Klasse 1m30


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Rubriek 4: VERKEERSSCHOOL BLOM-PRIJS
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 7 november 2015
Tijd: 10:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B Vorselaars
R Mudde
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 175.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 582 Bianca Schoenmakers Donja Hdh Numero Uno Geldrop
2 218 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
3 533 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
4 348 Hein van Driel Duriosa Quasimodo Z Heeswijk Dinther
5 627 Jeanine Schep Gravin Cartier VD Heffinck Tull En Het Waal
6 569 Albert Smit Special Peter Pan Gilze
7 535 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
8 603 Kelly Jochems Casanova Canturo Achtmaal
9 247 Sophie van der Werff Domani W Nabab De Reve Boskoop
10 39 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov Heeze
11 530 Steven Daneels Coxie du haut du roi Vigo d'arsouilles Poppel
12 450 Piet Raijmakers Jr. Hypericum C. Darco Asten
13 683 William Schreuder B & B's Goldy Locks Viceroy t Polsbroek
14
15 335 Solveig Keskela Endless Times Londontimes Heeswijk
16 155 Aimee van Gerwen Lumpaci Leandro Vught
17 219 Wil Schellekens Dorosa Canturano Esbeek
18 175 Bianca Schoenmakers El-Rapide HDH Douglas Geldrop
19 532 Niclas Parmler VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
20 474 Dane Hoeve Davinci Andiamo Hulten
21 600 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
22 17 Jil Buijze Exclusive Lady Zidane Baarland
23 383 Emma Bro?nda Ralph de Conte Centimor Gilze
24 681 Barbara Schreuder Electric Muscaris Dáriel Polsbroek
25 541 Joep van der Kampen VDL Groep Dumba Z?rich Hoogeloon
26 347 Hein van Driel Donna Warrant Heeswijk Dinther
27 626 Jeanine Schep Vesta Z Vigo D'arsouilles Tull En Het Waal
28 570 Albert Smit Wizard Dream G Kojak Gilze
29 536 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
30 782 Kelly Jochems Quick 'n' Step Quintender Achtmaal
31 248 Sophie van der Werff Evita W Nabab De Reve Boskoop
32 38 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov Heeze
33 529 Steven Daneels Illinois van de Bucxtale Boris van het Kluizebos Poppel
34 451 Piet Raijmakers Jr. Sawyer L Enchante Asten
35 167 Bianca Schoenmakers Doryane Hdh Vleut Geldrop
36 220 Wil Schellekens Foltaire G. Franco Esbeek
37 534 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon