Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Rubriek 10: VERBO BV / APG STABLES - PRIJS
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 8 november 2015
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B Vorselaars
J Hoondert
R Mudde
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 463 Christy Dictus Ebabalou Lexicon Achtmaal
2 571 Albert Smit Joy van het Goor Udarco van Overis Gilze
3 412 Casper Timmermans DCM Eclair Douglas Prinsenbeek
4 742 Bobby Klootwijk Qualimero Z Quaprice z Brecht
5 518 Kelly Jochems Cynthia Z Calvados Z Achtmaal
6 435 Mandy Jansen Elios-s Andiamo Z Breugel
7 645 Patrick Alkema Alliejandro Ami Z Tull En Het Waal
8 664 Steven Daneels Chupachup van de wolfsakker Casquetto Poppel
9 657 Tim Lander Fallon Namelus Kaatsheuvel
10 510 Danny Willems Cinola Verdi Oosteind
11 291 Margreet Boekee Darnike Indorado Poeldijk
12 791 Maaike Schoormans Black Phyllon Hapert
13 9 Femke Hoekstra Caspar Tygo Oosterhout
14 420 Monique Hendriks Radetzki Dutchboy Casteren
15 647 Gert-jan Horsmans Dayenne Warrant Tull En Het Waal
16 284 Han Verstraten Dali Chacco Blue Zeeland
17 340 Bibianne Beerens Carius Z Cardento Eindhoven
18 430 Franco Garavaglia Freeswing Zirocco Blue Vdl Poppel
19 584 Rianne Heerebeek Dollar Girl Calvaro Oostelbeers
20 446 Moniek Wouters Korana's Erino Larino Hulsel
21 416 Viktor Evtimov F-Indoctro Indoctro Prinsenbeek
22 721 Sacha de Wit Clyde Clarimo Ossendrecht
23 588 Nick Brussee Classy Girl Sinia Z Calvino Z S'gravenzande
24 464 Christy Dictus Flagstaff Casiro ll Achtmaal
25 511 Danny Willems Eclips Cardento Oosteind
26 180 Yvonne Brosens Zidane Silverstone Dongen
27 154 Kimberley Paymans Dutch Valley Upgrade Hilvarenbeek
28 743 Bobby Klootwijk dancing queen Salamon Brecht
29 222 Jan van Hoof Unicum vd Distelhoeve El Charro de Loupe Netersel
30 264 Thieu Timmermans Feline de tamerville Carthino Z Vlijmen
31 276 kim emmen audi's galliano warrant Dinteloord
32 277 Herman Borgmans Inzaghi Van Molenheide Sierappel Lage Mierde
33 413 Casper Timmermans Timm's Carthago Montreal Prinsenbeek
34 792 Kelly Jochems Quibus Quasimodo Achtmaal
35 80 Mandy Jansen Fade-S Andiamo Breugel
36 644 Patrick Alkema Electro Tull En Het Waal
37 658 Tim Lander Evening Surprice Canturano Kaatsheuvel
38 281 Jessica de Rooij Don Diamo Andiamo Papendrecht
39 720 Anne Jansen Madiba Conversus Sint-oedenrode
40 286 Kimberly Verbraak Hero Wiensender Baarle-hertog
41 294 Fabienne van Hemsbergen Navarre's Sarola Kroongraaf Made
42 733 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg Loon Op Zand
43 731 Hans Christianen Avanti Z Air-Jordan
44 356 Hein van Driel Excalibur Indoctro Heeswijk
45 287 Jose de Vries Cooper Casantos Helvoirt
46 660 Wouter-dirk de Jongh Ferdumelion Verdi Kruisland
47 591 Bart Schouwenaars Forever-chic Corland Zundert
48 526 Ben Jansen Madiba Conversus Sint-oedenrode
49 466 Christy Dictus Charming z Chuck Z Achtmaal
50
51 341 Bibianne Beerens Charmeur Smh Veron Eindhoven
52 724 Constanca de Almeida Fernandes Frans Ustinov Ossendrecht
53 31 Eline Vreijsen Grace Kelly AZ Quasimodo Z Dongen
54 431 Franco Garavaglia Camilla Z Calvados Z Poppel
55 419 Mark Jespers Ninjo's Ecolano Corland Prinsenbeek
56 447 Moniek Wouters Sorana's Erana Warrant Hulsel
57 388 Ruben Romp Farah Arezzo Goirle
58 417 Viktor Evtimov Dolorus Cardento Prinsenbeek
59 722 Sacha de Wit Grease Grison vd Bischop Ossendrecht
60 589 Nick Brussee Ulfonso Onze Fons S'gravenzande
61 577 Sammy-jo Smit Dorette whitinger Gilze
62 342 Janneke Brouwers Dulana Vingino Eindhoven
63 553 Isabel Geers Alexander Indoctro Breugel
64 552 Julia Geers Darwin Quantum Breugel
65 543 William Groll Fausto BB Indorado Brielle
66 512 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Rijsbergen
67 414 Casper Timmermans Bonaventura Cardento Prinsenbeek
68 605 Kelly Jochems Fay Indoctro Achtmaal
69 79 Mandy Jansen Escudo-s Cicero Z van Paemel Breugel
70 646 Patrick Alkema Desandra Tull En Het Waal
71 666 Steven Daneels Crack Shindler de muze Poppel
72 659 Tim Lander Diamond Contendro l Kaatsheuvel
73 494 Ingrid Pruisken Anola M Tampa Berkel En Rodenrijs
74 690 Kristel van den Broek Chup A Chup Z Carosso VDL Molenschot
75 734 Sophie de Bruijn Dopharma's Hinkapy Van 't Eige Nabab De Reve Loon Op Zand
76 772 Eva van der Sanden Vangelis Crack C Oosterhout