Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 25 oktober 2015
Tijd: 10:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 239 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden HC
2 495 Renee de Weert Guinot Vigo D'arsouilles Ossendrecht HC
3 336 Nick van der Graaf nn nn Rucphen HC
4 77 Danny Willems Flinstone Arizona Oosteind HC
5 83 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof Oosterhout
6 262 Lidewij Voeten Astara Bonheur Baarle-nassau
7 6 Maryl?ne Voeten Gazellestara Namelus R Baarle-nassau
8 57 Lizzy Avontuur Arlando Orlando Made
9
10 50 Lieke Vogels Abercrombie Ovidius Oirschot HC
11 497 Jack Ansems Adenda Goirle HC
12 98 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z Kaatsheuvel HC
13 163 Lisanne Verdonk carmela Z candrillo Oudenbosch
14
15 445 Britt Maasen Flash Biezenmortel
16 181 Laurie Peeters Gorchidee Corland Breda
17 489 Dane Hoeve Grutske - Hulten
18 26 Annelin Schrauwen Datrichta Wittinger VDL Schijf
19 475 Juliette Kromeich Quimortelle Z Quidam De Revel
20 240 Olivier van der Vaart game boy flamingo de semilly Terheijden HC
21 197 Casper Timmermans Gracieux Baltic VDL Prinsenbeek
22 373 Meggy van den Akker Danuta Zirocco Blue Vdl
23 399 Dries van de Linden Lucky Lancelot HC
24 253 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
25 119 Iris Kools All Time DK Z Atomic Sitte Achtmaal
26 20 Maaike Theunis TTO Farusa Ut Liekt Goed Moerstraten
27 218 Lucas Timmermans Charoon Van De Rietvenne Pierrot Waspik
28 225 Famke Bastiaansen Extra Cool Amadeus Gilze
29 230 Anne Wijngaard Emillio Zidane Rijen
30 168 Demi Diepstraten Droppshot Tenerife Vdl Bavel
31 110 Renee de Weert Granella Glasgow vh Merlsnest Ossendrecht HC
32 336 Nick van der Graaf nn nn Rucphen HC
33 410 Danny Willems El Futuro Echo van het Nerenbosch HC
34 179 Miranda Belder Belder?s Hoeve Balou Orame Rijsbergen
35 1 Marloes de Jong Florisanto Hamlet Dongen
36
37 433 Casper Meegdes Emporio de Bellerose HC
38 7 Francesco Pinxteren Fidorijke Spartacus Achtmaal
39 457 Viktor Evtimov Finetta Cardento
40 311 Marjon Peeters Babalouska Hold Up Premier Zundert
41 113 Christel Roks Freddy Caleandro Sprundel
42 9 Dewi Munter Vivy Noor Sz Kroongraaf Etten-leur
43 132 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
44 153 Bibi le Grand Bona Landor Halsteren
45 29 Nikki van Tol Whisper Witch Wind Dancer Hoogstraten
46 35 Michelle de Leeuw geeske eldorado Rijsbergen
47 282 Milou Testers Bella SR Z Baltic VDL Steenbergen
48 289 Leon Kuijpers G - Blue Mr. Blue Breda HC
49 320 Annet Janssen Ginia Zirocco Blue Prinsenbeek
50 321 Heleen van Kerkwijk Royal Dancer Farmer Calfven
51 51 Lieke Vogels Tjonge Jonge Guidam HC
52 327 Rowena de Weert Anne Rox Du Vlist Z Alcazar Heerle
53 498 Brian Kommers Galliano k Verdi
54 219 Michelle Bouman Bon Bon A La Creme Z Balougran Z Dongen
55 356 Bart Gommeren Grappa Andiamo Oud Gastel HC
56 357 Jean Pierre Gulickx Jethro van de Dennehoeve Thunder Van De Zuuthoeve Oud Gastel HC
57 442 Charlotte de Veth Gefony Numero Uno
58 223 Mandy Deurloo Givoli Darco Tholen
59 371 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin Breda
60 372 Meggy van den Akker Dancing Jewel Oscar
61 182 Laurie Peeters Deauville Quidam De Revel Sf Breda
62 374 Anoek van der Pluijm Gogo Corland Made HC
63 98 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z Kaatsheuvel HC
64 394 Jessy Dictus Fi?sta fuego Wizzerd
65 24 Annelin Schrauwen Gideon's Sultan Melle Jerom Schijf
66 444 Britt Maasen DEVIL DA SILVA Lord Z 21 00314 90 Biezenmortel
67 432 Casper Meegdes Goodtimes HC
68 198 Casper Timmermans Kashmira Kashmir v h Schuttershof Prinsenbeek
69 469 Lisanne Verdonk Famous Guy Casino Oudenbosch
70 312 Marjon Peeters Dicha Tangelo Van De Zuuthoeve Zundert
71 188 Dane Hoeve Harry Z Hardrock Z Hulten
72 111 Renee de Weert Etrichta Indorado Ossendrecht HC
73 397 Maxime van der Linden D&M's Firenze HC
74 336 Nick van der Graaf nn nn Rucphen HC
75 411 Danny Willems Ganymedes Cardento HC
76 398 Bart van Nuland Kentucky Z Kilot
77 349 Nicole Koorn Bibi Paddox Oudemolen
78 452 NN HC
79 435 Jorn van Kuyk blom?s fanette Andiamo HC
80 483 Laura Juliette Schönbergen Zeppelin Faldo HC
81 257 David Speijer Fireball Breda HC
82 490 Bart Gommeren E.T. Clinton HC
83 417 Danny Willems Grizzly Zirocco Blue Vdl HC