6/7-Jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Rubriek 3: ASHFORD FARM-PRIJS
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 6 november 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B Vorselaars
M Janssen
R Mudde
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 402 Bianca Schoenmakers Eminence Hdh Arezzo VDL 6J Geldrop
2 715 James Gilmartin Down Town 6J Waddinxveen
3 703 Anoek van der Pluijm Bangle Chin Chin 6J Waddinxveen
4 753 Jordy Duijndam Evita Bella Cicero Z van Paemel 6J Delft
5 272 kim emmen audi's qui vive quidam de revel 6J Dinteloord
6 13 Dries van de Linden Easy-Off Lord Z 6J Roosendaal
7 675 Wil Schellekens Enturano Lord Z 6J Esbeek
8 622 Thomas Arendsen Raedt Estate MJ Scaldia Warrant 6J Tull En Het Waal
9 522 Sabrina van Rijswijk Joris Vd Bisschop Erco van het Roosakker 6J Pijnacker
10 503 Amanda Landeblad Eclips Baloubet Du Rouet 6J Dinteloord
11 238 Olivier van der Vaart Eternal Flame Zelote Vdl 6J Terheijden
12 305 Anne van Vulpen E-Vivamunde Vleut 6J Vleuten
13 404 Bianca Schoenmakers Egg McMuffin HDH Guidam 6J Geldrop
14 716 James Gilmartin Evergo 6J Waddinxveen
15 36 Gabryella Dufour Elton John Zento 6J Heeze
16 296 Jordi van Oosterhout Edison M Lord Z 6J Rotterdam
17 361 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince 6J Nuenen
18 246 Geert Moerings Vesthigo Z Vigo D'arsouilles 6J Roosendaal
19 253 Thom de Koff Emmerson Cicero Z van Paemel 6J Renswoude
20 704 Anoek van der Pluijm Enrique Baloubet Du Rouet 6J Waddinxveen
21 755 Jordy Duijndam Efzestien Zirocco Blue Vdl 6J Delft
22 339 Richard Kapteyn El Clarimo Clarimo 6J De Meern
23 344 Martien Adelaars Dolce Vita Lancester 6J Nn
24 379 Michelle Evertse Eye Catcher Cantos 6J Nieuwland
25 401 Bianca Schoenmakers El-Rapide HDH Douglas 6J Geldrop
26 717 James Gilmartin Santiago Stakkato 6J Waddinxveen
27 381 Emma Bro?nda Secret Hope Heartbeat 6J Gilze
28 749 Anne - Marie Poels Ed Hardy Berlin 6J Swolgen
29 490 Boy- Adrian van Gelderen APG - Elmira Numero Uno 6J Kapellen
30 517 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z 6J Achtmaal
31 554 Aniek Diks Emil Amadeus 6J Vorstenbosch
32 579 Joost van Bussel Elena Zidane 6J Ammerzoden
33 501 Amanda Landeblad Evita Diarado 6J Dinteloord
34 674 Wil Schellekens Evertina Verdi 6J Esbeek
35 623 Thomas Arendsen Raedt Electric Elvis Corlensky 6J Tull En Het Waal
36 523 Sabrina van Rijswijk Jackson Vd Bisschop Flipper D'Elle 6J Pijnacker
37 726 Constanca de Almeida Fernandes Joli Couer 6J Ossendrecht
38 705 Anoek van der Pluijm E.umomia Arthos R 6J Waddinxveen
39 754 Jordy Duijndam Esmee Sinaa-a Vermont 6J Delft
40 15 Dries van de Linden D&m's Jam J CONTACT VD HEFFINK 6J Roosendaal
41 403 Bianca Schoenmakers Escape HDH NN 6J Geldrop
42 778 James Gilmartin Evert Harley 6J Waddinxveen
43 624 Gert-jan Horsmans Dinadja Unaniem 7J Tull En Het Waal
44 38 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov 7J Heeze
45 326 Bas Knijff Don-kide Lupicor 7J Nispen
46
47 471 Dane Hoeve Davinci Andiamo 7J Hulten
48 653 Sarah Duggan Elsakkers Connah Laytender 7J Prinsenbeek
49 362 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z 7J Nuenen
50 382 Emma Bro?nda Norris Numero Uno 7J Gilze
51 453 Piet Raijmakers Jr. Diamond M Numero Uno 7J Asten
52 568 Albert Smit Casallita Casall 7J Gilze
53 750 Anne - Marie Poels Ippon Catwalk 7J Swolgen
54 405 Bianca Schoenmakers Doryane Hdh Vleut 7J Geldrop
55 625 Gert-jan Horsmans Diabeau Vaillant 7J Tull En Het Waal
56 39 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov 7J Heeze