Rubriek 12: Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rabobank Land v.Cuijk & Maasduinen Prijs

Rubriek 12 - Klasse Z
Twee Fasen Tabel A/A (KNHS art. 274.5.c)

Zaterdag 21 november 2015                Aanvang: 16.15 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 21 november 2015
Tijd: 16:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 110.-
3e prijs: € 90.-
4e prijs: € 70.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Alexander Vincentius Horatio Nabab de Reve Heesch
2 Manon van Rixtel Diorella Calvino Z Oploo
3 Petra van Dijck Cantaire-o Canturo Venray
4 299 Ellen Zwijnenberg Etcetera Carnute Raalte
5 Luc Martens Dylana verte Unaniem Deurne
6 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Asten
7 285 Katarina Bork Evidemment Onbekend Veghel
8 307 Aniek Diks Dazard Andiamo
9 301 Tamara Derckx Carrera Verdi Tienray
10 316 Kristine Seierstad Brunel Grosso Z Meterik
11 314 Teddy van de Rijt Vasco IV Skippy II Nuenen
12 Peggy Looymans Wholly Van De Kapel Krunch De Breve Vught
13 43 Robin van de Wetering Corleone P Numero Uno De
14 Kaitlin Kitto Bianco Cartano De Mortel
15 Gina van Wylick Delmar Levantos Il Velden
16 Mel Thijssen Zsa-Zsa Colander sevenum
17 Maxin van der Velden Chantella Blue Chacco Blue Berghem
18 Kevin Jochems Ecifee Cicero Z van Paemel Asten
19 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
20 Jan Janssen Capriool Massimo Merselo
21 305 Lisa Bongers Athina Van Schuttershof Cristo Alverna
22 Ernest Kwint Estoril Calvaro Z zeeland
23 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
24 Aniek Jansen Hiphop Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
25 116 Imke Jansen Cent Carrats Tangelo vd Zuuthoeve Altforst
26 295 Kim Verstappen Dukaat Tampa Leunen
27 Joep van der Kampen VDL Groep Dumba Z?rich Hoogeloon
28 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
29 319 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
30 Johan van Schipstal Bravour S Namelus Sint Hubert
31 173 Anne - Marie Poels Celvin Rafael Swolgen
32 Tijn Vulders Dylano Numero Uno Heeswijk-Dinther
33 46 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
34 Melanie van de Pol Betje Viento Uno W oss
35 Meike Helderman Costa Tangelo van de Zuuthoeve LEUR
36 275 Nicky Deurzen All You Need Abke Elsendorp
37 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Elsendorp
38 Thijs Derks Franklin For Editon Elsendorp
39 Jens van Grunsven Carlos Contender erp
40 Anne Fritsen Coco Quicksilber aarle rixtel
41 Paul van Wylick Exandor Landor S Velden
42 304 John Steeghs Eyecatcher Carthino Z Meterik
43 Anke Jansen Zicorlien Indoctro Horssen
44 Patrick Verbakel Elodie Vigaro Aarle-Rixtel
45 Beau Schuttelaar Firefly Zidane Tegelen
46 Tim van de Oetelaar Derke Heartbreaker Kessel
47 Micky v.d. Oetelaar Evita T Numero Uno Veghel
48 Ameen al Maghraby Synderella Stakkato \
49 Ingrid Jakobsen Zsazsa Orlando Swolgen
50 253 Kristian Houwen Bosch Blue HBC Cantos Wanssum
51 Simon Jost Breezer Untouchable deurne
52 Simone Schmits Astrid-Orona S Future Swalmen