Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 25 oktober 2015
Tijd: 17:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 436 Miranda van Geloof Vagida Cordobes I
2 478 Nick van der Graaf Desteny Calvino Z Rucphen
3 144 Mitchel Sonneveld Blom's Kasper vd Bisschop Nabab de Reve Etten-leur
4 245 Olivier van der Vaart Faienna L Verdi Terheijden
5 207 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
6 140 Sarah Duggan Faiserstern v/d elsakker Indorado Prinsenbeek
7 402 Kelly Jochems Casanova Canturo
8 105 Renee de Weert Flower Cardento Ossendrecht
9 276 Geert Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
10 365 Boy Peels Zoe Z Zurich Waalre
11 199 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Prinsenbeek
12 467 Sacha de Wit Canny HC
13 201 Mark Jespers Formidable J Baltic VDL Prinsenbeek
14 298 Christy Dictus Fupord van Beek nn Achtmaal
15 131 Kaylee Heynen grazia z Glasgow-w Vh Merelsnest Tholen
16 14 Robin van der Zanden Wominko Smh Numero Uno Zundert
17 294 Leon Kuijpers Frelino-gold Diarado Breda
18 376 Anoek van der Pluijm chloe Z Clintissimo Z Made
19 66 Sjoerd Vrijhoeven First one Baltic VDL Dongen
20 450 Dries van de Linden Erabel Vaillant
21 149 Froukje van Hees Chirania Landlord Oud Gastel
22 30 Tom Fonken gailloux van de zelm non stop Hoogstraten
23 37 Michelle de Leeuw Dimaggio ZAPATERO Rijsbergen
24 205 Monique Jespers Dixi Blue Zirocco Blue Vdl Oosteind
25 2 Marloes de Jong Anne Andiamo Z Dongen
26 211 Jack Ansems Edition Uno H Numero Uno Goirle
27 506 Jean Pierre Gulickx Symphonie de rouhet Damiro
28 354 Bart Gommeren Jarnac v/d Dennehoeve Thunder Van De Zuuthoeve Oud Gastel
29 304 Amber Elst Conradin KB Couletto Achtmaal
30 102 Maxi de Weert Fabulous Kannan Ossendrecht
31 22 Maaike Theunis Tto Cuenca Van Gogh Moerstraten
32 479 Nick van der Graaf falandria mondria's Cavalier Rucphen
33 246 Olivier van der Vaart erluis Diamant De Semilly Terheijden
34 473 Renee de Weert U-gold flower Kojak -
35 206 Dennis Wauben Cappuccino De Romme Z Candillo Z Molenschot
36 420 Casper Meegdes Dimaggio de Bellerose Vagabond de la Pomme
37 141 Sarah Duggan caesar v/d elsakker Indoctro Prinsenbeek
38 415 Danny Willems Der over Wittinger VDL
39 190 Jeffrey Crawford Captain Jack Vaillant Heijningen
40 295 Leon Kuijpers Kaptein van de Watering Eurocommerce Berlin Breda
41 377 Anoek van der Pluijm Bangle Chin Chin Made
42 364 Boy Peels Cisco's Evita Clinton Waalre
43 171 Marieke Verdaasdonk fediella Baltic VDL Rijsbergen
44 39 Kelly Jochems Flying Jackie Nabab De Reve Achtmaal
45 346 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg Loon Op Zand
46 248 Marlieke Wortelboer Belissimo Lord Z Zundert
47 278 Bas Moerings Flyer Nabab De Reve Roosendaal
48 16 Jade van der Zanden Castle Echo Clover Echo Zundert
49 288 Jorn van Kuyk Logtenburgs Custique Carthino Z Langeweg
50
51 185 Anne Britt Jorissen Sensation White Vader Onbekend Hoogstraten
52
53
54
55 308 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
56 342 Kaylee Heynen Esha VDL Campbell Tholen
57
58
59 397 Maxime van der Linden D&M's Firenze
60 465 Geert Moerings Fasther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
61 299 Christy Dictus Flagstaff Casiro ll Achtmaal
62 366 Ilse Fens Bacorde Parco Waalre
63
64 384 Ralph Slaats Quinten Quicksilber Waalre
65 389 Romy Martins Beau Printemps Numero Uno
66
67 422 Casper Meegdes Djurre Tangelo Van De Zuuthoeve
68 480 Nick van der Graaf Escape Vaillant Rucphen
69
70 112 Renee de Weert Caliber Indoctro -
71 303 Amber Elst Figo van Overis Darco Achtmaal
72 502 Olivier van der Vaart Cyprus Hill Calvaro Terheijden
73 208 Dennis Wauben Chup A Chup Z Carosso VDL Molenschot
74 508 Sophie de Bruijn Dopharma's Hinkapy Van 't Eige Nabab De Reve
75 424 Boy Peels Ishtar vd Broekkant
76 403 Kelly Jochems Quibus Quasimodo