Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 3 juni 2012
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Sandra Klaessen Captain Andy -- Neer
2 Frank Wackers Chikawahwah Onze Fons Spaubeek
3 Michelle Mensinck Roemba Ritual Valkenswaard
4 Tamara Bal Zusy Alabama Kojak Spaubeek
5 Nicole Caris Century Z Centauer Z Maria Hoop
6 Joris van Helmond Bonaire Vigo D'arsouilles Ommel
7
8 Bianca Schoenmakers Boss Phin Phin Geldrop
9 Manon Hees Galiano R " Andiamo Echt
10 Romain Gerber Conustie M Ustinov X
11 Daisy Zijl Valletta Manhattan X
12 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
13 Erika Lickhammer Nixon Hip Hop 1045 Ommel
14 Loewie Joppen Heros Canadian River Maasbree
15
16
17 Laura Hoogeveen Cricket Chellano Z Weert
18 Luc Steeghs Chemie Ancar P Z Chicago Z Baarlo
19 Martien Adelaars Big Star Montreal Heeze
20
21 Therese Bakke Roccoco Onbekend Heeze
22 Julie Smolenaers Winnie Van Het Gehucht Indoctro Panningen
23 Gini Korten Rf Clear Water Clearway Hamont
24 Sandra Klaessen uriska Neer
25 Maikel van Mierlo Cross Harley Vdl Koningsluist
26 Sem Smolenaers Adette M Vancouver Panningen
27 Bianca Schoenmakers Ballade Calvino Z Nuenen
28 Manon Hees Goldstern V/h Keizershof Diamant De Semilly Echt
29 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
30 Kim Rothengatter Vdl Groep Dalida Z Dutch Capitol Duizel
31 Erika Lickhammer Quattro Queen Quattro B Ommel
32 Loewie Joppen Boogy Woogy Lord Z Maasbree
33 Romain Gerber Aranca Mermus R X
34 Yves Winkelmolen Boogie Woogie Nintender Grashoek
35 Francesco Groppi Ulexa Odermus R X
36 Nicole Caris Colinda Chardonnay Z Maria Hoop
37 Puck Zweegers Zorro Haarlem Leende
38 Harry van Dooren Big Ben Silverstone Heeze
39
40
41 Laura Hoogeveen Arriba Indoctro Weert
42 Luc Steeghs Babriola Vittorio Baarlo
43 Maikel van Mierlo Cerano Harley Vdl Koningsluist
44 Robbert Ehrens Everglades Vdl Ephebe For Ever Hamont
45
46 Geordy Schouws Zachary Sex-appeal Echt
47 James Payne VDL Groep Quatro Quaprice z Hoogeloon
48 Loewie Joppen Vedette Casado Maasbree
49 Jorn Emschove Vdl Groep Alou Du Rouet B Balou Du Rouet Z Hoogeloon
50 Bianca Schoenmakers Billy Jean Indoctro Nuenen
51 Erika Lickhammer Callaway Cardento Ommel
52 Kim Rothengatter VDL Groep Beluga Indoctro Duizel
53 Jasper Gaarenstroom Be - Motion De Villa D'arto Unistar Baarn
54 Tim Verbaan Galopin-w Vh Merelsnest Argentinus Weert
55 Jolanda Visser Lolita Lempicka Casco Geldrop