas Handel
90 Leonie Verberne Cristin Willem Asten
91
92 Sylvia Dorssers Zorro Future Maasbree
93 Kelly Dirks Zip Tadmus Helmond
94 Luc Martens Chique Z Chuck Z X
95 Ines Kessels Athene Cobra Nederweert-eind
96
97 Caroline Manders Culita H Cartano -
98
99 Annemiek Verlijsdonk Feuer Van Koekshof Bonfeuer Van Koekshof X
100 Jeroen op 't Veld Adero Matterhorn Nn
101 Jan Verellen Abalou vleut Ommel
102 Rob Schipper JK Horsetr.Butterfly nn Nn
103 Ruben Lamers Hargentina vd broekkant nn X
104 Robin van de Wetering Corleone P Numero Uno Mortel
105 Frank Wackers Bovicia Pacific Genhout
106 Dion van Groesen VDL Groep Quasina Z Quidam De Revel Hoogeloon
107 Esther Wijlaars Voque Oklund Geldrop
108 Luuk Verberk Lotus Z Lordanos Oploo
109 Anique Sijkens Cina To Jo Pe Hoeve Z Chuck Z Geldrop
110 Manon Hees Utrilly Utrillo Echt
111 Anne - Marie Poels Cheeta Larino X
112 Kim Couwenberg Covetex -- Nn
113 Maaike Schoormans Dutch Bleu Zirocco Blue Vdl X
114
115
116 Rob Heyligers Carlinke Oklund X