Klasse L Groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 24 oktober 2015
Tijd: 17:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 470 Boy Peels Freak Out VDL Chello II
2 328 Nick van der Graaf first lady quality time Rucphen
3 431 Anoek van der Pluijm Crystal Clear Cancara
4 76 Danny Willems Fiarado-Zeldenrust Diarado Oosteind
5 300 Christy Dictus Ebabalou Lexicon Achtmaal
6 128 Kaylee Heynen Esha VDL Campbell Tholen
7 194 Casper Timmermans Timm's Carthago Montreal Prinsenbeek
8 191 Mark Jespers Ninjo's Ecolano Corland Prinsenbeek
9 500 Olivier van der Vaart Big ben Corland Terheijden
10 378 Eva van der Sanden Vangelis Ors Krack C Oosterhout
11 296 Leon Kuijpers fantasy blue Mr. Blue Breda
12 193 Viktor Evtimov Gastlicentie -- Prinsenbeek
13 161 Lisanne Verdonk Enerma Unaniem Oudenbosch
14 40 Kelly Jochems Fay Indoctro Achtmaal
15 434 Jorn van Kuyk Blom's Fashion Indoctro
16 116 Mats Joris Blom's Fitwiggo Eldorado Van De Zeshoek Moerstraten
17 385 Monique Jespers Cinola Verdi Oosteind
18 344 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg Loon Op Zand
19 278 Bas Moerings Flyer Nabab De Reve
20 351 Bart Gommeren Quilazio Quidam de Revel Oud Gastel
21 137 Sarah Duggan Grees v/d elsakker Indoctro Prinsenbeek
22 86 Eline Vreijsen Grace Kelly AZ Quasimodo Z Dongen
23 264 Kimberly Verbraak Hero Wiensender Baarle-hertog
24 455 Nick van der Graaf Kaliday Kilot
25 120 Lynn de Bie Anyway Emilion Dongen
26 464 David Speijer Variety's Bad Boy Carolus Il
27 460 Ad van Beek Babylon Sr Z Berlin Breda
28 316 Laura Juliette Schönberger Zeppelin Faldo Etten Leur
29 227 Bart Schouwenaars Forever-chic Corland Zundert
30 413 Danny Willems Chipie Chippendale
31 428 Anoek van der Pluijm Gerlos Vader Onbekend Made
32 254 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
33 204 Dennis Wauben Cappuccino De Romme Z Candillo Z Molenschot
34 383 Christy Dictus Charming z Chuck Z Achtmaal
35 314 Rob Verhappen Ravago Vader Onbekend Kasterlee
36 458 Mark Jespers Equita Zirocco Blue Prinsenbeek HC
37 202 Casper Timmermans Bonaventura Cardento Prinsenbeek
38 98 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z Kaatsheuvel
39 237 Olivier van der Vaart Citoloma II Tygo Terheijden
40 307 Michael van Benten Edwart Unaniem Wouw
41 305 Sofie Mathijssen mathijssen vasalis Quasimodo Z Roosendaal
42 125 Tom Huybregts Ilona Daimler Zundert
43 390 Laurens Jansen Double U Numero Uno Tilburg
44 333 Nick van der Graaf Dream Weaver Vaillant Rucphen
45 87 Britt de Groen Ascaro Z Asca Z Rucphen
46 421 Casper Meegdes Efremov Ustinov
47 129 Kaylee Heynen grazia z Glasgow-w Vh Merelsnest Tholen
48 72 Babette Jochems Eridain Wittinger VDL Rijsbergen
49 438 Eva Schoonderwoerd Dolce Vita --
50 427 Anoek van der Pluijm Goldine Vingino Made
51 484 Tom Fonken Gailloux van de zelm Non Stop - HC
52
53 203 Kristel van den Broek Chup A Chup Z Carosso VDL Molenschot
54 412 Danny Willems Forza
55 143 Billy Billet Womanhood Bs Tangelo Van De Zuuthoeve Rijsbergen HC
56 326 Jopke Bergsma Flame HJB Dynamite V'T Made
57 297 Leon Kuijpers Filandria Indoctro Breda
58 284 Jorn van Kuyk blom´s jump for you Z jumpilot Langeweg
59 56 Marc Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
60 352 Bart Gommeren Star Numero Uno Oud Gastel
61 454 Nick van der Graaf Evita Canturano
62 345 Sophie de Bruijn Dopharma's Hinkapy Van 't Eige Nabab De Reve Loon Op Zand
63 117 Mats Joris Fersinaa Tangelo v/d Zuuthoeve Moerstraten
64 481 Bas Moerings Fasther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
65 162 Lisanne Verdonk Dubai Andiamo Oudenbosch
66 85 Eline Vreijsen Evita Tangelo vd Zuuthoeve Dongen
67 41 Kelly Jochems Cynthia Z Calvados Z Achtmaal
68 69 Monique Jespers M's Cavalier Cavalier Oosteind
69 301 Christy Dictus Karst Kanshebber Achtmaal
70 393 Sindy Kruisselbergen Dopharma's Easy Douglas
71 425 Michelle van Strien Mio Fiero Atlas Bavaria
72 192 Mark Jespers Easy Boy Cardento Prinsenbeek
73 195 Casper Timmermans DCM Eclair Douglas Prinsenbeek
74 238 Olivier van der Vaart Gigi Saffier Terheijden
75 136 Sarah Duggan Funky v/d Elsakker Namelus R Prinsenbeek
76 418 Casper Meegdes florentina Tangelo Van De Zuuthoeve
77 315 Isabel Wessels Duvessa Indorado De
78 414 Danny Willems A.D. pak’s winti van de Wie Up Chiqui HC
79 463 Anoek van der Pluijm Amado Z Andiamo HC